Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Speed21

User


Do³±czy³: 13 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-13, 21:31   SzkoÅ‚a Å›rednia dla lenia

Witam wszystkich!

Zbliża się koniec mojego cudownego pobytu w gimnazjum z czego się za bardzo nie cieszę.Lecz kiblować nie zamierzam ale też nie wiem gdzie pójść po gimn z takimi ocenami.Mam 5 zagrożeń(ang,niem,bio,geo,fiz) na koniec półrocza i miałem z matmy z czego nie jestem dumny lecz chyba zasłużyłem.Testy próbne napisałem chyba ok matma 7,polak 15,ang 23 podstawowy 5 rozszerzony, wos i historia 21, przyrodnicze 8.Najlepiej mi idzie z Inf,Chem,Hist.Moje hobby to czytanie ale raczej okresowo bo tylko przez wakacje,jazda rowerem,koszykówka,gry pc i technologie informatyczne,motoryzacja,grafika.Wolny czas to spotkania z kolegami lub wspólna gra z nimi (jestem społecznikiem).Zastanawiam się nad Liceum Profilowanym Ochrona pogranicza lub Wojsko.Na inf bym poszedł ale to zawód mało co płatny (informatyków w pizdu).Samochodówka to ponoć dużo nauki.Technikum Budowlane to ponoć wykorzystywanie na praktykach i nauczyciel którego nie lubię uczy w tej szkole (zasrany dziad).Mam wrażenie że dałbym radę wydusić coś więcej z ocen coś do okolic 4-3 ale to tylko wrażenie.

Dzięki już z góry za czas poświęcony na mój temat.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-12-13, 23:00   

Speed21 napisa³/a:

Mam 5 zagrożeń(ang,niem,bio,geo,fiz)


Jeśli masz tyle zagrożeń już w gimnazjum to wątpię abyś poradził sobie w liceum czy technikum (zakładając, że przedtem zdasz).
I uczyć będziesz musiał się wszędzie, więc może jakaś zawodówka co?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Speed21

User


Do³±czy³: 13 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-14, 18:03   

No nie za bardzo by to pasowało mojej rodzinie.Wybór to albo technikum albo liceum.Jest jakaś szansa dla takiej osoby jak ja żeby dostać się do tych szkół?Próbnych nie zawaliłem tak strasznie a nawet napisałem z niektórych lepiej niż moji znajomi co się uczą na 3-4.Jak kończyłem pierwszy rok w gimnazjum to miałem chyba 1 dopa.To dało by radę jak bym się przyłożył do nauki tak na serio solidnie?Zależy mi na dobrej szkole
 

Darcia  

Pogromca postów



ImiÄ™: Daria

Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Sie 2009

Sk±d: Gdañsk

   

Wys³any: 2012-12-14, 18:23   

Speed21 napisa³/a:

No nie za bardzo by to pasowało mojej rodzinie.Wybór to albo technikum albo liceum.


Rodzina rodziną, a jak jest z Tobą? Ty też chcesz iść do LO lub technikum? Szkoła ponadgimnazjalna to już jednak powinien być samodzielny wybór ucznia, bez nacisków rodziny.
Jak się bardzo człowiek przyłoży, to da radę wszystko zrobić.
_________________
Hey, believe me: our dreams really can come true!
 

Speed21

User


Do³±czy³: 13 Gru 2012

   

Wys³any: 2012-12-14, 20:28   

Ja nie wiem gdzie chce iść ale na pewno chcę mieć fajną robotę i wybór a to się równa coś z maturą.Ale tam w pizdu nauki i tylko kucie kucie kucie aż do bólu głowy lecz to chyba wymagane do dobrej przyszłości.Problem mam w tym że wiem że trzeba się uczyć ale nie chce mi się a jak już biorę książkę to za 10 min myślę o wszystkim ale nie o nauce.Nie mam ADHD jedyne co mam to dysleksje i dysgrafie.
 

Tamtaram  

Stały User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Maj 2011

   

Wys³any: 2012-12-16, 13:12   

1. Pisanie w każdym słowie 'w pizdu' nie sprawia, że będziesz lepszy.
2.

Cytat:

Na inf bym poszedł ale to zawód mało co płatny (informatyków w pizdu)


Dobry informatyk zawsze znajdzie dobrÄ… pracÄ™.
3.

Cytat:

Ja nie wiem gdzie chce iść ale na pewno chcę mieć fajną robotę


Każdy chce mieć fajną robotę. Poza tym, człowieku, czeka Cię jeszcze co najmniej 3-4 lata edukacji. Ze studiami więcej. Nie myśl jeszcze o robocie, tym bardziej, jeśli jesteś niezdecydowany. Rób to co lubisz (chociaż mam dziwne wrażenie, że należysz do tych patoli co wyjdą na browara ze znajomymi, odpalą szlugę i mają wyrąbane na cały świat. po co się uczyć? Ja chcę mieć tylk dobrą robotę. Pfy.).
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2012-12-16, 14:11   Re: SzkoÅ‚a Å›rednia dla lenia

Speed21 napisa³/a:

Witam wszystkich!

Zbliża się koniec mojego cudownego pobytu w gimnazjum z czego się za bardzo nie cieszę.Lecz kiblować nie zamierzam ale też nie wiem gdzie pójść po gimn z takimi ocenami.Mam 5 zagrożeń(ang,niem,bio,geo,fiz) na koniec półrocza i miałem z matmy z czego nie jestem dumny lecz chyba zasłużyłem.Testy próbne napisałem chyba ok matma 7,polak 15,ang 23 podstawowy 5 rozszerzony, wos i historia 21, przyrodnicze 8.Najlepiej mi idzie z Inf,Chem,Hist.Moje hobby to czytanie ale raczej okresowo bo tylko przez wakacje,jazda rowerem,koszykówka,gry pc i technologie informatyczne,motoryzacja,grafika.Wolny czas to spotkania z kolegami lub wspólna gra z nimi (jestem społecznikiem).Zastanawiam się nad Liceum Profilowanym Ochrona pogranicza lub Wojsko.Na inf bym poszedł ale to zawód mało co płatny (informatyków w pizdu).Samochodówka to ponoć dużo nauki.Technikum Budowlane to ponoć wykorzystywanie na praktykach i nauczyciel którego nie lubię uczy w tej szkole (zasrany dziad).Mam wrażenie że dałbym radę wydusić coś więcej z ocen coś do okolic 4-3 ale to tylko wrażenie.
Dzięki już z góry za czas poświęcony na mój temat.



Jeżeli Twoja sytuacja się nie zmieni, proponuję póki co Zawodówkę,ale najpierw musisz ukończyć Gimnazium., a żeby ją ukończyć musisz pozaliczać wszystkie przedmioty.Radzę przysiąść fałdów i zabrać się solidnie za naukę, jeszcze nie jest za późno. POwodzenia.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com