Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marekpatryk2

Wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 05 Lip 2012

   

Wys³any: 2012-10-23, 18:11   Straszny sen - mieliÅ›cie taki?

Siema, dziś miałem sen, który dla czytelnika wydawać się on może zwykłym snem, ale po przebudzeniu nie mogłem zasnąć, bo po prostu wewnętrznie czułem strach i nie mogłem spać, a obudziłem się kilka godzin przed tym zanim miałem wstawać.

¦niło mi się, że spóźniłem się na przystanek i poszedłem do babci w odwiedziny, która niedaleko mieszka, było strasznie ponuro. Spotkałem kolegę, którego znam 'całe' życie z którym się wychowywałem od małego, szliśmy przez cmentarz, bardzo duży cmentarz, który znajdował się na miejscu w którym w rzeczywistości jest przedszkole do którego chodziłem. Spotkaliśmy tam moją bacie, która robiła "porządki" na czyimś grobie, ale poszliśmy dalej i mieliśmy iść w stronę jego domu, wychodzimy z cmentarza nagle słyszę okropny piskliwy krzyk, widzę jak babcia przerażona ucieka z tego cmentarza, a za nią dziwna kreatura, która chodziła na czworaka. Zaczęliśmy wszyscy uciekać, kolega i babcia weszli do tego budynku, a mnie w momencie, gdy wbiegałem do budynku złapała ta kreatura za rękę i szarpała - sen się skończył, a ja się obudziłem cały mokry i nie mogłem potem spać.


Dla was może to oznaczać to, że po prostu jestem przewrażliwiony na pkt jakiś stworów i paranormalnych rzeczy, ale oglądałem dużo filmów o duchach,paranormalnych rzeczach, zombie, potworach, gdzie krew tryskała litrami i już to na mnie żadnego wrażenia nie robi, tak samo te dokumentalne filmy oparte na faktach, że czyiś dom opętały demony itd. Zwyczajnie mnie takie coś nie rusza. Również możecie stwierdzić, że na noc się naoglądałem jakiś horrorów, a tak naprawdę to nic nie oglądałem, ani nie grałem w takie gry.

Czy mieliście taki sen po którym nie mogliście zasnąć?
 

PanTotenowy  

Mega wymiatacz

Mr. Sinister



Do³±czy³: 01 Sie 2012

   

Wys³any: 2012-10-23, 18:36   

Może i cię to nie rusza, ale sny to sny, wyglądają dużo bardziej realistycznie, niż jakiś film i najważniejsze - bierzesz w tym udział. Wszystko zawsze wydaje się w porządku i myślisz, że to rzeczywistość nie myśląc nawet, że to sen. Jak to napisałeś to brzmi to tak mało strasznie, ale pewnie zareagowałbym podobnie do ciebie, gdyby przyśnił mi się taki sen. Z resztą miałem wiele strasznych snów, budząc się słyszałem w uszach jak mi krew przepływa (puls serca), ale zazwyczaj uspokajałem się, że nic to nie znaczy i że był to tylko sen i kładłem się dalej spać (chociaż nie zawsze było to łatwe)
_________________
"Say goodbye to sunshine, sunshine"
 

shayene  

Mega wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-23, 22:08   

Strasznych snów to miałam chyba więcej niż normalnych. Najczęściej w dzieciństwie, szczególnie dwa, których nie potrafię zapomnieć, a jest to dziwne, bo bardzo rzadko się zdarza żebym tak dokładnie pamiętała sen, jak zapamiętam z jednej nocy to już jest cud. Jeden z nich śnił mi się mniej więcej co rok przez jakieś 3 lata (nie umiem tego logicznie wytlumaczyć, czy to było deja vu czy co O.o), że jacyś ludzie gonili (a w tym mnie) i zabijali moją rodzinę. Cóż... myśle, że wszyscy inaczej przeżywają swoje sny, bo każdy z czymś się wiąże. Także miałam podobne do Ciebie objawy, szczególnie strach przed ponownym zaśnięciem, żeby to znowu się nie przyśniło.
 

Habasi  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 29 Wrz 2012

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2012-10-24, 03:03   

shayene napisa³/a:

Strasznych snów to miałam chyba więcej niż normalnych. Najczęściej w dzieciństwie

Ja też ;) Tylko mi notorycznie poza tragediami w rodzinie śniło się, że jestem zagryzana przez psy oraz... Hm, może większości nie wyda się to straszny sen, ale to jedyna konwencja, która wciąż budzi we mnie niepokój. Jestem w swoim mieście, wszystko wydaje się być normalne, jednak nagle zdaję sobie sprawę z tego, że się zgubiłam, wszystko jest obce, kompletnie nie rozpoznaję okolicy.
Inne koszmary w sumie nawet lubię, są bardziej interesujące od zwykłych snów, a od lat mnie nie przerażają w żadnym stopniu ;)
_________________
I am Jack's complete lack of surprise.
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-24, 23:20   

