Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

House.M.D

User


Do³±czy³: 19 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-06-20, 00:15   Szybki zarost

Cóż, temat może wydać się śmieszny i absurdalny, ale jednak potrzebuję opinii. Otóż mam 19 i mam bardzo słaby zarost. W zasadzie to trochę pod nosem i na brodzie a na policzkach i górnej części szyi tylko tzw. "meszek". Jednak ja potrzebuje jak najszybciej "wyhodować" sobie męski zarost. Jest mi to potrzebne z dwóch powodów, jeden jest taki, że wyglądam bardzo młodo i "niemęsko" jak na swój wiek. Ogólnie sylwetkę mam spoko tylko twarz jak 16 latek. Drugi powód to taki, że jestem początkującym aktorem na studiach i do swojej roli od października przydałby mi się jakiś męski zarost i wygląd 19latka a nie 16. I nie mówcie żebym poczekał bo i tak niedługo zarost będzie mnie irytował bo będę go golił 3 razy w tygodniu tracąc na to kupę czasu. Od dawna już chciałem go mieć i wcale mi on nie będzie przeszkadzał. Wręcz przeciwnie.
Słyszałem, że regularnie się goląc przyspiesza się rozrost zarostu, zwiększa jego grubość itp. Ale czy to prawda? Słyszałem także, że dobrze jest też potrzymać 2-3 minuty piankę/żel do golenia a potem dopiero ogolić i stosować balsam itp. Nie chce tutaj też zbytnio wchodzić w naturę i łykać jakieś hormony bo wiadomo jak to może się negatywnie odbić na zdrowiu.
Jest jakiś sposób by ominąć genetykę? Dodam jeszcze, że mój ojciec ma dosyć obfity zarost i nosi wąsy.
Serdecznie pozdrawiam.
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-20, 09:22   

House.M.D napisa³/a:

Słyszałem, że regularnie się goląc przyspiesza się rozrost zarostu, zwiększa jego grubość itp. Ale czy to prawda?



Prawda, prawda. Myślę, że to jest jedyny dobry sposób, ale co do zarostu to się nie znam niech się wypowiedzą panowie. Może mają swoje sposoby. ;)
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-06-20, 09:59   

Nic prócz regularnego golenia. Zarost będę rósł szybciej i stanie się bardziej twardy. Co do tej pianki to nie wiem, nigdy jakoś nie musiałem stosować wyszukanych metod by zarost szybko rósł. Bez tego szybko rośnie : P
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-20, 18:17   

To nie jest prawda, że jeśli się często goli, to zarost rośnie szybciej czy włosy gęstnieją czy cokolwiek innego. Tak się może jedynie wydawać. Nie pamiętam już kiedy, ale gdzieś z rok temu w Polityce pojawił się artykuł o najróżniejszych mitach dotyczących naszego organizmu, między innymi pojawiło się tam przekonanie, że golenie stymuluje szybki wzrost włosa, sprawia, że jest mocniejszy, że włosy są gęstsze.
Wystarczy spytać lekarza, on powie to samo, co ja.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-27, 10:34   

Smaruj sobie twarz linomagiem. Od tego rosna brwi i rzesy to pewnie broda tez urosnie.
 

Execerate  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 24 Lut 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-06-27, 22:17   

A tak odchodząc od tematu: zna ktoś może sposób aby zarost rósł wolniej? :-x

L. napisa³/a:

że golenie stymuluje szybki wzrost włosa, sprawia, że jest mocniejszy, że włosy są gęstsze.



No ale na pewno po pierwszym goleniu pojawia się już taki męski zarost, tego odmówić nie można.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2010-06-28, 08:46   

Cytat:

Słyszałem, że regularnie się goląc przyspiesza się rozrost zarostu, zwiększa jego grubość itp. Ale czy to prawda?



Też o takim czymś słyszałam - w sensie, że to niby działa. Ale empirycznie sama nie sprawdziłam ;) .
Być może tak już masz i tyle. Znam chłopaka, który ma 25 lat i zero zarostu. No nie ma po prostu, jakiś tam meszek, na upartego w ogóle nie musiałby się golić. A jego tata za to ma zarost, i to jaki!
Z naturÄ… siÄ™ nie wygra ;) .
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Barbara77  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2008

   

Wys³any: 2010-06-28, 16:55   

Execerate napisa³/a:

A tak odchodząc od tematu: zna ktoś może sposób aby zarost rósł wolniej? :-x


A to juz bardzo proste: smarowac witamina E.
 

aga0201  

User



ImiÄ™: aga

Do³±czy³a: 19 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 02:46   

golić,golić i jeszcze raz golić ! :D
_________________
`w Twoich oczach widzę dusze wszystkich ludzi,których odesłałaś`

People always leave .
But sometimes they come back ...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com