Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2011-08-22, 20:41   Tabletki na trÄ…dzik

Witajcie :)
Czy miał ktoś z Was do czynienia z tabletkami na trądzik? (np. Visaxinum) Jakie są Wasze opinie na ich temat? Są skuteczne, czy to pieniądze wyrzucone w błoto? Oczywiście używam różnych kosmetyków, jednak chciałabym wypróbować z tabletkami, a nie zauważyłam tutaj takiego tematu ;)
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Addie  

User



Do³±czy³a: 20 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-22, 21:49   

Nigdy nie miałam tabletek typowo na trądzik (i mam nadzieję, że już nie będą mi potrzebne), ale myślę, że mogą zadziałać. Bo to w końcu ma jakiś sens, co nie? Takie działanie od środka.
_________________
she said she's dead but she's alive
 

Norbs93  

Pogromca postów

the boy next door



ImiÄ™: Norbu$

Wiek: 30

Do³±czy³: 10 Cze 2009

   

Wys³any: 2011-08-22, 21:52   

Też tego nigdy nie praktykowałem-a ostatnio przydało by się.Królikiem doświadczalnym możesz być Ty Klaudio :mrgreen:
 

Addie  

User



Do³±czy³a: 20 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-23, 08:35   

Tylko jak coś to pamiętajcie, że może być tak, że na początku Was trochę bardziej wysypie, a potem dopiero to zacznie znikać. Wiem, bo się trochę naczytałam. Zresztą miałam tak jak np. piłam bratka. (;
_________________
she said she's dead but she's alive
 

nuneczek10  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 30

Do³±czy³: 23 Lut 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2011-08-23, 09:57   

Addie napisa³/a:

Zresztą miałam tak jak np. piłam bratka


a pomógł ten bratek?
 

sg10

Stały User


Do³±czy³: 07 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-08-23, 10:35   

Próbowałem Sensilab Cerin, Visaxinum, CeraNova, i powiem że żadne nie pomogły...

Były takie jedne, co pomagały, ale bardzo trudno je w aptekach dostać i robiłem przerwy, zanim je otrzymałem, więc przestały działać, a na początku były swietne, sądzę, że jeżeli brałbym je ciagle, a nie z odstępami spowodowanymi skończeniem się paczki, to miałbym tradzik dawno z głowy. Nazywały się CERABIT :)
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2011-08-23, 15:40   

Chyba zaryzykuję i kupię. Właściwie kilka pryszczy to nie problem, nie ma ich za dużo, ale jednak spróbuję. Dam znać jak będą jakieś efekty ;)
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Dyse One  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Kacper

Do³±czy³: 24 Gru 2010

Sk±d: Radzi±dz

   

Wys³any: 2011-08-23, 15:59   

Te tabletki bez recepty reklamowane wszędzie jako cudowne środki nic nie pomagają. Wiem co piszę , po przez dwa lata żarłem to gówno i nic nie dawało. Dopiero izotek zadziałał tak jak powinien. Nie mówię ,że nie możesz eksperymentować ale ja nie polecam tych tabsów.
Ewentualnie można brać jakieś ziołowe typu bratek,albo bodajże mocznik. Z tego co pamiętam pomagał w oczyszczaniu organizmu i też poprawiał stan cery.
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2011-08-23, 19:41   

Musisz sama spróbować, bo na jednego działa a na innego nie.
 

kLon22  

Wymiatacz



Imię: Michał

Wiek: 34

Do³±czy³: 28 Lip 2011

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2011-08-23, 20:48   

Ja kiedyś brałem ale antybiotyki a jakie to szczerze nie pamiętam.
Ostatnio dowiedziałem się od znajomej że jest ponoć bardzo skuteczny zabieg przeciwko trądzikowi.
Umawiasz się na wizytę ze specjalistą (tylko na razie nie wiem ,jak ten zabieg się nazywa),w każdym bądź razie nigdy nie doradzi Ci tego Dermatolog,coś tam idzie o kasę,znajoma mi tak tłumaczyła,mniejsza z tym,zabieg ponoć kosztuje 200-400 zł ale ponoć jest bardzo skuteczny.
Chodzi o to że ponoć pobierają próbkę z tego "syfka"...i potem robią jakąś szczepionkę,ja na szczęście już mam za sobą ,ale gdybym wiedział o tym 4 lata temu to bym na pewno skorzystał.Może ktoś coś wie na ten temat,a jak nie to pewnie w necie będzie.
_________________
Jutro to dziś ,tyle że jutro
 

Addie  

User



Do³±czy³a: 20 Sie 2011

   

Wys³any: 2011-08-23, 22:31   

nuneczek10 napisa³/a:

Addie napisa³/a:

Zresztą miałam tak jak np. piłam bratka


a pomógł ten bratek?


Był pierwszą rzeczą, jaka w ogóle mi pomogła. Nie było jakichś bardzo spektakularnych efektów, ale zaczęło się polepszać. Niestety do ziółek trzeba mieć cierpliwość, bo długo czeka się na efekty i trzeba pić regularnie.
Ale myślę, że jakieś tabletki z bratka mogłyby być ok.
_________________
she said she's dead but she's alive
 

dwie_dorotki

User


Do³±czy³: 05 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-05, 18:48   

Ja pamiętam, że miałam kiedyś jakiś antybiotyk, ale nie pamiętam nazwy. Pamietam jedynie że kapsułki były strasznie duże (bleeee :[ ). Ja teraz stosuje - uwaga - najzwyklejszą w świecie witamine A (kosztuje 4 zł w aptece) i to jest rewelacja. Biorę je juz ponad dwa miesiace i naprawde widze efekt! Poważnie!
 

patrusia99

User


Do³±czy³: 06 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-06, 15:08   

Próbowałam z Visaxinum i innymi nieprzynoszącymi efektu środkami,lecz kiedy wypróbowałam kremo-żelu Acne-Stop to miałam bardzo miłe zaskoczenie!Kremik używam zaledwie 2 dni a już widać poprawę!Jestem bardzo zadowolona!A wszystko dzięki bezpłatnej próbeczce tej miłej firmy:)
 

josom  

Wymiatacz

Administartor :)


Wiek: 29

Do³±czy³: 15 Maj 2009

   

Wys³any: 2011-09-07, 16:28   

Ja bym się nie truł żadnymi tabletkami.

Z mojego doświadczenia wynika:

1. Jeść jak najmniej czekolady,
2. Pić herbatę Pokrzywa, która oczyszcza krew,
3. Codziennie rano i wieczorem przecierać twarz tonikiem.

Na mnie te 3 sposoby działają idealnie, a 2 punkt nie jest obowiązkowy.
_________________
Posłuchaj moich kawałków :)
https://www.youtube.com/watch?v=eI0m7lwj07Q
 

dwie_dorotki

User


Do³±czy³: 05 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-08, 07:24   

Z tonikiem trzeba jednak uwazać, bo nie każda skóra go toleruje. Chodzi o to, że jak jest skóra wrażliwa to tonik podraznia skórę i może wywiołać zaczerwienienia. Słyszałam o specjalnym żelu marki neutrogena. NIe mogę go dostać w żadnej aptece, ale pełno go na allegro. Pani doktor mi go poleciła.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com