Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 13:37

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-12-12, 12:08   

Hm, w formie poddziału, dlaczego, by nie? :-) Po świętach może być zablokowany i na nowo aktywowany w przyszłym roku. :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-12-12, 13:18   

C-47 napisa³/a:

Jimmy FoX napisa³/a:


PostWysłany: Wczoraj 21:56 Temat postu:
Co rok jest ten sam problem. Ba, nawet nie co rok.Co do powtarzających się tematów - będą się powtarzać, moderacja postanowiła nic z tym nie robić, więc...


wiec od poczatku założenia forum problem tkwi i co roku się powtarza tylko ja to zauważyłem czy jak?,a możne wam odpowiada takie rozwiązanie


Nie, inni też to zauważyli, ale oni mają to gdzieś. Skoro moderacja nie widzi problemu, to niech zostanie tak jak jest. Dzieci nie potrafią myśleć, więc będą zakładać tematy z pytaniem o prezent. To jak używanie ściągi na sprawdzianie z matematyki. Byleby wszystko było na tacy.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

andzulusika  

User



Do³±czy³a: 19 Kwi 2009

Sk±d: My World :)

   

Wys³any: 2011-12-15, 12:09   

To ja zacznę. Podpowiem co można kupić dziewczynom, głównie są to prezenty, które ja dostałam i byłam bardzo zadowolona. Bransoltka, naszyjnik z grawerem -fajna indywidualna i pamiatkowa rzecz. Bon do spa - ja dostalam w zeszlym roku bon na masaz do spa cece i nie wiedziałam, że masaż może być aż tak przyjemny, do tego miałam peeling kawowy - jak dla mnie cudo. Polecam tez dobre ksiazki, warto podpytac w ksiegarni co teraz jest na czasie, ale wiekszosc dziewczyn jakie znam bardzo lubi czytac:)
 

Fatum

Wymiatacz

hate me once again



Do³±czy³: 08 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-12-15, 13:02   

Pamiętajcie, że święta to nie tylko boże narodzenie, proponuję rzeczywiście rozważyć to jako poddział.
_________________
__________
 

jacke1413  

Stały User


Do³±czy³: 15 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-12-16, 22:43   

Skoro mogą si wszyscy wypowiedzieć to ja bardzo chętnie ale kolega który zakładał temat ma racje zaczna się robić malutki syfek :D co kupic na walentynki na święta na mikołajki omg ? czy to jest jakiś ogromny problemy ? no dobra ale problem osobny dział o tematyce ¦więta i podziałem Jaki prezent itp dobry pomysł a dział problemy zostawmy na te trochę bardziej ""ważniejsze"" chociaż problemy to może z wszystkiego sie pojawić .. to tyle w tym temacie ;d
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-12-18, 17:08   

Myślę, że jak już to dział okazyjny. Zarówno dotyczący prezentów świątecznych, jak i urodzinowych, walentynkowych, a także np zwyczajów świątecznych,... Chociaż może powstać jeden wielki śmietnik, bo nowi użytkownicy nie będą wiedzieli gdzie zakładać tematy.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-12-18, 18:14   

madeline134 napisa³/a:

Chociaż może powstać jeden wielki śmietnik, bo nowi użytkownicy nie będą wiedzieli gdzie zakładać tematy.


Nie ròbmy z nich już takich oferm losu.Uważam,że mòj pomysÅ‚ stworzenia nowego dziaÅ‚u, z odrobionÄ… modernozacji,wypowiedziami innych osòb jest bardzo dobry,licze na pozytywne rozpatrzenie tej decyzji przez administracje,ktòra wkoÅ„cu przemòwi... albo I nie
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-12-18, 18:22   

C-47 napisa³/a:

Nie ròbmy z nich już takich oferm losu.

Nikt nie musi robić debili z debili. Bo powiedzmy sobie szczerze - tacy często do nas trafiają.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-12-18, 18:35   

Jimmy FoX napisa³/a:

C-47 napisa³/a:

Nie ròbmy z nich już takich oferm losu.

Nikt nie musi robić debili z debili. Bo powiedzmy sobie szczerze - tacy często do nas trafiają.


CoÅ› w tym jest,ale dlaczego odrazu"debile"a nie dzieci neostrady?
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2011-12-18, 19:07   

C-47 napisa³/a:

Nie ròbmy z nich już takich oferm losu



To jest raczej stwierdzenie faktu. ;)
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-12-18, 20:46   

C-47 napisa³/a:

CoÅ› w tym jest,ale dlaczego odrazu"debile"a nie dzieci neostrady?

A CO TO ZA RÓ¯NICA?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2011-12-18, 23:09   

Jestem na nie, im więcej działów tym większy syf. Wasze problemy to dział wyjątkowo ogarniający problemy wszelkiej maści, a już raz ktoś doszedł do najlepszego wniosku, że problemy każdego są indywidualne - te dot. prezentów również.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

C-47  

Pogromca postów



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 33

Do³±czy³: 13 Wrz 2011

Sk±d: Wroclaw

   

Wys³any: 2011-12-18, 23:46   

TQITPozwòl,że coÅ› Ci przypomne

Cytat:

Tematy nazywaj precyzyjnie.wszystkie typu "Problemy"będą usuwane


Dąże do tego,że tematy typu "Co kupić na Å›wiÄ™ta" wielokrotnie siÄ™ powtarzajÄ… a sam cytat mòwi,że tamty muszÄ… być sprecyzowane.

TQIT napisa³/a:

Wasze problemy to dział wyjątkowo ogarniający problemy wszelkiej maści


Sam przeczysz regulaminowi,pozatym wiÄ™kszość osòb jest na TAK ale fakt,każdy może wyrazić swoje zdanie nawet ty :mrgreen:

Tematy co kupić na święta powtarza się wielo krotnie,może teraz już tak nie,ale za rok znowu nadejdzie ta sama plaga a wsadzenie tego do jednego działu jak wspomina nasz ukochany TQIT zrobi z tego działu kocioł.Proponuje pomysłu moderatorki Slow

Slow napisa³/a:

Hm,w formie podziału,dlaczego,by nie? :-) Po świętach,może być zablokowany I na nowo aktywowany w przyszłym roku... :-)



Ps:Użytkowniku TQIT bardzo dziekuje za twoją powyżej opinie,wezme sobie ją do serca. :-D
_________________
Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com