Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

Oxy

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 00:12   Taki problem dziwny

już wszystko wiem dzięki za pomoc

pozdro
 

Ostatnio zmieniony przez Oxy 2008-10-23, 18:26, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-23, 06:15   

No więc ja to widzę tak; sam stwierdziłeś, że ejsteś nie śmiały, może nie dałeś jej odpowiednich znaków, może ona myśli, że Tobie wystarczy przyjaźń. Ale z tego co widzą ta dziewczyna sama nie może się zdecydować, albo cos kręci. Hihi można powiedzieć, że kiedyś byłam w podobnej sytuacji (jak ta dziecwyzna) i wiesz co Ci razdzę? Przełam się umów się z nią na spodkanie i pogadaj, ale tak szczerze, w realu dziecwzyna nie będzie już tak kręcić. Jeśli ona powie "nie" to pomyśl - trudno - nie ta to inna ;) a jeśli "tak" - no to chyba sam wiesz co dalej xD - nie obawiaj się tego spodkania, potem będziesz wiedział, że zrobiłeś wszytko co było możliwe w tej sprawie, a tak będziesz sobie "pluł w brodę" widząc ją z jakimś przystojniakiem xD
Pamiętaj, że nie masz nic do stracenia ;)
pozdrawiam, i życzę dużo odwagi ;)

PS. większość dziecwzyn nie lubi, jak chłopak się wstydzi, udawaj pewnego siebie ;)
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

Oxy

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 14:08   

a to prawda że jak dziewczyna się dowie że Ci bardzo zależy to zaczyna Cię olewać i pozamiatane ?
 

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 16:39   

Zależy.
 

miczka  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Pa¼ 2008

Sk±d: Gi¿ycko (okolice)

   

Wys³any: 2008-10-23, 16:53   

Hmm. Powiedzmy ze to ciezka sprawa... Dziewczyna jest jeszcze mlodziutka i ma prawo nie wiedziec czego chce. Byc niezdecydowana. Przynajmniej moim zdaniem. Wiem to po sobie. Wydaje mi sie, ze powinniscie sie jakos bardziej poznac... Ale nie chodzi tu o pisanie na gg. Spotkajcie sie i pogadajcie w realu. Wtedy sam zobaczysz jak dziewczyna na Ciebie reaguje, jak sie zachowuje przy Tobie. Sam wtedy ocenisz czy cos z tego moze byc. Czy to odpowiednia dziewczyna. Jezeli okaze sie ze tak to badz ostrozny zeby jej nie sploszyc. Moze ona jest tak samo niesmiala jak Ty i dlatego tak jest. Oniesmielasz ja? :-) Mozliwe. Moim zdaniej najlepszym wyjsciem bedzie tu spotkanie. Ale Ty zrobisz to, co uwazasz za sluszne. Zycze powodzenia!!! :-)
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-23, 17:01   

Oxy napisa³/a:


Będe szczery teraz; jak czytam to forum to nie wieże w to co tu się pisze


Rozwiń to.

Oxy napisa³/a:

i nie piszcie głupich i niepotrzebnych postów ;]


I pisze to osoba, która rejestruje się bo mam problem na skale światową, poczeka na odpowiedz i zniknie ....ehh


Co do Twojej sytuacji wszystko Ci napisała Kasia ..

Oxy napisa³/a:

a to prawda że jak dziewczyna się dowie że Ci bardzo zależy to zaczyna Cię olewać i pozamiatane ?


Nie owijając w bawełnę - tak, często tak jest.
 

Oxy

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2008-10-23, 17:09   

wspominając o głupich postach miałem na myśli właśnie takie panie piętnastoletni administrator ;]
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-10-23, 17:25   

Cytat:

wspominając o głupich postach miałem na myśli właśnie takie panie piętnastoletni administrator ;]



Pisząc o "użytkownikach", którym "wali się cały świat na głowę" bo nie wiedząc jak zagadać do dziewczyny, pisałem właśnie o takich tematach, panie nieśmiały Oxy.

Nie jesteś pierwszą, i niestety też pewnie nie ostatnią osoba, która rejestruje się tylko po to aby napisać o tym jaka to ona jest biedna, bo "ona nie zwraca na mnie uwagi".


Oxy napisa³/a:

panie piętnastoletni administrator ;]


A to co to było? Bo nie bardzo rozumiem... To miało mnie poniżyć? Udowodnić mi coś?
Tak, jeszcze mam 15 lat, i co z tego wynika? Próbujesz mi udowodnić, że jesteś starszy i co? Mądrzejszy, inteligentniejszy? Wybacz ale Ci nie wychodzi.
Nie ma to jak oceniać ludzi po pozorach - wieku, wyglądzie itp itd. :mrgreen:

Jeżeli tak wszystkich ocenach, to jeszcze zastanów się nad tą dziewczyną ... czy aby na pewno jest taka jak Ci się wydaje.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com