Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zuza18  

Stały User



ImiÄ™: Zuzanna

Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-12-07, 23:26   

Hm, my mamy 30 stycznia.
Z tego co wiem, to do tej pory wnosili jakoś panowie, ale raczej zawsze jest 'pod stołem', bo u nas odbierają. Ja nie uważam tego za coś niezbędnego, więc się o to nie martwię ;)

[ Dodano: 2009-12-07, 23:27 ]
Nie radziłabym wam jednak pić przed studniówką, będziecie podstresowani, kogoś 'chwyci' i potem wstyd na polonezie. I po co to?
_________________
There still isn't a Disney princess that's African
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2009-12-08, 01:25   

zuza18 napisa³/a:

Nie radziłabym wam jednak pić przed studniówką, będziecie podstresowani, kogoś 'chwyci' i potem wstyd na polonezie. I po co to?


No łał. Ameryka.

U mnie wychowczyni na wycieczce klasowej posunęła się do tego stopnia, że raz nam przenorała wszytskie torby, plecaki, plecaczki, w poszukiwaniu zancych trunów lub czegoś co miało % (nawet Tigerów się czepiała), to i myślę, że tym razem przed studniówką się nie pohamuje. Trzeba kombinowac jakoś iaczej niż wnoszenie...
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

Bambo

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Gru 2008

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2009-12-08, 16:02   

Z tym,że u nas większkość chłopkaów nie tańczy Poloneza bo tylko jeden idzie z kimś
_________________
Myszków&Ruch&Elana Wieczna Sztama !!!
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-12-08, 16:13   

Bambo napisa³/a:

Z tym,że u nas większkość chłopkaów nie tańczy Poloneza bo tylko jeden idzie z kimś


No, naprawdę super studniówka.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-12-08, 17:53   

U mnie odbyło się to dość standardowo - dziewczyny wnosiły alkohol w torebkach, faceci - pod marynarkami, kurtkami, etc. Mieliśmy takie szczęście, że w miejscu, gdzie odbywała się studniówka, była osobna sala balowa i osobna jadalna, w której, jedną całą ścianę zajmowały wyyyysokie okna do ziemi, z takowymi firanami i zasłonami. Reszty chyba łatwo się domyśleć - wszystkie butelki stały grzecznie w rządku pod ową ścianą, i już. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

pryzmat  

Pogromca postów



Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-12-08, 18:13   

U nas można wnosić ale nie można się tym obnosić
_________________
_______________

Człowiek e, to wyścig szczurów,
do szklanych domów, z szarych murów,
jak twój guru to PeeLeN, ty przegrasz wyścig ten..


 

Bambo

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Gru 2008

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2009-12-09, 18:13   

TQIT napisa³/a:

Bambo napisa³/a:

Z tym,że u nas większkość chłopkaów nie tańczy Poloneza bo tylko jeden idzie z kimś


No, naprawdę super studniówka.


A czy w studniówce chodzi o to żeby na siłę z kimś iść albo tańczyć tego debilnego Polonneza?
_________________
Myszków&Ruch&Elana Wieczna Sztama !!!
 

Dobry  

User


ImiÄ™: Krzysiek

Wiek: 34

Do³±czy³: 25 Lis 2009

Sk±d: Prosto z Polski

   

Wys³any: 2009-12-09, 18:44   

Bambo napisa³/a:

TQIT napisa³/a:

Bambo napisa³/a:

Z tym,że u nas większkość chłopkaów nie tańczy Poloneza bo tylko jeden idzie z kimś


No, naprawdę super studniówka.


A czy w studniówce chodzi o to żeby na siłę z kimś iść albo tańczyć tego debilnego Polonneza?


Debilnego, nie debilnego, ale jednak tańczy się go raz... I chociaż mi (i nie tylko mi) i mojej partnerce (i nie tylko jej) :) nie wyszło to tak jak powinno być to jednak było fajnie... Bez tego ta zabawa była by jak każda...

