Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

TheCCAY

User


Doł±czył: 30 Wrz 2011

   

Wysłany: 2012-07-14, 18:52   Straszne swÄ™dzenie na brzuchu i plecach przy ruchu i sporcie

Siemka :). Mój problem zaczął się od tego, że zauważyłem szorstką skórę na szyi. Myślałem, że to dłuższe włosy (pierwszy raz zapuszczam), więc zostawiłem to w spokoju. Potem pojawiła się szorstka skóra na brzuchu, wraz z nią zaczęło się piekielne swędzenie przy minimalnym wysiłku fizycznym (tj. przed chwilą na rozpoczęciu odkurzania domu, dodam że po kąpieli jest tak samo, bo na początku myślałem, że dużo potu się wydziela i dlatego mnie swędzi), i tak jest do dziś. Wyszedłem na spacer z bratem na dworzec (bardzo lubi patrzeć na pociągi) zauważyłem na brzuchu wysypkę (chrostki miały średnicę ok. pół centymetra), która zaczęła znikać po przyjściu do domu. Czy może to być alergia? Dodam, że kiedy byłem dwa lata temu na kolonii, to jak byliśmy w lesie to mnie cholernie wysypało. Pozdrawiam.
 

dzilu96  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Doł±czył: 03 PaĽ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wysłany: 2012-07-14, 20:21   

Zacznij od dokładnego umycia się.
Pozdrawiam.
 

Skrytka  

Stały User



ImiÄ™: Renata

Wiek: 29

Doł±czyła: 13 Cze 2012

Sk±d: z bajki ;)

   

Wysłany: 2012-07-15, 14:04   

koleś no do dermatologa idz... ;) jakies maści czary mary i po sprawie
_________________
...Im piękniejszy świat wokół mnie tym podlej się czuje ...
 

ciekawy

Wymiatacz


Doł±czył: 20 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-07-16, 10:18   

Dokładnie, bez dokładnego obejrzenia przez dermatologa ciężko będzie to załatwić.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com