Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 18:39

Autor

Wiadomo¶æ

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:14   Takiej oto rady chce

Hmmm, powiem tak, Dadi to obrotny chłopak, dziewczyną się podoba nie raz, z dość dziwnym charakterem, przeważnie na zbyt kulturalny, potrafi rozpalić zmysły, lecz przeważnie na dłuższą mete ciężko z nim wytrzymać, no i nie umie wyżyć bez dziewczyny, co nie raz przynosi różne rozkminy, jak ta, nie raz w takich wypadkach lubi zapytać szerszą ilość wiary[ludzi], jak i w tym wypadku...


Dadi, został dokładnie 19 dni temu zostawiony przez dziewczyne, z którą było mu nieziemsko dobrze, dobrze, może nie aż tak, ale mogło by być gdyby nie czynniki zewnętrzne było mu jeszcze z dwoma innymi dziewczynami, Panną M. i Panną N, tak naprawde tylko te 3 dziewczyny kochał szczerze, pierwsza z nich - Pani N - znajomość bliższa była ok. rok i 3 miechy temu[a raczej jej koniec], druga, Pani M. - 7 miesiecy temu, 1, no i teraz skonczyło się z Panią K, tym razem Dadi stwierdził, że nie będzie jak przez ostatnie dwa razy opłakiwał, marzył, po prostu zapomni, i tak też zrobił, czego skutkiem było to że przez ostatnie 19 dni, umówił się[nie raz] z 3 dziewczynami, każdej zrobił nadzieje, rozpalił i takie tam, a potem stwierdził że mu się nie podobają, co też go uderzyło, bo je dość zranił... Przez ten czas dowidział się że Pani N. ciągle pamięta, marzy, nawet ma sny[nawet erotyczne!] z jego udziałem, co sama powiedziała, próbowała z kilkoma chłopakami zawsze ich potem odstawiając z tekstem "to nie to co z Dawidem"... Zauważył również że tylko gdy Pani M. tylko się dowiedziała że skończył z Panią K. to się nie samowicie ucieszyła, dostawał co dzien teksty sugerujące by się umówić, w pewnym momencie powiedział jej w prost "dwa razy do tej samej rzeki nie mam zamiaru wchodzić", godzinkę, może dwie później zadzwonił pogadać, zastał ją zapłakaną która powiedziała że "nadal coś czuje"...
Może on też szczerze stwierdzić że Pani K. było mu z nim dobrze, lecz zostawiła go w przypływie emocji, w pewnym momencie na 99% się chciała dogadać ale zmieniła zdanie, odrazu próbowała się odciąć od tego co było, możliwe że w myśl "było dobrze a już nie jest" chodz tego nie wiemy, na jakie kolwiek wspomnienie tego co było reagowała ciszą, kto wie dlaczego, w takich momentach po prostu nie chciała nic mówić, "zamykała się", jak zauważył on wczoraj, nadal tak postępuje... nie chce nawet słyszeć słowa "dawid", a reakcja jej na to że on umówił się z inną była dość nie ciekawa... Mniej więcej to samo robiły Pani M i N. po tym jak skonczyły to co było, lecz wtedy można powiedzieć że musiały, a nie chciały...


Teraz pojawia się moment gdy troche trzeba wybrać i mamy opcje:
a) dalej poznawać coraz to nowe dziewczyny, pewnie często je raniąc jeśli się "nie spodobają",
b) Zaciśnić kontakt z Panią M lub N
c) w myśl powiedzenia "historia lubi się powtarzać", "czekać" na Panią K, przy okazji można próbować jakoś zacieśnić kontakt...


