Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

laser008  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 30

Do³±czy³: 19 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 21:08   Szisza

Chcę kpić sziszę ponieważ słyszałem że to nie uzależnia ale nie jestem co do tego do końca pewny. interesuje mnie szisza wielkości max 30 cm taka zęby się na wycieczkę szkolna nadała. Chciał bym dowiedzieć się jak najwięcej na ten temat mianowicie jak tego się używa, gdzie kupić tytonie, jakie i czy są rzeczywiście takie które nie uzależniają. Wycieczka w czwartek tak że muszę się szybko zdecydować mam nadzieje że pomożecie :)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-01, 21:57   

Ogromny wybór szisz jest dostępny w necie tak samo tytoni np. na allegro. Czy uzależnia? Jak będziesz palił codziennie to na pewno. ?Jak raz na jakiś czas to raczej nie. Fajnie się pali w grupie. Warto zamówić sobie więcej niż 1 tytoń smakowy tym bardziej, że można robić miksy.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Consilier  

Stały User



Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-09-01, 22:12   

Szisza jak szisza, nie wybieraj tej z miedzianą rurką główną bo się potrujecie po jakimś czasie. Dodatkowo lepiej kupować węgielki samorozpalające się.

Co do melasy to zależy czy zależy Ci na ilości dymu czy jakości smaku.

Starbuzzy są bardzo dobre, duży dym.
Sorberetti bardzo owocowe, np kokosowe.

Takie tanie i w miare fajne są Nakhale, alwahy ale według ludzi nie są zbyt świetnej jakości.

Nie polecam też kupować o smaku cappuccino, gdyż tam połowa to Ci się po prostu wyleje melasy i zostanie lepki liść. Raz kupiłem ten smak to sziszy nie mogłem doczyścić.
_________________
Trololololololol ..... exterminate!
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-01, 22:14   

Consilier napisa³/a:

Starbuzzy są bardzo dobre, duży dym.
Sorberetti bardzo owocowe, np kokosowe.

Takie tanie i w miare fajne są Nakhale, alwahy ale według ludzi nie są zbyt świetnej jakości


To wszystko kwestia gustu. Na poczÄ…tek nakhalem im wystarczÄ….
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-09-01, 23:10   

Są także dostęplne melasy nie zawierajce nikotyny ;) Na pierwszą fajke 30 cm wystarczy, ale jeżeli po pewnym czasie Ci się spodoba to napewno przesiądziesz się na coś większego i solidniejszego ;) Owocnego dymienia ;]
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-09-02, 00:12   Re:

Kiedys paliłem z tytoniem jabco - jabco. Było ok.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

laser008  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 30

Do³±czy³: 19 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-09-16, 22:47   

Dziękuję ślicznie :)
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-20, 12:52   

Szisza jest dobra dla gimbusów, którzy chcą być fajni paląc "coś", a za bardzo się boją papierosów lub czegoś innego, bo wyczają ich rodzice albo policja i całe ich marzenia o wyższym kieszonkowym legną w gruzach. W końcu każdy zwariowany student lub gimnazjalista musi spalić sobie z fajki wodnej, no ale niestety - to jest dla lamusów. Albo palić coś porządnego albo nie palić w ogóle.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-20, 13:02   

amavisca myślę, że jesteś ograniczony. Jak już ktoś nie pali popularnych, które bardziej się spożywa niż pali to już się nie jest prawdziwym palaczem? Brednie, brednie i jeszcze raz brednie. Shisha to fajna alternatywa dla innych produktów tytoniowych.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-20, 13:08   

Dobrze to nazwałeś - alternatywa. To jakbyś się umówił na wódkę a ktoś by przyniósł dwa reedsy i powiedział "ale się dzisiaj najebiemy!". Czasami lepiej się z takimi rzeczami nie wychylać. Albo chcesz palić i palisz, albo nie. Ta szisza to co najwyżej jakiś substytut dla ubogich.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

viphouse  

Hiper wymiatacz


Do³±czy³: 14 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-09-20, 13:34   

Ubogi to Ty jesteś umysłowo :) W siszy nie chodzi o upalenie się, ani o zabicie głodu nikotynowego. Tu liczy się przyjemność puszczania gęstych chmur ze znajomymi przy dobrym piwku i blancie.
 

Ostatnio zmieniony przez viphouse 2011-09-20, 13:35, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-20, 13:35   

alternatywa nie oznacza wcale nic gorszego. Ale ty będziesz zgrywał twardziela.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-20, 13:41   

viphouse napisa³/a:

W siszy nie chodzi o upalenie się, ani o zabicie głodu nikotynowego.


O jakim głodzie mówisz? Sziszę palą głównie ludzie, którzy z nikotyną mieli do czynienia tylko wtedy, gdy tata palił w domu albo kolega obok szkoły. To palą właśnie tacy, którzy na co dzień nie ruszają takich używek. Normalni ludzie sobie biorą szlugi lub zielone i nie bawią się w jakieś szisze. Taka szisza dla smaku to jak piwo z sokiem przez słomkę na dwóch.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-09-20, 14:11   

Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem normalni ludzie? W imię bycia anty stwierdziłeś, że to nie może być fajne? Bo prawdziwi palacze palą papierosy najlepiej po więcej niż paczkę dziennie?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-20, 14:16   

Ja już nie palę bo dbam o zdrowie, ale jeżeli miałbym znów palić to nie jakieś gówna dla dzieci po którym mam smaczek, tylko coś co mnie satysfakcjonuje. A szisza to cóż - jak umoczenie języczka w lampce dobrego wina. Dla smaku?
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com