Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2012-03-24, 18:24   Studenci z ankietami

Zastanawia mnie za co jeden z użytkowników dostał ostrzeżenie. W czasie gdy odpowiadałam na posta - wyrażając opinię o ankiecie - a nuż może jakieś poprawki by mu/jej się zdały.
W każdym razie pisząc wyszło, że nie została wiadomość wysłana, bo nie istnieje temat, ale znalazłam go (chociaż chyba gdzie indziej) mniejsza z tym czy dostał ten użytkownik za większą ilość tych samych postów, nie w tym miejscu czy za w sumie promowanie str. internetowej?
Jeśli to trzecie, ja wiem od 75 postów można, ale to osoby które nie są koniecznie zainteresowane forum.. znajdą się i tacy co nabiją tyle postów tylko po to by móc wpuścić str. a generalnie normalne jest że szukają os. chętnych do ankiety. Więc czemu im na to nie pozwolić? im to jest potrzebne do obrony nie dla kasy...
zrobić oddzielny temat i wrzucać wszystkie takie ankiety, my pomożemy, forum nie będzie zaśmiecone. A defakto to nie witryna, forum czy blog to ankieta, którą z czasem usuną.
Ale nie wiem co na to administratorzy i moderatorzy...?
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2012-03-24, 18:31   

Użytkownik otrzymał ostrzeżenie za wysyłanie piątego tematu z tą samą ankietą. Zostawiłem jeden temat, w którym już pojawił się post. Resztę usunąłem.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2012-03-24, 18:33   

Hineka, ale co konkretnie masz na myśli?
Na forum można zamieszczać ankiety, ale pod pewnymi warunkami. Jeżeli zapoznałaś się z regulaminem to powinnaś o tym wiedzieć.

Cytat:

e) Użytkownik zakładający ankiety w celu badań jest zobowiązany do podania swoich danych osobowych


Cytat:

b) W temacie "Wasze strony" mogą pisać tylko osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów

_________________
Drugs&hugs.
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2012-03-24, 18:54   

Nie znam regulaminu na pamięć, raz czytałam :mrgreen: Jestem zwykłym userem więc generalnie postępuję według "internetowej etykiety" itd. poza tym to nie pierwsze forum na którym jestem więc każdy postępuje po swojemu ;p więc bez szczegółów. Jakbym była moderatorem to pewnie ze wszelkimi szczegółami.

O ilościach postów pamiętam.

Zresztą tematem nie chciałam nikogo obrazić zacznijmy od tego, ale jestem dobrą duszą więc dlatego postanowiłam zapytać jak to było i jak zazwyczaj z takimi osobami się postępuje i czy by nie można było im odpuścić.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com