Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Doł±czył: 01 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-06, 11:13   Szczoteczka - jakÄ… wybrać?

Już dawno powinienem wymienić szczoteczkę, i teraz akurat mam niezły przypływ gotówki i chciałbym kupić sobie coś porządnego.

Zawsze używałem manualnej szczoteczki, ale naczytałem się, że elektryczne są o wiele lepsze w czyszczeniu i tutaj pytanie - jaką polecacie mi szczoteczkę elektryczna? Nie za drogą, bo mimo, iż fundusze mam to szkoda mi 500zł na szczoteczkę :D

1. JakÄ… uĹĽywacie szczoteczkÄ™ manualnÄ…, elektrycznÄ…, a moĹĽe specjalistycznÄ… bÄ…dĹş sonicznÄ…?
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wysłany: 2014-08-06, 19:14   

Ja tam mam oral B i sobie chwalę :) elektryczną oczywiście
 

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Doł±czył: 01 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-06, 19:31   

A pasta? Tylko nie wybielająca, bo one niszczą szkliwo? I ile wynosi Cię koszt wymiany główek co te 3-4 miesiące(zalecane)?

Gdzie można kupić taką szczoteczkę prócz internetUF, bo wolę w sklepie stacjonarnym? Rossmann to jest to czy raczej celować w jakieś stomatologiczne sklepy o ile takie istnieją stacjonarnie?
 

Damian-bijda

User


Doł±czył: 15 PaĽ 2014

   

Wysłany: 2014-11-11, 14:25   szczoteczka

Przekonałam się, że nawet najlepsza szczoteczka elektryczna nie doczyści wszystkich miejsc. Tylko szczoteczka manualna z wymiennymi, pojedynczymi końcówkami uzyskuje wydajność rzędu 90%. Sami sprawdźcie, jak nie wierzycie :D Tutaj liderem jest marka Paro i wymieniłam już wszystkie produkty w łazience, właśnie na nią.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com