Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Doł±czyła: 02 Maj 2011

   

Wysłany: 2015-02-02, 12:13   Szukam druĹĽyny (LoL)

Uwaga, uwaga!
Szukam teamu, ewentualnie kogoś na duo rankedy na serwerze EUNE. Potrzebuję ogarniętych graczy. Trollom podziękuję. Chodzi mi głównie o team, dzięki któremu przerwę swój losing streak i przestanę wyklinać EUNE za bycie zbiorowiskiem trolli. Nie obchodzi mnie zbytnio dywizja, w której jesteś. Sama wypadłam do brązu ( :(((( ) przez tragiczne teamy z losowania.

Jeśli ktoś jest chętny, nick: Acaller, serwer: EUNE main: support :)
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

ÂŁaciateSamoMleko  

User

Jestem Brzydki


Doł±czył: 05 PaĽ 2014

   

Wysłany: 2015-02-02, 21:14   

Ja mogę zagrać. Ale uprzedzam mistrzem nie jestem. Generalnie brąz w zeszłym sezonie ;/. Nie trolluję, ale nie wiem czy mogę tytułować się ogarniętym graczem.
 

TQIT  

VIP


Doł±czył: 22 Gru 2008

   

Wysłany: 2015-02-03, 16:56   

Wiadomo na na placementach jest, szczególnie jak się gra supportem. Nawet dywizja niczego nie gwarantuje, grałem z kumplem duo queue z Vayne z Golda i skończyła z flamem i 0/13. Właściwie to do piątki brakuje nam jednej osoby, trolli nie mamy. W jakich godzinach grasz i jak często?
W moim wypadku: Top>Support>Jungle>Mid>ADC
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Doł±czyła: 02 Maj 2011

   

Wysłany: 2015-02-04, 18:07   

Gram codziennie :) Przeważnie są to godziny wieczorne lub późniejsze południe ;)
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

TQIT  

VIP


Doł±czył: 22 Gru 2008

   

Wysłany: 2015-02-04, 20:54   

Wysłałem invite'a.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com