Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-05-18, 06:01   stubarwny

j. w.
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-05-18, 07:06   

Mało znam, lecz uparty przy swoich poglądach za co ma plusa. Rzeczowy.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2010-05-18, 07:07   

Zabiłeś Mrugę !

Chyba nikt nie pisze na tym forum tak przemyślanych wypowiedzi. I bez nabijania, całkowicie.
Trzynastoletni elektryk z zarośniętą twarzą - nic mnie już nie zdziwi.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-05-18, 07:39   

Barwnego nieczęsto można zauważyć w wypowiedziach (chyba, że piszesz w Polityce, a ten dział omijam szerokim łukiem). Jeśli jednak już coś pisze - to przemyślanie, mądrze, rzeczowo, konkretnie. Reprezentuje raczej starszą młodzież. Grał coś w zespole, ale już się Nim nie chwali. Nie mieliśmy zbyt wiele okazji, żeby się lepiej poznać, więc cóż więcej mogę napisać? Stosunek jak najbardziej pozytywny.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 07:59   

Nie poznałem bliżej, lecz z moich rodzinnych stron. Lider zespołu zoo.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-05-18, 10:48   

stubarwny, dla mnie nadal tajemniczy. Dał mi nie jednego warna, ale nie pisałem na niego skarg bo to były słuszne ostrzeżenia. Nie mam nic do niego. Bardziej na plus niż na minus.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-05-18, 12:26   

Stubarwny. Strasznie mało piszesz! Jak już odwiedzasz forum to bawisz się w moderatora i usuwasz posty, zamykasz głupie tematy. Na początku swojej działalności udzielałeś się, teraz prawie nic. Odwiedzasz nas rzadziej, niż własną babcię. Zawsze Cię lubiłem.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-18, 13:55   

Barwny per £ukasz.
Nie ma trzynastu lat,tylko dwanaście.Jest fanem emo oraz Tokio Hotel mieszkającym w Jaworznie.
Ostatnio obraził kawę,dlatego kosz w podnośniku vw crafter piszczy przy wietrze z lewej strony.
Osoba,z którą mam najdłuższy kontakt na forum.Jest biskupem.Notorycznie zapomina,że merliny stoją wyżej w hierarchii i zdarza mu się bluźnić-upomina mnie bym nie przeklinała bądź nie marudziła.
Pragnie dożyć 120 lat,ma kota i kuzyna w wieku mojego brata,który ma ładne blond włosy.Jest basistą,gra w zespole The Zoo (swoją drogą mają całkiem niezłe kawałki ), z reguły próby ma w niedzielę i zawsze ponoć za ciasno w samochodzie ze względu na kuzyna.Pije od pięciu do sześciu kaw dziennie:rozpuszczalna,mleko i dwie łyżki cukru.Czasami jest tak idealna,że żal mu ją pić.Wierzy w jej lecznicze działanie.Robi miliony kilometrów na rowerze,nie uważając przy tym na skrzyżowaniach.Maruda nad marudami,ale można to znieść.Jest też leniwy,czasem nie chce mu się iść po piwo do sklepu.Ma fankę w postaci hot trzynastki.Prawdę mówiąc dzięki niemu odkopałam Zenita i zaczęłam robić zdjęcia,choć nie sądzę,bym kiedykolwiek mu dorównała.Lubi polskie filmy i docenia niezwykłą wartość Dnia ¦wira.Zapalony fan audi oraz starych karawanów.Obiecał sobie,że kiedyś taki zakupi.Potrafi zjeść obiad przeglądając sadistic hard.Gdy popada w melancholijny nastrój słucha Sigur Ros Unitlied.Bądź co bądź,ale gust muzyczny ma dobry.Zdradził mi i TQIT tajemnicę o Mrudze i wbrew temu co mi ostatnio napisał mam nadzieję ,że wcale jej nie pochował i tylko tak żartował.O i nie potrafi spać w weekendy.
Jest inny,ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa,dlatego go lubię.I uważam,że to jedna z niezwykle wartościowych znajomości w moim życiu.Za tydzień mam zamiar wyciągnąć go na piwo,o ile dojadę na koniec świata.
_________________
Drugs&hugs.
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 15:04   

Kojarzy mi się z historią, patriotyzmem i zdjęciami dziewczyn na polu.
Nigdy nie byłam na tyle poważna by z nim rozmawiać.
I mam wrażenie, że za każde słowo płaci pieniądze.
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-05-18, 15:58   

Tak naprawdę do nie poznałem go dokładnie. Zresztą jakoś nigdy nie mieliśmy okazji rozmawiać czy też dyskutować na forum.
Na pewno jest patriotą. Ma swoje zdanie, które potrafi przedstawić i bronić je. Ogólnie jest mało zauważalny na forum, przez co jest tajemniczy i mało kto o nim wie coś więcej.
Ale ogólnie, to tak na duży plus. Może kiedyś uda mi się z nim zamienić więcej zdań.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 16:42   

patriota, wielki szacun za to. Szanuję patriotów.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 16:48   

Mało piszesz i jako człowieka nie miałam okazji Cie poznać, widziałam zaledwie kilka postów którym nie moge nic zarzucenia. Natomiast na temat Twojej moderacji mogłabym napisać wiele, ale ponieważ musiałabym pół posta ocenzurować to sie powstrzymam.
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-05-18, 16:55   

I jeszcze dodam plus za to, że głosujesz na P.Kaczyńskiego. Twoje wypowiedzi są bardzo dojrzałe i mądre.
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2010-05-19, 05:56   

Ano mało się pisze. Czasu już nie ma tyle co kiedyś, forum się zmieniło no i często staram się przemilczeć, by nie wywoływać emocjonalnej burzy.

Slow, masz błędne informacje, albo przynajmniej nieaktualne. 120 ustąpiło miejsca 130.

Jimmy, częściej odwiedzam forum, częściej. Dziadkowie i babcie nie żyją wiele lat, a groby mają daleko i najwyżej raz do roku tam jestem. ¯eby nie było, zrozumiałem akcent Twojej wypowiedzi :)
Postaram się więcej udzielać.

Martucha, nie ma idealnych ludzi, a każdy ma rację.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-19, 07:45   

stubarwny napisa³/a:

Slow, masz błędne informacje, albo przynajmniej nieaktualne. 120 ustąpiło miejsca 130.


Nie gniewam siÄ™.
_________________
Drugs&hugs.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com