Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-07-07, 13:41   

Pomyślałem, aby zrobić próbnie henną napis na palce o ile robią(robią?:D) i zobaczyć czy mi to spasuje w ogóle, bo wiadomo inaczej wygląda jak patrzysz na kogoś, a inaczej na sobie. Co sądzicie o tym? :mrgreen:
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2013-07-07, 13:42   

Cytat:

Co sÄ…dzicie?



Zero oryginalności.

Cytat:

zwyczajnie nie mam ciekawego pomysłu na jakiś napis/motyw w takowym miejscu



Może jednak lepiej poczekaj, aż pomysł przyjdzie. Tatuaż to fajna rzecz, po co to zepsuć brakiem weny i potem do końca życia mieć "byle co" na ciele.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-07-07, 13:45   

Ja sama chciałam na 18nastkę atuaż, jednak w ostatniej chwili rozmyśliłam się i wydałam na cos innego pieniądze. Jednak mam zamiar zrobić sobie tatuaż. Uważam, że tatuaż to ciekawa i fajna opcja. Dla mnie liczy się to, żeby był sensowny. Nie jakieś zwierzęta z dupą na pępku czy imiona ukochanych... Tak, to najgorszy debilizm świata. a cd takich tatowi na palcach - spoko. Motyw fajny.

Jeżeli masz konkretny pomysł, konkretna wizję - zrób go. Jeżeli nie msz kompletnie pomysłu - wstrzymaj się,
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-07, 14:16   

Makabraa napisa³/a:

Dla mnie liczy się to, żeby był sensowny. Nie jakieś zwierzęta z dupą na pępku czy imiona ukochanych... Tak, to najgorszy debilizm świata.

dorzucilabym do tych debilizmow jeszcze wszelkie tribale i inne mazy. ogolnie nigdy nie zrozumiem dlaczego tak wielu ludzi decyduje se na takie gowniane wzory, pszejsz ani to ladne ani madre.

Different- dobrze rozumiem, chcialbys polski/angielski wyraz przedstawic za pomoca japonskich znakow? nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

zmywalny tatuaz to dobry pomysl, jak troche pochodzisz z wybranym wzorem "na sobie" to przynajmniej bedziesz wiedzial jak sie bedziesz mniej wiecej czul gdy juz go zrobisz na stale.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2013-07-07, 17:00   

Toksyczny napisa³/a:

Tak czy siak każdy tatuaż trzeba po jakimś czasie poprawiać bo traci kolor.


Nie, jeżeli użyto dobrych barwników. Kolor mojego tatuażu nie stracił w ogóle na wyrazistości. Nie mam także żadnych zielonych przebarwień.

Ten wzór rzeczywiście jest dość ryzykowny. Osobiście nie miałam żadnych problemów z zatrudnieniem. Po mimo, że tatuaż mam w widocznym miejscu. Jednak zdecydowanie w innym typie. Dlatego odradzałabym. Ale to Twoje ciało, Ty zadecyduj.

Makabraa napisa³/a:

Jeżeli masz konkretny pomysł, konkretna wizję - zrób go. Jeżeli nie msz kompletnie pomysłu - wstrzymaj się,


Bez przesady. Są osoby, dla których tatuaż jest jedynie ozdobą.
_________________
Drugs&hugs.
 

GoldBellis  

Wymiatacz

Bellis



Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2013-07-07, 17:13   

mója kuzynka miała problem pracuje w banku i przez tatuaz musiała czy to upał czy nie w dłuższym rękawie. Ogl dobry pomysł tylko nie rób nic co może ci sie szybko znudzić i będziesz żałować
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-07, 23:59   

Ja bym na twoim miejscu spróbowała najpierw henną, najlepiej już taki wzór, jaki będziesz chciał mieć na stałe. Przekonasz się na własnej skórze (i to dosłownie :-D ) czy ci to odpowiada, czy chcesz mieć takie coś NA ZAWSZE. Jeśli będziesz zdecydowany - rób. Ale licz się z konsekwencjami i z tym, że możesz mieć problemy ze znalezieniem pracy w przyszłości.
 

