Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Sopel

User

Wysłany: 2019-02-24, 03:31   Stulejka

Witam,mam nadzieje ze to dobry dzia?
Mój problem wygl?da tak ?e podczas wzwodu skórka nie schodzi sama a gdy sam j? próbuje naci?gn?? to schodzi tylko do po?owy ale natomiast gdy jest "opadni?ty" skórka schodzi normalnie bez ?adnego bólu ani nic tak samo ?o??d? te? nie boli,ale je?li sam naci?gne skórk? i Penis dostaje wzwodu to nie boli lecz czuje taki u?cisk.
Z dziewczyna chcemy wej?? w wspó??ycie i chce by? pewny czy jednak musz? uda? si? do lekarza czy wszystko jest okej bo sam nic nie wiem :/

Szej-Hulud  

Pogromca postĂłw

Éminence grise

Imię: ?ukasz

Wysłany: 2019-02-24, 10:55   

Konsultacja urologiczna kosztuje ok. 100-150z?, obrzezanie to koszt ok. 1000z?. Id? do lekarza i si? dowiedz, co i jak.
"Polskie ?ycie polityczne nie mo?e by? d?ungl? afryka?sk?, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g?ow? o demokracj?, albo Polska zap?onie wojn? domow?." - Ignacy Daszy?ski

critof  

User

Wysłany: 2019-02-24, 17:58   

Obrzezanie nie jest konieczne, wystarczy konsultacja urologa no mo?e ma?y zabieg chirurgiczny. Wiem chirurgiczny brzmi okropnie ale skoro schodzi w zwisie to mo?e si? obej?? bez zabiegu. Mia?em te? ciasne uj?cie ale z tego co opisujesz to ciasna skorka na obwodzie (jak u mnie) a nie stulejka. Powiem jeszcze tak. Te? mia?em ucisk i balem si?/wstydzilem si? lekarza. Z czasem ucisk rozluzni? si? i obesz?o si? bez czegokolwiek. Z perspektywy czasu lepiej wczesniej do lekarza ni? ?y? w niepewno?ci. Na si?? Ci? nie zoperuje a bedziesz wiedzia? co i jak.
Z seksem radz? si? wstrzyma?. Nie warto zbyt wcze?nie w to wchodzi?. Bedziesz ?a?owa? kiedy?, ?e da?e? to osobie, z któr? pewnie nie zwiazesz si? na sta?e.
Pozdrawiam.

Sopel

User

Wysłany: 2019-02-24, 18:39   

Jestem umówiony na wtorek z lekarzem mam nadzieje ze nie b?dzie potrzebna jakakolwiek interwencja chirurga lecz je?li tak to bez problemu dla mnie.Dzi?ki za rade Critof <3

zielonamrówka  

User

Mól

Imię: Janek

Wysłany: 2019-11-26, 23:23   

Mo?e ju? dawno to by?o, ale ja osobi?cie w gor?cej wodzie przez jaki? czas si? k?pa?em i próbowa?em delikatnie zdejmowa?. I po miesi?cu si? uda?o :) :-D

~ Gandhi Mahatma

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com