Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

zqa  

User


Doł±czyła: 08 Kwi 2014

   

Wysłany: 2014-04-08, 14:57   Szukam ekipy filmowej - filmy caĹ‚kowicie amatorskie WROCÂŁAW

Cześć wszystkim! :D
Mam zamiar wziąć się za kręcenie filmów amatorskich. Od dość dawna o tym myślałam, tyle że jakoś nie mogłam znaleźć ludzi, którzy mieliby czas i chęci, żeby wziąć w czymś takim udział. Sprzęt który posiadam, nie oszukujmy się, nie powala - jest to zwykła kamera, ale myślę, że na początek wystarczy. Mam kilka pomysłów, ale jest to kwestia otwarta; wydaje mi się, że jak już zbierze się ta zdecydowana ekipa, to wtedy dopiero będziemy dyskutować.
Jakby co - zaczynam od zera (nie, nie uczęszczam do żadnej szkoły filmowej, kiedyś daawno temu coś tam kręciłam, ale potem było długo, długo nic...). Wszystko jest do dogadania.
Jeśli jest tutaj ktoś chętny - odezwijcie się! ;) )
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2014-04-08, 17:12   

A nie sądzisz, że lepiej byłoby po szukać chętnych wśród znajomych i przyjaciół? Jak ludzie się znają to wydaje mi się, że łatwiej się zgrać i w ogóle razem pracować. a jak pracuje się ze zgraną paczką to naprawdę można stworzyć coś ciekawego, kreatywnego i przy tym nieźle się zabawić - wiem cos o tym xDD
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com