Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-03-05, 14:32   

Mam wrażenie, że jest.
_________________
W miękkim futrze kota
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2014-03-06, 13:01   

DeSade napisa³/a:

slow napisa³/a:

Najlepiej różę wiatrów.



Zero pomysłowości. Wszystko zapożyczone.



A od kiedy tatuaż to kwestia pomysłowości lub oryginalności? Zresztą, czy to nie Ty wspominałaś w tym temacie coś o jaskółkach? ;)

Rozumiem, że jest wiele osób, którym zależy na tym, by ich tatuaż był czymś unikalnym. Większość moich znajomych za wszelką cenę starała się zachować oryginalność. Mój pierwszy tatuaż zrobiłam w wieku 18 lat. Motyl. Narysował mi go mój znajomy, dlatego wiem, że nie ma takiego drugiego. Chociaż w późniejszych latach zgodziłam się na wykorzystanie wzoru. Symbolika związana była z moją chorobą.

Mój drugi tatuaż? Ptaki. Wzór, który można spotkać wszędzie. Miejsce także mało oryginalne. Mnie jednak idea tego rodzaju tatuaży w pewien sposób uwiodła. Zrobiłam go w czasie moich największych zmian życiowych. Symbol wolności, zmian w moim życiu i ulotności chwil. Z pewnością go rozbuduję pewnym napisem.

Róża wiatrów? Nie wiem jeszcze gdzie mogłabym ją zrobić. Niemniej wiele dla mnie znaczy ten symbol. Od kilku lat często podróżuję. To także symbol związany z historią mojej rodziny.
_________________
Drugs&hugs.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-03-06, 14:39   

Kochana, skoro już wiemy, ze jaskółki nie były moje...
_________________
W miękkim futrze kota
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-03-07, 23:54   

Osobiście lubię podziwiać tatuaże na skórze innych ludzi a co tatuażowania własnej skóry zaczynam mieć pewne wątpliwości. Nie chodzi tu o to że na starość będzie to brzydkie, bo na starość to się z zasady i bez tego jest brzydkim, a chodzi mi o to że tak naprawdę to nie czuje specjalnej potrzeby tatuowania własnej skóry. Zawsze pragnąłem mieć tatuaż patriotyczny, ale tak naprawde mój patriotyzm określi moje zachowanie a nie rysunek.

Dodam jeszcze że lubie eleganckie kobiety które, po zapytaniu się o ich zdanie na temat tatuaży, powiedziały mi że jest to paskudztwo i cała masa innych przymiotników. Ja tak nie uważam, też jestem zwolennikiem zasady 'miej wyje bane na to co ludzie powiedzą', ale w tej chwili byłby to bezsensowy ruch typu amputacja zdrowej nogi.

Jeszcze dodam że świat dzisiaj stał się śmieszny z racji tego że dużo młodych ludzi tatuuje sobie najwidoczniejsze części ciała w przeciwieństwie do starszych pokoleń. Wszędzie wytatuowane rękawy, szyja, nogi. A pewnego razu w przed badaniami w stacji krwiodawstwa znalazłem się w przebieralni sam na sam z eleganckim 50-letnim mężczyzną który sprawiał pozory zwykłego mężczyzny. Po zdjęciu koszulki okazało się że jest cały wytatuowany, tyle że w przeciwieństwie do naszego pokolenia - na torsie, plecach i ramionach. Nie wspomnę też że dzisiaj ludzie potrafią robić sobie naprawdę głupie tatuaże.
 

edytunia  

Stały User


Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-03-11, 11:26   

a co powiecie o tych tatuażach? Trochę duże ale fajnie wykonane.





 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2014-03-14, 09:54   






Jestem zachwycona.