Powiem, że mój najstraszniejszy sen wyglądał dosyć realistycznie i równie dobrze mógłby się wydarzyć w rzeczywistości, gdyby tylko się znalazł odpowiedni człowiek. ¦niło mi się, że w moim miasteczku grasował morderca, który jeździł ambulansem i dosłownie robił sieczkę z przechodniów. Próbowałem ostrzec moją rodzinę, ale nikt mnie nie słuchał, nawet moja babcia, która akurat spacerowała wzdłuż ulicy, a karetka tego kolesia była tuż za nią. Na szczęście nie zobaczyłem jak ją zarzyna, bo sam zacząłem uciekać. Stres potęgowało to, że miałem typowy "bieg we śnie", czyli biegniesz jakbyś brodził w kisielu, a wszystko się dzieje w normalnym tempie niestety. Dalej nic nie pamiętam, ale nieźle mi serce waliło jak się obudziłem.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-10-25, 10:55   

Jak to Freud mawiał; straszny sen to spełnienie podświadomego życzenia. Ewentualnie twój cenzor wprowadził element lęku, aby dać ci pstryczka w nos, że twoje życzenie jest złe ;<
 

ninja666  

Wymiatacz



ImiÄ™: Radek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-10-25, 20:10   

Czyli wychodzi na to, że podświadomie chcę być seryjnym mordercą śmigającym karetką po mieście? :mrgreen: Postal 2 i GTA miały chyba na mnie większy wpływ niż myślałem.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2012-10-25, 20:59   

At, nikt nie powiedzial, ze sen jest jasny i klarowany, oraz ze wprost pokaze ci to, o co ci chodzi. To troche glebsza zabara z analiza snu.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-11-02, 00:37   

Sny po prostu tak oddziałują na naszą psychikę, wydają nam się rzeczywistością. Ja także miewam takie sny. Nie raz mnie mordowali, gonili, bili, więc to jest normalne :-D
 

nyan  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 27

Do³±czy³a: 04 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-04, 20:33   

Czasem miewam sny o śmierci moich rodziców, przyjaciółki, znajomych. Na tyle realistyczne, że budzę się w środku nocy zapłakana, roztrzęsiona, do rana buczę w poduszkę, a potem cały dzień jestem nieswoja. Oj, lubi mi płatać figle ta moja psychika.

Ostatnio śniło mi się, że moja rodzina stała się celem tego okropnego gościa z Piły. Nie oglądałam do końca żadnej części, dlatego nie znam szczegółów, ale cały sen słyszałam ten jego straszny głos.
 

Allz  

User



Wiek: 26

Do³±czy³a: 03 Lis 2012

   

Wys³any: 2012-11-06, 09:51   

shayene napisa³/a:

Jeden z nich śnił mi się mniej więcej co rok przez jakieś 3 lata



Mnie śni się ten sam sen od jakichś czterech lat, zawsze na wiosnę. Nie umiem tego tak dokładnie wytłumaczyć, ale dzięki temu coraz więcej z tego snu zapamiętuję. Zawsze jest to najpierw las, w którym się ukrywam. Później jakimś cudem przenoszę się do babci, a tam ukrywam się przed jakimiś ludźmi, a dziadkowie mnie chronią. Później uciekam do domu, a mama mówi mi, że musimy jechać z moją ręką do lekarza i uświadamiam sobie, że mam ją złamaną. Jedyną różnicą, jaką zauważyłam, to jest inna pogoda. Raz to było słońce, raz burza, a dwa razy rzęsisty deszcz. Każdy przebieg tych snów, zapisuję.

Moim zdaniem przez sen docierają do nas jakieś podświadome informacje, których nie dopuszczamy do siebie świadomie. Mózg człowieka i jego psychika jest dość zawiła, więc aby zrozumieć coś, należy się w to wnikliwie zagłębić.
 

kosmo55  

Stały User


Imię: £ukasz

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2012-12-07, 23:05   

Naoglądałeś się dużo tych rzeczy Twoja podświadomość to zakodowała i w czasie snu wydostaje się to wszystko na wierzch. Mnie kiedyś godzilla we śnie goniła :hyhy:
 

Atsushi  

Hiper wymiatacz

Kimochi~!



ImiÄ™: Artur

Do³±czy³: 24 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-12-08, 00:05   

koszmary miewam żadko ale ściśle związane z rzeczywistością. Bardzo ciężko je znoszę. Ostatnio był to sen związany z osobą, z którą jestem. Obudził on we mnie silny lęk przed odrzuceniem. Mimo że od tego snu minęło dużo czasu, wciąż czuję jego ciężar.
_________________
DO WHATEVER YOU WANT NOBODY IS WATCHING!
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-08, 17:35   

Bardzo często śni mi się moja własna śmierć. I nie, nie śmierć w wyniku choroby czy naturalna. Bardziej bym powiedziała, że w wyniku wypadków i to takich brutalnych.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Deridow  

User



ImiÄ™: Magda.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 07 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-08, 19:46   

Mi się śniło, że kolega mi zrobił zdjęcie, a obok mnie się pokazała na obrazku główka niemowlaka. Generalnie czytam za dużo creepy pasty, dlatego mam różne dziwne i straszne sny.
_________________
Always remember who you are.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com