Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: motyl | 2013-07-18, 22:19

Autor

Wiadomość

leymann

User

Wysłany: 2012-05-07, 18:43   Studia Górnictwo i geologia oraz in?ynieria bezpiecze?stwa

Witam.
Zastanawiam sie nad podj?ciem studi zaocznych, poniewa? jestem juz osob? pracujac?. Rok temu studiowa?em automatyke i Robotyke, sz?o i bardzo dobrze, ale poleg?em TYLKO z matematyki. Tego roku planuje na nowo studia podj?? na jednym z kierunków, które sa wymienione w temacie. Kierunki s? podobne z tego co si? orientowa?em, to GIG jest lajtowy, ale jaka b?dzie przysz?o?? z takim wykszta?ceniem?
Prosi?bym was o porad?, czy warto studiowa? na GIG'u? A równie? mam pytanie jak wygl?daj? studia na In?ynierii bezpiecze?stwa jest trudno? Mo?e macie jakich? znajomych, albo wiecie, gdzie móg?bym si?, takich rzeczy dowiedzie? :)

Pozdrawiam i bardzo prosze o rade.

Daniel

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony

Wysłany: 2012-05-07, 21:21   

O.. zaskocz? Ci?, bo akurat studiuje górnictwo i geologie, ale... powiedz na jakiej uczelni i jaki wydzia?, bo gigów jest do?? sporo i ró?nice pomi?dzy nimi te? :cool:

leymann

User

Wysłany: 2012-05-08, 17:55   

juz odpowiadam, planuj? studuiowa? konkretnie na poltechnice ?l?skiej Górnictwo i Geologia po 3 semestrze wybrac kierunek/specjalizacj?: Maszyny górnicze, budowlane i drogowe podaj? linka jak co?: http://www.polsl.pl/Wydzi...ecjalnosci.aspx wybór pad? na górnictwo z tego wzgledu, ?e jest ?atwy, a ja ju? pracuj?c i maj?c pewne obowi?zki nie mam za bardzo czasu na nauk?, budownictwo i maszyny drogowe z tego wzgledu, ?e pracuj? w firmie budowlanej zatrudnienie na d?u?sz? mete mam raczej pewne, ale jak wiadomo cz?owiekowi jest ma?o... kasy dlatego chcia?bym zdoby? tytu? in?yniera, aby wyp?ata by?a wi?ksza :) :P st?d moje pytanie odno?nie tego kierunku/specjalno?ci, poniewa? czytaj?c o In?ynierii bezpiecze?stwa dowiedzia?em si?, ?e jest do?c ci??ko :)
Pozdrawiam

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony

Wysłany: 2012-05-09, 00:18   

Wiesz, ci??ko mi powiedzie?,bo to jednak Twój wybór. Je?eli wybierzesz taki gig o którym wspomnia?e? pewnie b?dziesz pracowa? typowo w biurze przy projektach, albo w nadzorze. Je?li chodzi o poziom, to wszystko zale?y od wyk?adowców, jednak zaocznych traktuje si? troch? ulgowo, mo?e je?li chodzi o materia? to jest on taki sam, to jednak wyk?adowcy rozumiej?, ?e ma si? prac? itp i daj? dodatkowe terminy. Jednak du?o wi?cej musisz samemu po?wi?? czasu, aby co? zrozumie?.
Ja studiuje na gigu, jednak na wydziale wiertnictwa nafty i gazu (AGH), wi?c jest ró?nica dosy? spora.
O In?ynierii bezpiecze?stwa nic nie s?ysza?em, ale rozumiem, ?e to te? in?ynierskie studia? Pewnie praca typowo w nadzorze z zakresu bezpiecze?stwa, no ale nie wypowiadam si? bo nic nie s?ysza?em o tym kierunku...;p

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com