Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-05-19, 16:28   

Stubarwny.Mało kto zna go bliżej,wydaje się być dość tajemniczą osobą.Ogólnie bardzo szanowany przez swoją postawę,poglądy no i wiedzę.Jedna z mądrzejszych osób na forum.Poza tym lubi muzykę,gra na gitarze w swoim zespole i pracuje gdzieś w pobliżu...Lubię,mimo,że nie miałam okazji bliżej poznać.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Gary  

Hiper wymiatacz

Ban(d)ita



ImiÄ™: Remik

Wiek: 34

Do³±czy³: 03 Mar 2010

Sk±d: on siê wzi±³

   

Wys³any: 2010-05-19, 16:46   

Na początku byłeś dla mnie człowiekiem który powodował atak agresji, ja pewnie u ciebie do dzisiaj to robię, ale nie o tym, wkurzyłeś mnie zwłaszcza kiedy dałeś mi 2 warny. Z czasem jak ochłonąłem zrozumiałem że miałeś z nimi rację i choć czasem nie rozumiem co piszesz to moim zdaniem jesteś mądrym człowiekiem lub takiego grasz, bardziej rozmowny byłeś na gg kiedy pisaliśmy o warnie tzn pisałeś jakby normalniej. Ogólnie mimo wszystko lubię cię bo jesteś ciekawą postacią.
_________________
"jestem z pokolenia tych skazanych na banicjÄ™"
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-19, 17:46   

menda!!!!! nawet nie powiem ile czasu musiałam go pytać i pytać ile ma lat by się przyznał. zarosniety 13latek.
hah i jedna z osob ktore mało znam a i tak pozytywnie sie mi kojarzy.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-21, 19:24   

Zazwyczaj się nie zgadzamy, jeśli chodzi o politykę bo głównie w tych tematach się wypowiadasz (i tak rzadko), jednak nie mogę powiedzieć że cię nie lubię :) Stosunek raczej neutralny.
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-05-23, 19:19   

Super gość, zgadzam się z nim, ma najbardziej zbliżone poglądy do moich na tym forum, umie jednak je wyrazić w sposób wyważony i stonowany, czego mu zazdroszczę. Największy szacunek za patriotyzm oraz narodowe podejście do wielu spraw. Na wielki plus !
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-28, 11:50   

Muszę wnieść pewne poprawki do swojej poprzedniej wypowiedzi.
Jedyna osoba na forum,którą poznałam osobiście.I było to dla mnie niebywałym zaszczytem.Jedyna,którą będę regularnie od września wyciągała na piwo.I jedyna,która przez półtora roku znosiła dzielnie moje marudzenie i ,z którą mogę porozmawiać zarówno w rzeczywistym świecie jak i przez gg.Dzielnie nawet odpisuje na smsy. I oczy ma fajne ma i głos też i spokojny jest i tak jak ja pali L&M.I ponoć to moja wina,że nie spał przez pół nocy i teraz umrze młodo,ponieważ biskupi umierają z niewyspania.Nie ma wody,nie ma kawy,nie ma Barwnego.Jest dobry jest.
_________________
Drugs&hugs.
 

McLarenLbn  

Pogromca postów

Deadnight Warrior



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Sty 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-05-28, 19:21   

Wypowiada się najlepiej ze wszystkich i trzeba przyznać, że jest jednym z najmądrzejszych userów.
_________________
Satan
Laughs
As
You
Eternally
Rot
www.lastfm.pl/user/McLarenLbn
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-06-05, 21:19   

Bystry patriota o stanowczej wypowiedzi bez wywoływania kłótni na niskim poziomie. Tajemniczy.. P: Ale ja cenię takich, nie krzykaczy.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-15, 21:05   

Chcialam napisac oryginalnie, ze tajemniczy, ale kolezanki mnie ubiegly, wiec dodam, lubie ta jego patriotycznosc.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-07-19, 22:58   

Postać odgrywająca wielką rolę w życiu forum. Inteligentny i zaradny, same plusy +)
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 06:32   

Inteligentny facet. Jedyny moderator, którego poczynania są dla mnie zrozumiałe. W dodatku nie obrusza się za byle co, wręcz tłumaczy tok postępowania, dlaczego daną decyzję podjął.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-01-29, 14:03   

Bez wątpienia odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Gdy trzeba służy radą i pomocą. I wspaniale gra na basie.

Z pewnością warto było poznać w świecie poza komputerem.

A w ogóle to ma kota i się na nim znęca :< Samo zuo.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-01-29, 19:42   

Po spotkaniu w dalszym ciągu pozostaje dla mnie tajemnicą.Dalej podtrzymuję,że jest to niezwykła osoba.No i kot.

TQIT napisa³/a:

A w ogóle to ma kota i się na nim znęca :< Samo zuo.


Kot też jest zuy.
Coś mi się wydaje,że niedługo będzie i pies..
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-01-29, 20:00   

madeline134 napisa³/a:

Coś mi się wydaje,że niedługo będzie i pies..


Będzie z pewnością ! ;)
_________________
Drugs&hugs.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-01-29, 20:07   

slow napisa³/a:

Będzie z pewnością ! ;)


I gitary na ścianach.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com