Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

juna  

Stały User



Wiek: 35

Do³±czy³a: 15 Lip 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2013-07-18, 11:42   

Zrobilam sobie dziarke za dzieciaka, nie przemyslana. Na dzien dzisiejszy nie podoba mi sie wcale. Jedyne co lagodzi bol calej sytuacji to ze malo ja widze bo jest z tylu. Dlatego teraz radzej odradzam gdy ktos chce miec jakis modny wzorek itd. jezeli robic sobie tatuaz to taki ktory ma dla ciebie duze znaczenie i wiesz ze dany symbol przez cale zycie bedzie dla Ciebie wazny.
 

edytunia  

Stały User


Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-22, 07:49   

Nigdy bym nie zdecydowała się na tatuaż z chińskich znaków. To nie mój język, nie znam go i nigdy nie miałabympewności czy ktoś to dobrze przetłumaczył...
 

Merkitty  

Stały User

ekscentryczka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Wrz 2013

   

Wys³any: 2013-10-23, 10:05   

Choć osobiście lubię tatuaże,nie mam ani jednego na swoim ciele. Uważam,że ciało ludzkie jest piękne bez ozdobników.Niektórym tatuaże po prostu pasują i wyglądają w ten sposób lepiej. Niestety większość chce zaimponować,że zrobiło sobie takie coś i myślą,że są fajni. ¯enujące. Tatuażem nie zaimponujesz. Tatuaż musi być przemyślany to raz,a dwa pomyśl sobie,że skóra też się starzeje. No i jeśli wybierasz tatuaż z katalogu,pomyśl też,że ktoś już taki sam ma i że nie jesteś w ten sposób oryginalny. Teraz jesteś młody,ale co na starość? Zechcesz zmian i pójdziesz usunąć? Zostanie blizna i czasem dość nieestetyczna. Nie wspomnę o tym,że tusz może powodować uczulenie i cały czas trzeba o niego dbać. Szczególnie odrzucają mnie tatuaże u starych dziadków z kotwicą na przedramieniu. To daje dobry przykład,że coś było kiedyś modne i każdy to miał,a potem faza minęła i został kicz.
_________________
 

Cukierkowa  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 64

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-10-23, 11:39   

Merkitty napisa³/a:

Szczególnie odrzucają mnie tatuaże u starych dziadków z kotwicą na przedramieniu. To daje dobry przykład,że coś było kiedyś modne i każdy to miał,a potem faza minęła i został kicz.

twoja glupota mnie zasmucila. na ten wzor decydowali sie mezczyzni ktorzy byli zmuszeni opuscic swoj dom i rodzine (z roznych przyczyn) i owa kotwica byla symbolem przywiazania i tesknoty. za czasow mlodosci tych "dziadkow" tatuaze mialy scisle znaczenie i robilo sie je w zasadzie tylko i wylacznie zeby cos zamanifestowac, a nie dlatego ze byla na to faza, moda czy nazywaj to jak tam chcesz. mialam okazje sluchac nie jednej historii zycia takiego pana z kotwica czy jaskolka i to co niektorzy przezyli to jest jakas masakra. no ale co ja bede sie rozpisywac, dla ignorantow taki tatuaz to i tak bedzie tylko "kiczowata" ozdobka.
_________________
Take my two hands and put them on my throat. God, give me a mirror so I can watch myself choke.
 

edytunia  

Stały User


Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-24, 07:23   

Wiele opinii wynika z niewiedzy właśnie, ludzie nie znają symboliki tatuaży i pochopnie oceniają tę dziedzinę modyfikacji ciała... no trudno
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2013-10-24, 19:03   

Different napisa³/a:

takie zapytanie czy przez tatuaże mogę być postrzegany jako kryminalista i bandzior?



nie sądzę, moze jeszcze 10 -15 lat temu tak. Teraz kazda ciota moze sobie zrobić tatuaż
Co do konsekwencji to dziare robi sie na całe życie, to już sie nie zmyje.
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

edytunia  

Stały User


Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-25, 07:36   

na pewno usuwanie tatuaży jest w dzisiejszych czasach znacznie łatwiejsze niż 10-20 lat temu, aczkolwiek osoba decydująca się na tatuaż nie myśli o jego usunięciu za jakiś czas. Tak jak pisali poprzednicy, to jest na całe życie.
 

markoo  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Markoo

Do³±czy³: 10 Maj 2010

   

Wys³any: 2013-10-31, 13:19   

Może zacznę od tego, że dłonie,a szczególnie palce to nie jest odpowiednie miejsce na tatuaż. Nie chcę bawić się w rodzica itd, ale masz zaledwie 18 lat, zapewne nie doświadczyłeś jeszcze systemu "poszukiwanie pracy". Dlatego ja osobiście uważam, że dłonie odpadają, lepiej gdzieś na ramieniu itd.
Sam posiadam tatuaż na ramieniu. Również w moim otoczeniu są ludzie, którzy posiadają tatuaże, ale również w bardziej dyskretnych miejscach niż palce u rąk.

