Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

patkao2  

User



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Cze 2013

Sk±d: Gi¿ycko

   

Wys³any: 2013-06-30, 12:29   

Oj tak też miewam takie sny :-(
Szczególnie po jednym miałam drgawki ( :?: )
 

Yoona

User



Do³±czy³: 29 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-30, 12:41   

Założyłam bloga z chorymi snami - jakkolwiek dziwnie to brzmi ;P Powiem tyle, że gdyby to posklejać byłby bestseller ;)
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2017-03-16, 14:52   

Jako dziecko w wieku przedszkolnym i szkolnym często miałem koszmary senne. Kiedy miałem ok. 5 czy 6 lat, to śniło mi się, że jestem zewsząd otoczony przez jakieś złe moce - demony czy coś takiego. I po obudzeniu się tak się bałem, że z płaczem pobiegłem do rodziców i musiałem ich obudzić i powiedzieć, że się boję, a potem do rana trząsłem się ze strachu i nie mogłem zasnąć.
Innym razem, w którejś klasie podstawówki, śniło mi się, że jakaś upiorna postać stanęła nade mną i zamachnęła się na mnie nożem, chcąc mnie zabić. I obudziłem się zlany potem.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-03-16, 21:30   

Ile ja już nocy śpię przy zapalonym, to się w głowie nie mieści.
Miewam koszmary, kiedy przed snem oglądam zdjęcia, na przykład z miejsc zbrodni, albo z miejsc, gdzie popełniono samobójstwa.
Cała pościel we krwi. Krew w łazience, na umywalce i tak dalej. Układa się scenariusze; jak, gdzie, kiedy i kto.
I po uwaga, po takim czymś, to raczej wolę się nie budzić w ciemności.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Eliza Bet

User


Do³±czy³: 31 Lip 2019

   

Wys³any: 2019-07-31, 12:19   

Sama jako osoba miałam podobne sny. Zazwyczaj byly to jakies okropne sny po których jak sie obudzilam gwałtownie to wiedziałąm ze nie zasne chyba ze bede tak padnieta ze nie bede o nich myslala
 

Invivo

User


Do³±czy³: 19 Cze 2019

   

Wys³any: 2019-08-08, 15:17   

Oczywiście. Śnił mi się kiedyś potężny wąż o złotych oczach, który ugryzł mnie kilka razy w rękę. Pamiętam tamte nakłucia i lejącą się krew.
Kilka lat wstecz jak miałam fazę na OOBE, LD tak się naczytałam for, że którejś nocy przypadkowo wyszłam z ciała. Na moment świat mi zawirował, widziałam szafki do góry nogami, ale na szczęście zaraz się ocknęłam.
W te wakacje, doznałam paraliżu sennego. Leżałam na plecach, nie mogłam się ruszyć, a pot się ze mnie lał. W uszach słyszałam "Mama", a potem okropny śmiech.
 

Monet24  

User

Monet


ImiÄ™: Monet

Wiek: 29

Do³±czy³: 09 Wrz 2019

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2019-09-14, 14:30   

Jeśli chodzi o sen to przeżyłem kiedyś paraliż senny. Ughh co przeraźliwego :v
 

hiphop  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2018

   

Wys³any: 2020-01-04, 23:39   

Moim strasznym snem jest szkoła, otoczka ocenowa z nią związana i nauczyciele
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com