Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Kubeczek

User


Do³±czy³: 12 Cze 2011

   

Wys³any: 2013-01-30, 14:17   

Ja polecam epiduo - do dostania w aptece :)
 

konndi

User


Do³±czy³: 02 Maj 2013

   

Wys³any: 2013-05-02, 16:06   

¯adne tabletki. Ja stosuje maść Curiosin. Poleciła mi dermatolog, bo inne preparaty to tak słabo działały. Jest bez recepty i można smarować kilka razy dziennie, najlepiej na noc. Super szybko wszystko z twarzy sie goi.
 

magdalena233  

User


Wiek: 52

Do³±czy³a: 12 Cze 2013

   

Wys³any: 2013-06-12, 07:56   

Tabletki na trądzik - derminax.pl Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-06-13, 11:33   

Swego czasu brałam VISAXINUM - nie pomogły mi nic :(. Potem zrezygnowałam z tabletek a przerzuciłam się na krem AA - pomogło trochę. Następnie - do teraz - po umyciu twarzy smaruję ją kroplą oliwki dla niemowląt z wit. F i bardzo pomogło. Przed ciążą brałam też drożdże piwne DROVIT i super pomagały. Może warto spróbować także i tego.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

sylwii  

User



ImiÄ™: Sylwia

Do³±czy³a: 12 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-06-18, 11:05   

A po co się truć tabletkami? Mój dobry znajomy na trądzik stosuje kosmetyki clearskin z avon i jest zadowolony. Wiem, bo dla niego zamawiam u swojej konsultantki. Ale też trzeba dodać, że nie ma dużego problemu trądzikiem. Uważam, że tabletki powinny być ostatecznością jeśli kosmetyki nie pomagają. I warto najpierw wypróbować różne kosmetyki. Jeśli kosmetyk jednej firmy nie pomaga, spróbować innej firmy. Składniki różnego rodzaju tabletek gdzieś tam w organizmie się odkładają i jak każdy lek czy suplement na jedno pomaga na drugie szkodzi. Oczywiście szkodliwość ta nie jest duża jednak w późniejszych latach jeszcze się nałykacie różnego rodzaju leków i lepiej za młodych lat jeśli jest taka możliwość nie łykać tych "kolorów". Przecież tego wszystkiego jest pełno: na pocenie się, na odchudzanie, na włosy i paznokcie, na pękające naczynka itp. itd. A przecież lepiej dostarczyć odpowiednie wartości w odpowiednio zbilansowanej diecie z lepszym dla nas skutkiem, bo wyjdzie jeszcze na zdrowie.
_________________
Najnowsza oferta avon i katalog -> tu :)
 

Harison

User



Do³±czy³: 19 Lis 2012

   

Wys³any: 2013-07-11, 16:14   

Też uważam, że nie ma sensu się szprycować tabletkami i wyniszczać organizmu. Najpierw warto zastosować jakieś kremy. Mi osobiście pomógł http://www.wapteka.pl/pro...k-40g_1266.html tylko trzeba go stosować zgodnie z ulotką.
 

aleksanderka21

User


Do³±czy³: 19 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-09-19, 19:03   

dwie_dorotki napisa³/a:

Z tonikiem trzeba jednak uwazać, bo nie każda skóra go toleruje. Chodzi o to, że jak jest skóra wrażliwa to tonik podraznia skórę i może wywiołać zaczerwienienia. Słyszałam o specjalnym żelu marki neutrogena. NIe mogę go dostać w żadnej aptece, ale pełno go na allegro. Pani doktor mi go poleciła.




Używałam kiedyś toniku było wszystko w porządku. Lecz po jakimś czasie stosowania moja skóra była strasznie wysuszona, więc musiałam odstawić tonik. Aktualnie korzystam z tabletek nonacne.pl stosuję na razie tylko 3 tyg więc jeszcze nie mogę nic napisać konkretnego.
 

monis90  

User


Do³±czy³a: 06 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-06, 19:30   

Cytat:



Dokładnie każdy indywidualnie powinien podchodzić do tego. To tak samo jak z ćwiczeniami na siłowni jednemu mięśnie rosną gdy robi więcej powtórzeń drugiemu zaś gdy robi mniej. Każdy na nas jest inny na swój sposób. Poczytajcie na skutecznienatradzik.pl bardzo ciekawe artykuły.
 

kasiaw90  

User


Do³±czy³a: 08 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-08, 13:53   

Stosowałam kiedyś tabletki i rzeczywiście poprawiły mi cerę! Niestety za cholerę nie mogę sobie przypomnieć ich nazwy...
 

Gusia5  

User


Do³±czy³a: 16 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-16, 10:41   

Polecam Under Twenty Anti! Acne Intense, jest w niej żel do mycia twarzy peeling i krem punktowy na nie wielkie zmiany trądzikowe jest świetne. Natomiast na większe problemy tylko wizyta u lekarza.
 

drygalkaa

User


Do³±czy³: 28 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-28, 16:41   

To ja polecę tabletki Derminax chyba, czy jakoś tak. Takie żółte pudełko. Co prawda stosowałam je dobry rok temu, ale podejrzewam, że w necie gdzieś znajdziesz.
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2013-11-29, 19:23   

To ja polecÄ™ tabletki Derminax
sprytna reklama tandetnych a drooooogich tabletek.
 

marta3

User



Do³±czy³: 11 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-12-01, 12:29   

Jeśli stosowałaś różnego rodzaju kosmetyki na trądzik i nie pomogły, wtedy należy zastanowić się nad innymi metodami walki z trądzikiem. Nie pytaj jednak na forum o tabletki. Przed wzięciem czegokolwiek powinnaś najpierw wybrać się do dermatologa.
_________________
"Miała przez niego płakać, ale pomyślała, że tusz i cienie z Avon sporo kosztują..." :-)
najnowszy katalog avon na mojavon.pl .
 

bubuimruczek14  

User

gofer


Do³±czy³: 04 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-01-04, 22:02   

wiesz co ja końcem wakacji kupiłem sb tabletki bratek plus kosztowały ok. 12 zł nie moge powiedzieć ze mi jakoś rewelacyjnie pomogły ale przed używaniem ich na jednym policzku wyskakiwalo mi średnio 10 syfów na tydzień (czyliok 20) i tak cały czas a po 2 tyg stosowania tak po nw 4(?)syfy na jednym policzku. Nie były rewelacyjne ale jeśli masz lekki trądzik na pewno ci pomogą :)
 

monis90  

User


Do³±czy³a: 06 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-01-14, 14:07   

imaginatif napisa³/a:

Chyba zaryzykuję i kupię. Właściwie kilka pryszczy to nie problem, nie ma ich za dużo, ale jednak spróbuję. Dam znać jak będą jakieś efekty ;)



Ja chyba zamówię tabletki nonacne czytałam na skutecznienatradzik.pl że są bardzo dobre i pomagają w walce z trądzikiem. Akurat mam odłożone trochę kasy, bo tanie nie są. Oby efekty były.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com