Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

rumble  

Mega wymiatacz

Trance Maniac



Imię: Paweł

Wiek: 32

Do³±czy³: 03 Lip 2011

Sk±d: siê wzi±³em?

   

Wys³any: 2011-07-28, 16:04   

Szpinak trzeba jeść, Papaj wpieprzał i był silny, sam nigdy nie jadłem bo już jestem silny.
_________________
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 34

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-29, 16:46   

Jedno wielkie kłamstwo z tym szpinakiem. Naprawdę nie jest taki zdrowy, a przynajmniej o wiele zdrowszy od innych potraw. Temu kto go wymyślił imo należy się pranie mokrym mopem po plecach.
_________________
lol
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-29, 17:02   

"Jedno wielkie kłamstwo z tym szpinakiem. Naprawdę nie jest taki zdrowy, a przynajmniej o wiele zdrowszy od innych potraw. Temu kto go wymyślił imo należy się pranie mokrym mopem po plecach."

Szpinak jest zdrowy, pod warunkiem, że spożywa się go raz na jakiś czas. Zawiera spore ilości witaminy C, karotenu, potasu, fosforu, magnezu, żelaza i wapnia. Pod względem odżywczym jest on na pierwszym miejscu z grupy warzy liściowych. Pewnie z tą szkodliwością chodzi Ci o kwas szczawiowy, który działa na organizm odwapniająco???
_________________
W miękkim futrze kota
 

kariosa  

Stały User



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 26 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-07-31, 17:17   

Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam szpinak, szczerze to już nawet nie pamiętam jak smakuje. Ale cos mnie kusi żeby zrobić makaron ze szpinakiem. Niestety w necie same skomplikowane przepisy. Zna ktos z Was prosty przepis na makaron ze szpinakiem :) ?
_________________
Iluzją jest, że możemy zmniejszyć odległosć między naszymi myslami.
 

CzarnaOwca  

Stały User

Czarna Owca



ImiÄ™: Atena

Wiek: 28

Do³±czy³a: 31 Lip 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2011-07-31, 17:41   

Lubię szpinak, ale przyznam się szczerze, że sama nigdy go nie potrafiłam przyrządzić tak, by komuś innemu oprócz mnie smakował. Szczególnie polecam lasagne ze szpinakiem-pycha! :)
_________________
"Jesteśmy stworzeni z dwóch kontrastujących idei: miłości i strachu. Wybierz jedną z nich - i żyj."
Axl Rose (Guns N' Roses)
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-11, 22:26   

Ja nigdy nie przepadałem za szpinakiem,aż do czasu jak sam sobie go przyrządziłem,od tamtej pory przynajmniej 1 raz w tygodniu go jadam.
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com