Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

mamamamama1

User

Wysłany: 2018-02-19, 18:16   swingersi - co robi?

Cze??!
Z moj? dziewczyn? (ja 22, ona 20) i przyjacielem/ jego dziewczyn? (s? w podobnym wieku) postanowili?my, ?e dla zabawy zamienimy si? parami na kilka dni. Po wypiciu kilku piw postanowili?my swój pomys? wcieli? w ?ycie. Ja zacza??m si? tuli? do jego dziewczyny, szepta? czu?e s?ówka i ca?owa?, a kiedy to robili?my (ale nic wi?cej!), zacz??em s?ysze? j?k dochodz?ce z drugiego pokoju; postanowi?em to sprawdzi?. Wiem, ?e to nie opis na tego rodzaju forum, ale kiedy zajrza?em do pokoju, zobaczy?em, ?e ona zdj??a ju? bluzk?. Dziewczyna przyjaciela zawo?a?a mnie z powrotem i znowu zacz?li?my si? pie?ci?, ale po 20 minutach moja zacz??a krzycze? z rozkoszy. Kiedy znowu zajrza?em do pokoju, zobaczy?em wtedy moj? dziewczyn?, która w?asnie z przyjacielem prze?ywa?a bardzo silny orgazm (nigdy takiego u niej nie widzia?em); w?a?ciwie, kiedy wszed?em do pokoju, on w niej ko?czy?. Ja zmieszany poca?owa?em jego dziewczyn?, a po 30 minutach wróci?em z moj? ukochan? do domu. Ona jednak spotka?a si? z nim nast?pnego dnia... i nast?pnego. Co tu du?o mówi? - ich igraszki trwaj? ju? prawie miesi?c. Prosi?em j?, ?eby przesta?a, bo tak daleko mieli?my si? nie zagalopowywa?, ale ona broni si?, ?e przecie? ja te? si? ca?owa?em z jego partnerk?... no w?asnie, ja si? ca?owa?em i maca?em, a ona spa?a z nim ze 20 razy (a mo?e i wi?cej, bo zdarza?o si?, ?e moja ukochana by?a u niego pi??, sze?? godzin.
Co robi?, panowie i panie?

black rose  

User

Wysłany: 2018-02-19, 18:31   

A ta jego dziewczyna o tym wie?
W ogole to o co masz pretensje?
Facet mia? sex z twoja dziewczyna na twoich oczach a ty siedzia?e? jak trusia.
Nie wiem, mo?e ta twoja ju? nie jest "twoja" tylko zakocha?a si? w tamtym.
Tak czy inaczej wszyscy czworo jeste?cie siebie warci. :wstyd:

mamamamama1

User

Wysłany: 2018-02-19, 18:38   

No w?a?nie, najgorsze jest to, ?e si? wcze?niej na to zgodzili?my. Gdyby zdrzadzi?? "normalnie", to od razu bym j? rzuci?. A tak to wiedzieli?my na co si? umawiamy...

acoo123  

Mega wymiatacz

Imię: acoo123

Wysłany: 2018-02-19, 20:30   

Cytat:

Cze??!
Z moj? dziewczyn? (ja 22, ona 20) i przyjacielem/ jego dziewczyn? (s? w podobnym wieku) postanowili?my, ?e dla zabawy zamienimy si? parami na kilka dni. Po wypiciu kilku piw postanowili?my swój pomys? wcieli? w ?ycie. Ja zacza??m si? tuli? do jego dziewczyny, szepta? czu?e s?ówka i ca?owa?, a kiedy to robili?my (ale nic wi?cej!), zacz??em s?ysze? j?k dochodz?ce z drugiego pokoju; postanowi?em to sprawdzi?. Wiem, ?e to nie opis na tego rodzaju forum, ale kiedy zajrza?em do pokoju, zobaczy?em, ?e ona zdj??a ju? bluzk?. Dziewczyna przyjaciela zawo?a?a mnie z powrotem i znowu zacz?li?my si? pie?ci?, ale po 20 minutach moja zacz??a krzycze? z rozkoszy. Kiedy znowu zajrza?em do pokoju, zobaczy?em wtedy moj? dziewczyn?, która w?asnie z przyjacielem prze?ywa?a bardzo silny orgazm (nigdy takiego u niej nie widzia?em); w?a?ciwie, kiedy wszed?em do pokoju, on w niej ko?czy?. Ja zmieszany poca?owa?em jego dziewczyn?, a po 30 minutach wróci?em z moj? ukochan? do domu. Ona jednak spotka?a si? z nim nast?pnego dnia... i nast?pnego. Co tu du?o mówi? - ich igraszki trwaj? ju? prawie miesi?c. Prosi?em j?, ?eby przesta?a, bo tak daleko mieli?my si? nie zagalopowywa?, ale ona broni si?, ?e przecie? ja te? si? ca?owa?em z jego partnerk?... no w?asnie, ja si? ca?owa?em i maca?em, a ona spa?a z nim ze 20 razy (a mo?e i wi?cej, bo zdarza?o si?, ?e moja ukochana by?a u niego pi??, sze?? godzin.
Co robi?, panowie i panie?