MefiÅ›  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-08, 00:51   

Jak masz już robić tatuaż to zrób taki z którego będziesz dumny i za 20 lat, ja robie w listopadzie tatuaż który jest przemyślany od dawna, a co powiedzą na to inni? Szczerze to w d.... To mam :)
_________________
Buddha It's My Way
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-07-08, 19:40   

Nigdy sobie nie zrobię. Przy mojej aparycji barokowego putta wyglądałby, jak działo przeciwpancerne przytroczone do Fiata Pandy : ]



Ale w sumie to w ogóle mnie tatuaże nie jarają. Jednego człowieka znam, któremu to naprawdę wyszło - 10/10. Ale co tu dużo mówić. Tam rewelacyjny pomysł spotkał się z doskonałym wykonaniem.
_________________
#truestory
 

Hav0c  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Rzeszów~

   

Wys³any: 2013-07-08, 20:38   

Rękaw. Dobrze zrobiony rękaw może być imponujący, często spotykam się z przypadkami gdy ludzie powierzają swoją rękę dla artysty (szukaj w większych miastach i porządnych studiach). Ostatnio widziałem pannę mającą taki znak na łokciu, wyglądało świetnie w połączeniu z rękawem.

http://speedy.sh/Cqjdj/na...ioaktywnych.jpg
_________________
„Póki jesteÅ›my, nie ma Å›mierci, gdy jest Å›mierć, nie ma nas”
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-07-08, 21:58   

Na razie spokojnie, chcę jakiś mały tatuaż, aby się z tym oswoić i możliwe, że to będą palce.

[ Dodano: 2013-07-09, 19:50 ]
Coraz bardziej w głowie mi siedzi "No pain, no gain"


NO - kciuki
Pain - prawa
Gain - lewa




Co sÄ…dzicie konkretnie o tym cytacie?


Czy jest tu ktoś kto uważa, że robienie tatuaży jest oznaką skrzywienia psychiki = samookaleczenie, zwrócenie na siebie uwagi itp ?
 

Specjalista  

Stały User

inCLICK.pl



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 06 Lut 2013

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2013-07-12, 11:20   

Nie sądzę, żeby zrobienie sobie tatuażu było oznaką skrzywienia psychiki - dla niektórych osób jest sposób na wyrażenie siebie, pożegnania z bliską osobą, albo zamknięcia pewnego rozdziału życia za sobą. Inni traktują to jako element ozdobny, inni robią, bo czują się "dorośli" - po znajomości. ;) A potem żałują i myślą jak się tego pozbyć ;)

Wydaje mi się, że nawet ten dla ozdoby musi być poniekąd przemyślany. W końcu ma zdobić całe życie ;)
_________________
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-07-12, 13:10   

Bardziej zacytowałem zasady dot. tatuaży w wojsku, aczkolwiek niektórzy zapewne mogliby się pod tym podpisać.


Jak wam siÄ™ podoba konkretnie No Pain No Gain?
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-07-12, 13:40   

Different napisa³/a:

NO - kciuki
Pain - prawa
Gain - lewa
Co sÄ…dzicie konkretnie o tym cytacie?

mi ten cytat w ogole sie nie podoba, no ale to ty bedziesz go mial wytatuowanego, a nie ja, wiec najwazniejsze zeby tobie sie podobal : )

Cytat:

Czy jest tu ktoś kto uważa, że robienie tatuaży jest oznaka skrzywienia psychiki = samookaleczenie, zwrocenie na siebie uwagi itd

mysle ze takie opinie kraza raczej wsrod starszych osob, pamietam jak dyrektorka z mojego ex-technikum, kobiecina +50 podchodzila do uczniow z tatuazami albo kolczykami i mowila im ze sa chorzy psychicznie i powinno sie ich odizolowac od "normalnych uczniow". wsrod mlodszych osob raczej takie komentarze sie nie zdarzaja
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

szewczi

User


Do³±czy³: 17 Lip 2013

   

Wys³any: 2013-07-17, 12:41   

Przemyśl tą decyzje, tatuaż zrobiony tak (bo mi sie podoba) może po pewnym czasie przestać Ci się podobać i nie będziesz go już tolerował i co wtedy? Też zamierzam zrobić sobie tatuaż, ale on będzie miał dla mnie duże znaczenie, nie tak o dla lansu.

Ah i patrz przyszłościowo, jeżeli zamierzasz być jakimś mechanikiem czy pracownikiem fizycznym to chyba nie bedzie z tym problemu, ale praca z ludźmi (w sensie z klientami), bądź lekarz/prawnik etc. odpada.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com