A wódzie można wziąć sobie elegancko w dłoń, trzymając butelkę za szyjkę wzdłuż ręki i przewieszając przez rękę marynarkę :hyhy:
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-12-09, 19:15   

Bambo napisa³/a:

A czy w studniówce chodzi o to żeby na siłę z kimś iść albo tańczyć tego debilnego Polonneza?


Z takim podejściem, to faktycznie.;x

Dziwi mnie trochę to całe zamieszanie z tym alkoholem. Przecież większość tych osób, które się tam bawią jest już po osiemnastce i to śledztwo nauczycieli jest trochę nie poważne, bo wiadomo, że jeśli będą chcieli, to ten alkohol sobie wniosą tak czy siak albo napiją się przed wejściem.

U mnie w szkole, standard. Faceci - w marynarkach, dziewczyny - w torebkach, ale to mniej. Ale nikt nikogo nie przeszukiwał i nikomu też nie zabierano, o ile wszystko odbywało się w dobrym smaku.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-12-10, 00:46   

Mihihih napisa³/a:

to śledztwo nauczycieli jest trochę nie poważne


Ale w szkole nie powinno byc alkoholu.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-12-10, 09:20   

motyl napisa³/a:

Ale w szkole nie powinno byc alkoholu.


To już kwestia tego,czy studniówka odbywa się w szkole..
_________________
Drugs&hugs.
 

Taurie  

Mega wymiatacz

Włóczęga



ImiÄ™: Sylwia

Wiek: 34

Do³±czy³a: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-12-10, 11:27   

Ja wnosiłam alkohol w torebce mój partner pod marynarką... Z alkoholem nigdy problemu nie było jeśli chodzi o wnoszenie. Po 11 już nikt w zasadzie nie patrzył co robimy... Tylko czasem rodzice z samorządu chodzili i prosili abyśmy trochę chowali wódkę... A czy studniówka jest w szkole czy na sali, nie ma dla mnie różnicy - to jest nasz dzień i nasza noc, pod warunkiem że potrafimy zachować umiar.
Co do poloneza... nie jest on debilny, szczerze to największą frajdę mieliśmy na tych próbach, sam taniec dla mnie był jednym z fajniejszych momentów studniówki.
_________________
I queta ar umë lastaina, ómalóra ná.

"Człowiek w czerni uciekał przez pustynię, a rewolwerowiec podążał w ślad za nim" - S. King
 

blabla  

Wymiatacz


ImiÄ™: i

Do³±czy³a: 04 Wrz 2009

   

Wys³any: 2009-12-10, 16:45   

kurcze, ja nie poszlam na studniowke...i nie zaluje
_________________
http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/204
 

Daro  

User

;)lużno



ImiÄ™: Darek

Wiek: 33

Do³±czy³: 15 Gru 2009

Sk±d: Trójmiasto

   

Wys³any: 2009-12-15, 18:44   

Studniówka 16 stycznia , zaopatrzenie : pełne.
Dzielimy sie mniej więcej po równo ;)
_________________
A gdy serce twe przytłoczy Myśl, że żyć nie warto, Z łez ocieraj cudze oczy, Chociaż twoich nie otarto.

Maria Konopnicka (1842 - 1910)
 

vvdx  

Mega wymiatacz

smoker



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-12-16, 11:02   

Ja na swojej studniowce razem z kumplami z klasy dzien przed 100dniowka otworzylismy szafke na waz strazacki i tam schowalismy duzzzo flaszek i zalozylismy swoja klodke. Studniowka odbywala sie w szkole wiec niby bez alkoholu :D przy wjesciu kazda para byla sprawdzana i przeszukiwana przez ochroniarzy. Po wejsciu odwiedzilismy szafke i bylo juz ok.

Tak sie sklada ze rowniez w tym roku ide na 100dniowke, ktora odbywa sie w hotelu wiec %% mozna zabrac ze soba tyle ile sie chce :) w moim przypadku o.7 na pare :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com