My?la?em ?e nic mnie nie zdziwi... nie zdziwi?o mnie to ale za?enowa?o...
Ch?opie gdzie tu mózg ? -_-
Daj sobie spokój z t? dziewczyn?. Albo ona to zrobi pierwsza (rzuci ci?) albo ty j?.
Na prawd? genialny pomys? brawo ... gratuluj?.

mamamamama1

User

Wysłany: 2018-02-19, 23:16   

Có?, rozmawia?em z dziewczyn? o tym, czy go kocha - dzis znowu wróci?a pó?niej z pracy, bo wpad?a do niego. Powiedzia?a mi, ?e go nie kocha i zamierza ze mn? by?, a z nim nied?ugo przestanie to robi?. Z tym, ?e w rozmowie wysz?o przypadkiem, ?e ona ju? dawniej z nim sypia?a (mia?a z nim romans przez jakie? pó? roku). Co robi? - kocham J? i jestem o Ni? zazdrosny...

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2018-02-20, 20:24   

mamamamama1 napisał/a:

a z nim nied?ugo przestanie to robi?

Kup sobie pistolet i si? zastrzel bo nie prze?yjesz na ?wiecie d?ugo przy takim podej?ciu ... o matko i CÓRKO!!!

Hahahah :mrgreen: ... Ch?opie a raczej do c**** BABO!!! Ty jeste? facetem czy kurde za przeproszeniem ci** ? Jak k***a mo?esz zgadza? si? ?eby jaki? pier**** fajfus dyma? ci ?on? a ona ci mówi: Ju? nied?ugo ju? nied?ugo ju? dochodz? OOOOO. -_-
I jeszcze mia?a romans z nim pó? roku haha :mrgreen: . Japizgam CH?OPIE CZYLI B?D?C Z TOB? (zak?adam) JU? CI? ZDRADZA?A! Nie przera?a ci? to ?!
Po pierwsze KTO WPAD? NA TAKI idiotyczny pomys? z t? zabaw? ? Jak powiesz mi ?e to ty to... o mój bo?e...

Po drugie facet... eh... JAK MO?NA ? Nie rozumiem tego jak mo?na by?o na takie co? przysta?!!!? Je?eli jeszcze twoja materdeja si? na to zgodzi?a,zdradza?a ci? pó? roku i nadal zdradza, nawet w tym momencie jak to czytasz je?eli jej nie ma w domu albo z nim pisze to NIE KOCHA?A CI? I NIE KOCHA.
Gdyby kocha?a od pocz?tku do ko?ca NIGDY BY CI? NIE ZDRADZI?A. A TY JEJ JESZCZE WYBACZASZ ?E PÓ? ROKU CI? ZDRADZA?A ?!

Mówi?e? to partnerce tego faceta ? ... -_-

Nadal nie mog? wyj?? z podziwu jak tak mo?na...

Najmocniej przepraszam za moje zachowanie zak?adam ?e z?ama?em chyba ju? wszystkie podpunkty regulaminu odno?cie kultury ... ale je?eli temu panu nie zadzia?a g?owa no to... marny jego los.

Wiesz co kolego ? Nie kochasz j?. Wiesz dlaczego ? BO z drug? babk? by? si? nie ca?owa? ani nie obmacywa?. Wiesz kiedy by? wyszed? z tego zwyci?sko ? Kiedy by? przelecia? tamt? dziewczyn?. Wtedy by? widzia? reakcj? swojej ''kobiety''.

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2018-02-20, 23:06   

Nie wierz? w to co czytaj? moje oczy.

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2018-02-21, 07:48   

Cytat:

Nie wierz? w to co czytaj? moje oczy.

Troch? mi nerwy pu?ci?y st?d to... itd.

Ch?opak zakocha? si? w kobiecie (w pannie o lekkich obyczajach) która po nim jedzie jak chce... nie rozumiem tego jak mo?na trzyma? jeszcze takiego cz?owieka przy sobie i nadal go kocha?...

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2018-02-21, 18:18   

No w?a?nie o to chodzi.

altairsek  

Wymiatacz

Imię: Kamil

Wysłany: 2018-02-24, 19:11   

haha jak ja uwielbiam wypowiedzi @acoo123 który umie postawi? do pionu :D w?tpi? ?eby? mia? ch?opie tylko 19 lat ale pi?knie uj??e? sedno sprawy.
Co do autora posta- co my ci mamy napisa?? lubisz jak ci pann? dymaj? ? ;) tak tak na pewno ci? kocha :hyhy:

acoo123  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2018-02-28, 20:31   

Cytat:

haha jak ja uwielbiam wypowiedzi @acoo123 który umie postawi? do pionu :D w?tpi? ?eby? mia? ch?opie tylko 19 lat ale pi?knie uj??e? sedno sprawy.

Fakt mam 18 xd. Czemu w?tpisz ?e mam 18 lat ? xD

MeskaEdukacja  

User

Edukacja Seksualna

Imię: Maciej

Wysłany: 2018-11-04, 19:24   

Mog?e? ju? przespa? si? z dziewczyn? tego go?cia. A tak, Twoja dziewczyna woli jego. Watpliwe ?eby potrafi?a oddzieli? seksu od uczu? i dalej pragn?la Ciebie, zw?aszcza ?e z nim mia?a silny orgazm. Spytaj dziewcyzny czy woli jego i daruj sobie t? relacj?. Ucz si? o seksie by by? dobrym w ?ó?ku i po prostu znajd? now? dziewczyn?, oferuj jej swoj? warto?c w ?ózku i poza nim, czytaj ksi??ki lub youtube jak by? atrakcyjnym. Rozwijaj si? i powodzenia. Daj zna? jak si? sko?czy?a ta historia.

katarynka5q  

User

Rynka

Imię: Katarzyna

Wysłany: 2018-11-16, 13:10   

Na pewno Ci? kocha :mrgreen: :mrgreen:

joannaparzel  

User

parzel

Imię: Joanna

Wysłany: 2019-02-27, 11:53   

A nie lepiej w 4 si? pobzyka??:)