Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

getsmile  

User



Do³±czy³: 02 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-25, 21:52   

Kilka dni temu, kupiła to koleżanka. O efektach powiem jak ją zobaczę. :D

P.S. W razie czego, jest 90 dni na zwrot pieniędzy. :hyhy:
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2015-07-21, 09:28   

Hella napisa³/a:

megi.ii napisa³/a:

Ja biorę tetralysal, a wcześniej brałam unidox i był dla mnie najlepszy, ale przestałam brać i znów wróciło. Jesienią zastanawiam się nad powazniejszym leczeniem izotekiem. macie doswiadczenia?



Izotek powinien być znacznie lepszy. Tetralysal i wszystkie podobne mają to do siebie, że zwykle najpierw działają, a potem przestają. Izotek jest znacznie silniejszym lekiem i powinien być skuteczniejszy. Z tym że trzeba być z nim bardzo ostrożnym, żeby nie nabawić się skutków ubocznych. Będziesz musiała regularnie chodzić na badania krwi i jeśli okaże się, że masz jakieś nieprawidłowości, prawdopodobnie nie będziesz mogła przyjmować tego leku. Np. izotek dość silnie oddziałuje na wątrobę, więc wątroba musi być silna i zdrowa. To oznacza także, że alkohol jest niewskazany. I nie wiem w jakim jesteś wieku, ale jeżeli jesteś/planujesz być w ciąży, to również nie możesz przyjmować tego leku, ponoć bardzo silnie uszkadza płód.


Ja broniłam się przed Izotekiem nogami i rękami. Ostatecznie zrobiłam tak, że po 2 kuracji Tetralysalem, od razu przeszłam na tabletki anty (przy Izoteku też powinno się je brać, więc uznałam, że to i tak lepsza opcja dla wątroby). Trądzik nie wrócił. Do czasu gdy zachciało mi się zmienić pigułki, bo na tych nowych znów mi się psuje trochę cera. );
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-09-10, 13:56   

Nigdy nie próbowałam tabletek, teraz używałam kremu effaclar duo+ i u mnie się sprawdził, a teraz jeszcze będę testować wersję k+.
Ale ta już bardziej matująca, a sorry, łykałam pigułki anty, które polepszyły stan mojej cery
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

gabrielk

User


Do³±czy³: 17 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-18, 10:47   

Witam serdecznie. Pewnie tak jak większość z was na tym forum mam wielki problem z trądzikiem mimo swojego wieku 27 lat w dalszym ciągu borykam się z tym problemem jest on teraz coraz bardziej uciążliwy dla mnie pewnie nie muszę tłumaczyć dlaczego. Ale wracając do tematu byłem ostatnio na prywatnej konsultacji u dermatologa który zaproponował mi leczenie mojego trądziku po przez lek, na który musi mieć moją pisemną zgodę na to abym mógł go zażywać. Czytałem że posiada on bardzo wiele skutków ubocznych?! Czy to prawda?!
 

bonnie

User


Do³±czy³: 18 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-18, 10:57   

ja uzywałam, niestety nie przyniosły mi oczekiwanego rezultatu, zrezygnowałamz nich po miesiącu, później używałam żelu alaclarin i on mi już pomógł. :-)
 

gabrielk

User


Do³±czy³: 17 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-19, 15:05   

Witam serdecznie. Mam poważne problemy z cerą leczę się odkąd pamiętam na trądzik próbowałem już wszystkiego tak właśnie myślałem lecz ostania wizyta u dermatologa uświadomiła mnie że jednak się mylę. Lekarz zaproponował mi leczenie mojego problemu przez leki (tabletki) na które musi mieć moją pisemną zgodę i szereg badań czy mogę te tabletki przyjmować. Przeraziłem się w pierwszej chwili po przeczytaniu w necie opinii na temat tego leczenia. Dlatego moja ogromna prośba, do tych którzy poddali się temu leczeniu aby napisali czy warto aż tak bardzo się narażać?!
 

monyka

User


Do³±czy³: 17 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-23, 20:46   

Hey. Do niedawna miałam podobny problem co większość z Was na tym forum ale od miesiąca jestem pod regularną obserwacją lekarza dermatologa i powiem wam że jest ok. Od prawie półtora miesiąca nie biorę żadnych leków tylko używam maści ACNATAC i powiem wam że widać efekty, ale przy okazji zrobiłam sobie również badania na alergię tzn na co mam uczulenie( żaden dermatolog mi tego nie polecił) dzięki temu nie jem tego co właśnie wywoływało u mnie trądzik i mogę przyznać że pozbyłam się chyba go na dobre nie chcę zapeszać:)
 

