Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-10-12, 23:06   Swój Å›wiat i swoje kredki.

1.Macie obsesje na jakimÅ› punkcie? CoÅ› gra Wam w duszy?
2.Myślicie autystycznie ( Autystycznie to jest np. że wyobrażacie sobie coś co dla Was jest realne lub trochę mniej, macie tak jakby sen nie śpiąc, swój świat, z tym, że nie taki podświadomy wynikający z bagażu doświadczeń czy światopoglądu, który na was subtelnie wpływa i decyduje kim jesteście z zewnątrz, ale głęboki z scenariuszami i projekcjami włączając w to wyimaginowane postacie ludzi z rzeczywistości lub zmyślonych aktorów. ) jakby to było być w związku z tamtą blondynką, którą codziennie widzicie, lansować się na rejonach w nowej Audicy, bałamucić znajomą z widzenia babkę, dostać pracę marzeń, przeprowadzić się do innego miasta, zagadać do nieznajomego, napluć w mordę tamtemu gnojowi, którego nie lubicie itd.? Mówiąc pokrótce chodzi o to, czy zdarza wam się tworzyć swój świat np. gdy nie możecie zasnąć, gdy życie jest nudne, złe i szare?
3.Zastanawiacie się w myślach jak przebiegnie planowane wydarzenie na którym chcecie dobrze wypaść? ( Fobia społeczna i jej pochodne. )
4.Oglądając film zaczynacie myśleć jak Wy zachowalibyście się będąc aktorem lub z kim moglibyście mieć podobną sytuację?
_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-10-13, 10:27   

1. nie
2.

staryborderliner napisa³/a:

Mówiąc pokrótce chodzi o to, czy zdarza wam się tworzyć swój świat np. gdy nie możecie zasnąć, gdy życie jest nudne, złe i szare?


robię coś podobnego, a mianowicie planuję, co noc, coś nowego. mam mnóstwo pomysłów, o których już rano nie pamiętam.
3. nie
4. czasem tak, jeżeli to był dobry film i zapadł mi w pamięć, długo go analizuję.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-10-13, 12:34   

1. Tak.
2. Tak. Jako osoba bardzo wnikliwa i wrażliwa. Wyobraźnia talentu odtwarza rzeczy znane, wyobraźnia geniuszu- tworzy nowe. Zwracam uwagę na rzeczy, na które normalny człowiek nigdy nie zwróciłby uwagi, długo je pamiętam. Drobnostki i szczegóły wypadków. Co przyczynia się w znacznym stopniu, że podczas rozmowy z kimś wspominam, wypominam różne rzeczy. A inni robią głupie miny, mówiąc- "jesteś nienormalna, jakby z innej planety". Odpowiadam- "Bo mam dobrą pamięć".
Ich odpowiedz, bezcenna- "Tak, dobrą pamięć, przecież ty nawet zapominasz o tym, że nastawiłaś pranie!, przecież pozostawiłaś portfel w skrzynce z ziemniakami w sklepie!".Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć, bo niemal nigdy nie łączy się to u mnie z emocjami, coby sprzyjały zapamiętywaniu. Dzisiaj spotkałam przypadkiem moją koleżankę z którą widziałam się rok temu, i na boga, mając ją przed sobą, przewinęła mi się cała ona siedząca i słuchająca, jak tłumaczę jej dualizm duszy i ciała. Pamiętam , jaką czekoladę mi przyniosła, jakie było ułożenie jej rąk. W co była ubrana i co mówiła. Jak były spięte jej włosy i jak wyglądała ze zmęczeniem na twarzy.
Kleję sobie następnie te przypadki tworząc wspaniałe historie.
3. Tak mam ułożone scenariusze, większość możliwych. Ubezpieczam się na milion sposobów.
4. Oglądając film przeżywam wszystkie emocje, widoczne są na mojej twarzy, jakby spojrzenia widzów skierowane były właśnie na mnie.
Rumienię się, przełykam ślinę. Dziwne odczucie rozpaczy, zdrady, osamotnienia, radości. Dumy.
_________________
W miękkim futrze kota
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-10-21, 18:15   

Cztery razy nie.
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

Abotage

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-10-28, 11:53   

Cytat:

1.Macie obsesje na jakimÅ› punkcie? CoÅ› gra Wam w duszy?



Muzyka :) Mam bardzo dużo utworów na różne okazje, często słucham nowych rzeczy, jak już pisałem w jednym temacie muzyka dla mnie jest nie tyko rozrywką ale przede wszystkim odzwierciedleniem duszy, samopoczucia, motywatorem do osiągania celów, czasem odpowiedzią na pytania które sobie zadaję, z utworów wyciągam prawdy dotyczące życia, one jakby mnie wychowują.

Jest jeszcze jedna pasja, ale nie będę jej na razie ujawniał...

Cytat:


2.Myślicie autystycznie ( Autystycznie to jest np. że wyobrażacie sobie coś co dla Was jest realne lub trochę mniej, macie tak jakby sen nie śpiąc, swój świat, z tym, że nie taki podświadomy wynikający z bagażu doświadczeń czy światopoglądu, który na was subtelnie wpływa i decyduje kim jesteście z zewnątrz, ale głęboki z scenariuszami i projekcjami włączając w to wyimaginowane postacie ludzi z rzeczywistości lub zmyślonych aktorów. ) jakby to było być w związku z tamtą blondynką, którą codziennie widzicie, lansować się na rejonach w nowej Audicy, bałamucić znajomą z widzenia babkę, dostać pracę marzeń, przeprowadzić się do innego miasta, zagadać do nieznajomego, napluć w mordę tamtemu gnojowi, którego nie lubicie itd.? Mówiąc pokrótce chodzi o to, czy zdarza wam się tworzyć swój świat np. gdy nie możecie zasnąć, gdy życie jest nudne, złe i szare?



Przez całe gimnazjum tak miałem, tworzyłem sobie alternatywny świat w który uciekałem, w jego tworzeniu pomagały mi książki, czytane najczęściej na lekcjach. Raz byłem rewolucjonistą obalającym rząd, raz podróżnikiem odwiedzającym nieznane lądy, miałem wymyślonych przyjaciół, akcje, całe środowisko.
Szkoła wydawała mi się przeraźliwie nudna, zwłaszcza przedmioty ścisłe dlatego żeby się nie zanudzić wyobrażałem sobie różne dziwne rzeczy. Robię to w sumie do dzisiaj ale w trochę innej formie. Było to dla mnie dość łatwe bo od zawsze miałem bujna wyobraźnię i zwariowane sny (najczęściej bezsensowne).

Cytat:


3.Zastanawiacie się w myślach jak przebiegnie planowane wydarzenie na którym chcecie dobrze wypaść? ( Fobia społeczna i jej pochodne. )



Tak, ale to raczej nie w kategoriach fobii społecznej, raczej ciekawości "jak to będzie".

Cytat:


4.Oglądając film zaczynacie myśleć jak Wy zachowalibyście się będąc aktorem lub z kim moglibyście mieć podobną sytuację?



Nigdy.
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2016-11-01, 21:34   

1.Tak
2.nie
3.Jak najbardziej tak,zawsze wyobrażam sobie milion scenariuszy na temat jakiejś sytuacji,gdy chcę dobrze wypaść bądź jest to dla mnie trudne.To trochę męczące i czasami czuje się upośledzony pod tym względem no ale...
4.Też tak ;-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com