Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

martaokil

User

Wysłany: 2019-03-06, 10:29   tanie okulary Kraków

Cześć! Gdzie w Krakowie można kupić w miarę tanio dobrej jakości okulary? Szukam czegoś dla męża, on i tak nie za bardzo szanuje, pracuje fizycznie więc te okulary to będą wiecznie zaprawą brudzone...:) Ale z drugiej strony też nie chciałabym żeby szkła były jakieś wadliwe, żeby wypadały itp. Coś porządnego za nieduże pieniądze – gdzie szukać?

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2019-03-06, 18:16   

Okulary to produkt medyczny, do tego personalizowany (dobór szkieł). Tak naprawdę tanio nie uda Ci się niczego znaleźć, ale jeśli już oszczędzać, to można wziąć jakieś tańsze szkła i niedrogie oprawki. Przy czym musisz pamiętać, że szczególnie w kwestii szkieł dostajesz to, za co płacisz.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

elacara

User

Wysłany: 2019-03-15, 09:09   okulary

Udało mi się bardzo tanio kupić okulary w Primus w przychodni Falck. Już dawno o nich słyszałam że mają okazyjne ceny ale dopiero niedawno tam dotarłam..trzeba się było wdrapać na 2 piętro ale warto :)) Mili ludzie, duży wybór oprawek no i ceny które nie przerażają.

dean66

Stały User

Wysłany: 2019-03-15, 18:46   

Akurat na okularach nie ma co oszczędzać.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com