Hmmm co byście wybrali?
_________________
JakbyNikt LoVV
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-07, 16:55   

O mój Boże, skomplikowany masz charakterek, nie ma co. A robisz to specjalnie? Bo miałam chwilami wrażenie, że jesteś typem człowieka-zdobywcy, człowieka- zwycięzcy i, przepraszam za formułę, zbierasz trofea. Mam nadzieję, że się mylę.
W każdym razie, próbowałam postawić się na miejscach tych trzech dziewczyn i tak naprawdę nic mi to nie dało. Więc postawiłam się na twoim miejscu. Ja odpuściłabym sobie Panią K., przynajmniej narazie. Mógłbyś coś popróbować z Panią M. i N., ale nie wiem, czy mam ci tak doradzać. Chyba powinieneś posłuchać swojego serducha, ono podpowie. Jeśli masz się tylko bawić, odpuść sobie. Jeśli czujesz coś, spróbuj.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 17:27   

Mam skomplikowany charakterek prawda, nie nie robie nic specjalnie, po prostu, chce poznać dziewczyne, a jak mi się nie spodoba to nic na siłe... a że ja się jej spodobam na zbyt... :/


Cóż, to chyba dobry pomysł, ale jednak wiem że lepiej by mogło byś z Panią K, pare czynników na to wpływa...:/
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:18   

normalnie CasaNova...
Jak dla mnie byłaby to opcja c, gdyż tylko ona jest w liczbie pojedynczej, bez żadnch "lub" więcej czynników nie wpływa na mój wybór.
Chociaż znając życie to i tak skończysz na opcji a.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:36   

Justencja napisa³/a:


Jak dla mnie byłaby to opcja c, gdyż tylko ona jest w liczbie pojedynczej, bez żadnch "lub" więcej czynników nie wpływa na mój wybór.

ale jeśli jednak historia się nie powtórzy, stracę czas
_________________
JakbyNikt LoVV
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:39   

A jeśli miałaby się powtórzyć, a ty to przegapisz, zajmując się czymś innym?
Czyste gdybanie, tak można w nieskończoność.
Nie dowiesz się, póki nie spróbujesz.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:44   

No cóż... Troszkę to dziwne. A musisz w ogóle miec dziewczyne? Miłosc przychodzi sama, po co jej szukac na siłę? Trochę głupio wyszło z Panią M i N, ale cóż... Nie możecie się kumplowac tak normalnie? A co jeśli będziesz z Panią N dwa miesiące i odkryjesz że wolisz jednak Panią M i zostawisz Panią N a okaże się ze Pani M ma kogoś innego? :-D
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:47   

hmmm ja? może nie musze, ale wole mieć... nie chce na siłę, bo na siłę to moge mieć już za 5 min 3 dziewczyny, ale jednak żeby kogoś pokochać, i by było coś więcej trzeba kogoś poznać... innej opcji nie ma, osoba taka nie przyjdzie sama, i od tak nagle coś się zacznie dziać, trzeba dać sercu okazje do działania(to tak jak, jeśli nie wyjdziesz z domu to nie dojdziesz do sklepu)
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:48   

dadexix napisa³/a:

moge mieć już za 5 min 3 dziewczyny


no, no, no....
cóż za skromność :-P
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 18:51   

Lena_no napisa³/a:

dadexix napisał/a:
moge mieć już za 5 min 3 dziewczyny

no, no, no....
cóż za skromność :-P


Powiedziałem, czasem albo można powiedzieć nie skromną prawdę albo skłamać by być skromnym...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-12-07, 20:44   

Ale po co gdybać.
Jak już napisałam dla Ciebie (z tego co obserwuje) najlepsza będzie opcja "a" gdyż wszystkich innych albo się boisz, albo nie były to jednak te 3 najfajniesze dziewczyny. Poczekaj na lepszą.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-07, 20:46   

Justencja napisa³/a:

albo się boisz, albo nie były to jednak te 3 najfajniesze dziewczyny.

dziewczyny jako takie to były fajne ale ja jako umysł analityczny biore też pod uwage czynniki inne:]
_________________
JakbyNikt LoVV
 

1anp  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-13, 20:04   

no ja jak bym była na miejscu jednej z tych trzech dziewczyn to bym cb najchętniej zabiła ..
no więc a) dalej poznawać coraz to nowe dziewczyny, pewnie często je raniąc jeśli się "nie spodobają" :evil: :?: :hyhy:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com