Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-09-25, 18:41   Szej-Hulud

Jestem na forum już jakiś czas, dlatego też postanowiłem stworzyć tutaj temat. Wiem, że wiele osób za mną nie przepada- piszcie, co myślicie. Przyjmę każdą uzasadnioną krytykę- chciałbym poznać lepiej swoje wady, a forum (być może) okaże się w tym pomocne.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Doczy: 05 Gru 2009

   

Wysany: 2010-09-25, 18:47   

Szej-Hulud, młody, pozytywny użytkownik. Ma własną interpretację otoczenia, domyślam się że osoba wierząca. Prowadzi bloga. Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z kimś o nicku "Melancholijny" czy jakoś tak..Brakuje tutaj takich ludzi. Niestety, jego postawa powoduje że jest prowokowany przez osoby, którym ona nie odpowiada. Ma fajne avatary, lubię gościa.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



Imię: Jakub

Doczy: 28 Kwi 2009

   

Wysany: 2010-09-25, 18:48   

Nawet zbyt dobrze Cię nie znam, chociaż zdarza mi się natknąć czasem na jakiś Twój post. Troszkę więcej poczytałem w tematach odnośnie wiary/religii i na pewno jesteś mądrym gościem. Tyle że to nadal za mało więc, ani Cię nie lubię, ani lubię.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doczy: 12 Maj 2010

   

Wysany: 2010-09-25, 21:10   

Jest katolikiem, choć przez nick kojarzy mi się z muzułmaninem. Ma swoje poglądy, które broni. Raczej nie jesteśmy w konflikcie. Nigdy ze sobą nie rozmawialiśmy.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com