Aniusia

User


Do³±czy³: 24 Kwi 2019

   

Wys³any: 2019-04-24, 10:43   Tabletki na trÄ…dzik

Z tabletkami na trądzik trzeba uważać. Ja miałam z nimi do czynienia. Mój pierwszy zakup okazał się beznadziejny bo miałam gorszy wysyp pryszczy. Były to tabletki doradzane przez panią w aptece. Nie mówię, że to jej wina tylko tabletki były beznadziejne. Zaczęłam szukać informacji w internecie jak zwalczyć trądzik. Zastosowałam dietę co jest bardzo ważne w leczeniu pryszczy i tabletki Nonacne. Wybrałam je bo mają naturalny skład bez żadnych świństw. I mogę je wam polecić ale można je kupić tylko przez neta. Poczytajcie sobie: https://zyciebeztradziku.pl/nonacne-tabletki-na-tradzik/ :padam:
 

berli

User


Do³±czy³: 05 Maj 2020

   

Wys³any: 2020-06-17, 10:51   

Witam . Chciałam zasięgnąć opinii na temat srebra koloidalnego przy stosowaniu na trądzik . Czy ktoś może stosował ?
 

dariazaw

User



ImiÄ™: dariazaw

Do³±czy³: 13 Lut 2020

   

Wys³any: 2020-07-14, 12:17   

Czytałam o nim. Nie jest polecane jeśli chodzi o środek doustny z uwagi na to,ze w większych ilościach moze powodować problem ze srebrzycą (poczytaj sobie o tym). Czasami stosowane jest jako tonik, ale opinie tutaj są rozbieżne Jednej osobie pomaga, drugiej nie. Pewnie samodzielnie trzeba się przekonać, czy jest to środek dla Ciebie, czy jednak nie.Nie stosowałam tak więc sama Ci nie doradzę.
Bardziej polecam wprowadzic pewne zmiany w trybie życia
ograniczyć cukier
ograniczyć picie alkoholu
wprowadzić kosmetyki bez zapychaczy takich jak parafina
no i dobrze jest zastanowić sie nad tabletkami na trądzik, których stosowanie wymaga czasu i cierpliwości, ale na dłuższa metę jest skuteczniejsze niż kombinowanie z kosmetykami. Poczytaj sobie o Normatabs, aktualnie biorę. Widzę po nich znaczną poprawę stanu skóry.
 

dreszczyk

User



ImiÄ™: dreszczyk

Do³±czy³: 13 Lut 2020

   

Wys³any: 2020-08-11, 13:20   

Normatabs równiez mogę polecić, w zasadzie są to jedyne tabletki które na mnie działają w taki sposób. Wcześniej miałem kilka produktów innych firm oraz nie miały takiego działania jak normatabs, w sumie nie ma znaczenia ile kosztują to i tak bym je kupił ( plus, ze cena nie jest wysoka tak wiec nie drenuje za bardzo portfela). Kupuję zwykle po promocjach w aptekach internetowych po kilka opakowań. Z miesiaca na miesiac od kiedy je wprowadziłem problem był coraz mniejszy, twarz lepiej się oczyszczała. Chociaż przyznać musze, ze cierpliwośc jest tutaj podstawą bo trzeba je brać regularnie.
Na początku miałem wrazenie, ze mam po nich lekki wysyp, nie wiem czy miałem wtedy po prostu ciężki okres, czy tabletki powodują takie wstępne oczyszczanie skóry, ale potem było już tylko lepiej.
No i jeszcze dieta dieta i jeszcze raz dieta. Polecam unikać cukru, trudno było mi go odstawić ale od kiedy jem mniej słodkich rzeczy, mam mniej syfów na twarzy.
 

Kazamate

User


Do³±czy³: 22 Wrz 2020

   

Wys³any: 2021-01-19, 13:39   

Dieta faktycznie ma duże znaczenie. Mi pomoglo odstawienie słodyczy, wczesniej jadłem ich zdecydowanie za dużo. Co oczywiscie miało wpływ zarówno na wygląd mojej cery. Jak również na brzuszek, który z roku na rok się powiekszał. Od jakiegos roku staram sie zdrowiej odżywiać oraz więcej ćwiczyć i faktycznie jest róznica na plus. Jeśli chodzi o kosmetyki to całkiem niezła jest seria kosmetyków La Roche Possay Effaclar. Warto jest sobie kupić zarówno krem na co dzień. Jak i krem punktowy na poszczególne niedoskonałości. https://www.cocolita.pl/k...radzikowej-40ml
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com