Dla mnie tatuaże, są pewnego rodzaju dziennikiem. Każdy z nich ma swoją historię i powód, dla którego powstały.
Robienie sobie bezsensownego tatuażu, tylko po to by mieć, jest stratą czasu i pieniędzy. To jest moje zdanie! :)
 

pepe3  

User


Do³±czy³: 31 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-31, 13:27   

Tatuaż powinien być przemyślany i to musi być decyzja poważna bo tatuaż będzie już na stałe , na całe życie więc lepiej pomyśleć niż później żałować.
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-11-02, 23:04   

Different napisa³/a:

Co sÄ…dzicie?


Serio? :-/ Nigdy nie zrozumiem ludzi ktorzy robią sobie tatuaże dla samej satysfakcji posiadania tatuażu. Powinien on coś dla Ciebie znaczyć żebyś za parę lat nie stwierdził "wtf, co ja mam na łapach!". Wyobraź sobie siebie z takim tatuażem jak będziesz mieć np. 30 lat. Jak to będzie wyglądać? Lepiej jeszcze zastanów się dobrze nad jego wyglądem...

Different napisa³/a:

Czytałem, że w takim miejscu ''ścierają'' się takie tatuaże


Potwierdzam.
Moja siostra miała na kciuku i serdecznym palcu wytatuowany pierścionek. Strasznie mi się to podobało i sama miałam sobie coś takiego zrobić po ukończeniu 18-naski, jednak po jakimś czasie starł się wzór i wygląda to jak niedokończony rysunek długopisem... Zrezygnowałam więc i zrobiłam sobie coś innego.

Different napisa³/a:

I takie zapytanie czy przez tatuaże mogę być postrzegany jako kryminalista i bandzior?


Jak wytatuujesz sobie CHWDP to może i tak będzie. :mrgreen:

Different napisa³/a:

Jak wy postrzegacie ludzi wytatuowanych?


Jak normalnych ludzi. Sama mam tatuaż i jestem z tego powodu inna? Po prostu są ładne i bezsensowne tatuaże, niektórym pasują ich dzieła innym nie bardzo.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Liptonka  

User

Like this feeling!



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 08 Wrz 2013

Sk±d: Grudzi±c

   

Wys³any: 2013-11-02, 23:48   

Mądre słowa prawicie! Przemyślenie tego kroku to sprawa najwyższej wagi ;) Tak samo to czy jest to kaprys czy naprawdę będzie oznaczał coś wartościowego dla was.. Mam jeden, kiedy na niego patrzę to przypomina mi niedawne czasy i to, że "twardziochem trzeba być, nie mięciochem" i że potrafię przetrwać wszystko :)
_________________
Nie widziałam Cię już od miesiąca.
I nic. Jes­tem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca,
Lecz wi­dać można żyć bez powietrza.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-11-03, 23:21   

Tatuaż ma sens, jeśli np. dodaje ci wiary we własnego siebie, każe się nie załamywać, czy po prostu jest dla ciebie dużym zastrzykiem energii. Fajnie, gdy patrzysz na dziarę i zdajesz sobie sprawę i uświadamiasz sobie, że nic cię nie może pokonać, że jesteś silną osobą i dasz radę pokonać wszelkie przeciwności losu. Wtedy tatuaż jest nie tylko ładną ozdobą, ale też przy okazji czemuś służy ;] Nie rozumiem idei dziarania się dla szpanu, czy pod wpływem chwilowego impulsu. Również nie pochwalam tatuowania imienia dziewczyny, partnerki, kochanki - jak zwał, tak zwał. Co innego dzieci :-)
 

edytunia  

Stały User


Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 08:54   

Tatuowanie imion powinno być zakazane. Bez sensu jak dla mnie!
To są prawdziwe dzieła sztuki
 

Madred

User


Do³±czy³: 21 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-02-21, 11:04   

edytunia napisa³/a:

Tatuowanie imion powinno być zakazane. Bez sensu jak dla mnie!
To są prawdziwe dzieła sztuki
[url=http://www.nasze-tatuaze.pl/upload/foto/0/thtatuazniebieskimotyl.jpg]Obrazek [/URL] [url=http://www.nasze-tatuaze.pl/upload/foto/0/thtatuazskorpionnaplecach.jpg]Obrazek [/URL]



Jak dla mnie mega i to jest prawdziwa sztuka, anie obecnie najpopularniejsze tatuaże w postaci napisów. Tutaj ktoś sobie machnie na ręce, tam sobie machnie na plecach. Bez zwiazku i bez sensu. Sam raczej sobie tatuazu nie zrobię bo na razie nie widzę potrzeby ozdabiania się w taki sposób, ale jeśli mialbym wybierac jakiś tatuaż to pewnie wybrałbym się do artysty, aby artysta zaprojektował mi indywidualny tatuaż a nie z szablonu. Nie chcialbym mieć na ciele tego co mają inni.

Ale coÅ› bardziej oryginalnego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com