Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

foczka

User



Do³±czy³: 31 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-31, 09:55   

Najlepiej wprawiać się chodząc po domku :D
 

Sasza_555

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-02-08, 10:22   

Ja bardzo lubię chodzić w szpilkach, ale faktycznie należy się wprawić w chodzeniu przed wielkim wyjściem. I wybrać odpowiedni model, bo jak dobierzesz sobie zbyt wysoki lub niestabilny obcas to będzie problem. Moim zdaniem takie buty z Allani.pl będą dobre dla kogoś kto na co dzień w szpilkach nie chodzi, bo nie mają bardzo wysokiego obcasa, więc dyskomfort przy chodzeniu nie będzie odczuwalny tak szybko.
 

Sasza_555

User


Do³±czy³: 17 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-03-07, 13:13   

Znalazłam te buty na Allani.pl, sprawdź sobie bardzo fajne rzeczy tam można wypatrzeć.
 

Magnat

User



Wiek: 43

Do³±czy³: 09 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-09, 09:47   

Jako facet mogę wypowiedzieć się jedynie w kwestii tego czy takie buty mi się podobają. Owszem, są seksowne, ale nie uważam, że powinny być noszone non stop. Raczej na specjalne okazje. Podobają mi się najbardziej takie odkryte, które nie zasłaniają stopy za bardzo :)
 

Arameska  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2017-03-15, 13:40   

szpilki powinny nosić wszystkie kobiety
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-05-12, 20:58   

W ostatnim czasie moje ulubione zestawienie- wysokie szpilki, około 16. Z kolorową podeszwą, najlepiej czerwoną, kolorystycznie dopasowaną do sukienki ew. spódnicy. Rajstopy ze szwem, idealnie pokrywającym się ze szpilką.
I facetom się chyba podoba, bo nigdy mnie jeszcze żaden nie wyprzedził. :-D
Tak się ostatnio zastanawiam także nad łączeniem odkrytych szpilek z rajstopami.
Poniektóre twierdzą, że to wygląda tandetnie, a ja nie mogę się powstrzymać przed założeniem czarnych rajstop-niekryjących, do sandałów na słupku.
I uważam, że wygląda to "zarąbiście".
Po co bawić się w jakieś rajstopy z wycięciami. Po co. To dopiero wygląda kiepsko.
Mało tego, do odkrytych zakładam czasami także podkolanówki, te rzecz jasna delikatne.

joannak napisa³/a:

Ja mam sporo par butów.


Ja także.
Tyle ich jest w sklepach. Po prostu aż się proszą jakieś czerwone szpile, lakierowane, żeby je przymierzyć, przejść się pewnym krokiem po tej sklepowej podłodze, zapakować i kupić.
Nie mogę się opanować.

Przed założeniem nowych butów, zawsze sobie uprzednio muszę nieco rozchodzić, w domu sobie chodzę więc. Raz tego nie zrobiłam, bo nie miałam czasu, i się okazało, że niedopasowane nieco były, ile wysiłku musiałam wkładać w każdy krok czy kroczek, żeby jeszcze to jakoś wyglądało z gracją. Jak tylko doszłam do celu, to sobie bez butów siedziałam.
A potem szukałam jakiegoś faceta, żeby się oprzeć o ramię jego, ha ha, niezawodny sposób.

[ Dodano: 2017-05-12, 20:08 ]
Ja może niecodziennie chodzę w szpilkach, ale na obcasie codziennie.
Bo nie ukrywam, że lubię nad innymi górować. Jak mi sięgają do ramienia, a ja patrzę na nich z góry. :-D
Gorzej, jak się trafi jakiś facet, który jest przystojny, lecz niższy ode mnie, kiedy ja jestem w szpilkach.
Przy takim nie można poszaleć. Raz musiałam z takim iść na imprę, to założyłam mniejszy obcas, ale czułam się strasznie niekobieco.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Minionka22

User


Do³±czy³: 23 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-06-27, 15:50   

Ja szpilki ubieram tylko na większe okazje :D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-07-22, 15:58   

joannak napisa³/a:

Ja odkąd jeżdżę do pracy autem



A propos prowadzenia w szpilkach, to sÄ… przeciwko temu jakieÅ› przepisy?
Tak się zastanawiam, bo zwykle prowadzę w, i raz mi jeden ćwok uwagę zwrócił.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2017-09-07, 12:58   

W każdym sklepie. No może poza sportowymi.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2017-09-07, 17:33   

oko22 napisa³/a:

Wiecie może gdzie można dostać buty na zimę na wysokim obcasie?



Wszędzie?
Tylko nie polecam szpilek. Raz takie kupiłam, piękne, czarne, zamszowe, to mama cały czas pukała się przy mnie w czoło. Ale, że biegam zwykle wszędzie, to się nie sprawdza, choć w szpilkach lepiej mi się biega niż normalnie chodzi, ale wiadomo, to niebezpieczne, zwłaszcza, jak jest ślisko.
_________________
W miękkim futrze kota
 

obcasik

User


Do³±czy³: 30 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2017-10-30, 14:25   

Powoli szykuję się na sylwestra i na http://www.lubiebuty.pl/ widziałam bardzo duży wybór szpilek online. Można wybierać z wysokością obcasa, żeby było stabilnie i wygodnie, przecież to najważniejsze :mrgreen:
 

Justtina  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 30 Lis 2012

   

Wys³any: 2017-11-10, 14:45   

To zależy jak się na to patrzy. Czasami ma "wyglądać" a nie być wygodne.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2017-11-12, 22:20   

Jak mi brakuje chodzenia w szpilkach, ale teraz już mam mniej okazji... a szkoda bo się biedne kurza... :(
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

amnesia

User


Do³±czy³: 26 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-26, 16:16   

Oj nie, trzeba tylko trochę poćwiczyć. To jest bardzo proste.
 

Hania88  

User


Do³±czy³a: 20 Lut 2018

Sk±d: Koszlin

   

Wys³any: 2018-02-20, 12:36   

W szpilkach noga prezentuje się znacznie lepiej. W balerinach to nie to samo. Pamiętam moje pierwsze nauki chodzenia w domu. Gdy już tą sztukę opanowałam wyszłam na miasto i z początku łatwo nie było. Za to dziś mogę w nich nawet biegać. Uwielbiam te buty :-)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com