Ostatnio poznałam także naprawdę niepozornego chłopaka. Niezbyt wysokiego. Trochę przy kości. Sympatyczny. Uśmiechnięty. Z zewnątrz, aż bije od niego przeciętność i prostota. Przy czym na plecy, ramiona i nogi ma pokryte tatuażami z motywami mitologii greckiej. Wszystko w kolorze. Zaimponowało mi to.
_________________
Drugs&hugs.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-03-15, 20:24   

ja nadal będę podtrzymywać, że ciężko na coś oryginalnego, na prawdę, drugi od edytuni i pierwszy od slow są przepiękne, chociaż sama bym chyba się nie skusiła.

wczoraj zrobiony, musiałam się pochwalić: :d

_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Barzini  

Wymiatacz

Cicho Ciemni



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Sty 2014

Sk±d: GOLD'S GYM

   

Wys³any: 2014-03-16, 13:11   

Ja myslalem nad czyms takim na mych plechach chyba sie zmiesci :)
_________________
Białasy nie wierzę w nic już! Może łykać to nowicjusz!
Zamiast k***a na Mauritius najpierw idź już pit złóż w pizdu!
Znów miał być Lexus z zysków, to go sobie wrzuć w cudzysłów!
Czuwa nad tym Jezus Fiskus - zostaje nam skuć turystów!
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-03-16, 22:24   

ptak jest świetny, motywy czaszki zazwyczaj średnio mi się podobały, ale całość wygląda świetnie.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

edytunia  

Stały User


Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-03-19, 07:55   

slow, jestem pod ogromnym wrażeniem. Tatuaż niesamowity! Znalazłam też coś w podobnym stylu, piękny jest.

 

Lejke  

User



ImiÄ™: Paulina

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-21, 17:37   

Cytat:

Macie jakies tatuaże?

Jeszcze nie mam, ale...

Cytat:

Zamierzacie sobie zrobic?

... tak, zamierzam sobie zrobić. Chodzi to za mną już dłuższy czas, ale jakoś nie mogę się zdecydować, podjąć takiej ostatecznej decyzji: no, robimy.

Cytat:

Jak tak to co i gdzie by to bylo?

Tego właśnie nie wiem. Na początku myślałam o czymś większym, np. na całe plecy, jak szaleć to szaleć :cool: , ale po przemyśleniu sprawy stwierdziłam, że może lepiej zacząć od czegoś delikatnego, w mało widocznym miejscu, np. za uchem. Nie wiem.
_________________
"Zaśpijmy dzisiaj - będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorÄ…czkÄ™, udajmy malariÄ™."
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-03-28, 14:09   

Póki co nie mam, ale na pewno kiedyś zrobię :) Czekam tylko na jakiś naprawdę dobry pomysł...
 

OllaT  

User


ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 31 Mar 2014

Sk±d: Kêdzierzyn -Ko¼le

   

Wys³any: 2014-03-31, 18:23   

Jeszcze nie mam, wiadomo, wiek... Ale zrobię na 100%. Konkretniej serce z klucza basowego i odwróconego wiolinowego na środkowym palcu prawej ręki. Planuję taki już od dłuższego czasu, już nawet zaczęła oszczędzać na ten cel (: Od jakiegoś czasu, około 4 miesięcy, rysuję ten wzór na skórze i z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że to dobry pomysł. Tu pytanie do posiadaczy -czy zrobienie tatuażu na palcu boli?
 

edytunia  

Stały User


Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-04-03, 10:05   

Skoro planujesz na palcu to za duży pewnie nie będzie, a co za tym idzie ból jest do zniesienia bo sesja nie będzie zbyt długa. Ogólnie przy kościach jest to trochę bolesne, ale znam gorsze miejsca. pokaż projekt mniej więcej.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-06-15, 20:10   

mały tatuaż to nie jest ból, zanim tatuator się rozkręci już będzie zrobione. osobiście mam porównanie między bólem na ręce, a tym w okolicy obojczyków = obojczyki bolały bardzo, dlatego że skóra tam jest dość delikatna, swoją drogą na kości boli bardzo (żebra)

aktualnie posiadam 3 tatuaże. w najbliższym czasie planuję kolejny. wciąga jak cholera :d
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com