Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cy¦  

Mega wymiatacz

S.M.O.K



ImiÄ™: CyÅ›

Wiek: 73

Do³±czy³a: 12 Sty 2009

Sk±d: wzi±æ kasê na piwo?

   

Wys³any: 2009-01-13, 09:33   

Pff, a ja też mam teścia i teściową?
Jak tak, to teściu mnie chyba nawet lubi, jest spoko i można z nim pogadać, a teściowa to mnie chyba nie lubi, taka małomówna zawsze jest jak ją widzę... ^^'
_________________

Moje maleństwo <3
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-01-13, 15:00   

Z mamusią mojego byłego faceta dogadywałam się bardzo dobrze. Zawsze chętnie zapraszała na kawkę, prosiła, żebym przyjechała...Często rozmawiałyśmy o problemach mojego chłopaka, gdy nie było Go w pobliżu. Parę razy byłam z Nią na zakupach ;)
Może i Jego rodzice pokładali nadzieję, że będę przyszłą synową, ale...niestety miłość przeminęła (po prostu zostałam zraniona)
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-13, 15:59   

http://www.wrzuta.pl/audi...y_stary_rowerze

Zobaczcie sami :wstyd:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Budzan

User


Do³±czy³: 04 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-06, 01:49   

etam. konflikt z teściową zawsze musi byc ;)

moja kobieta ma czasem zatargi z moją mamą, a ja czasem mam zatargi z jej. niestety, z tesciowymi to tak jak z bohaterami antycznymi w starozytnej grecji. chcemy miec dobra tesciowa, dobrze z nią zyc ale nieswiadomie swoimi wszystkimi czynami dążymy do tego by było dokladnie na odwrót ;)
_________________
antykoncepcyjne.net - Twoje centrum wiedzy o antykoncepcji
 

michalmichal  

User


ImiÄ™: Mariusz

Do³±czy³: 29 Cze 2009

Sk±d: masz tak± koszulke?

   

Wys³any: 2009-07-02, 23:01   

A ja z moim byłym teściem się dogadywałem bardzo dobrze (37 lat ma) a z teściową (34 lata) dogadywałem się źle, bo kiedyś X czasu temu wymusiłem jej pierwszeństwo <no comment>
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2009-07-03, 01:17   

ja się świetnie rozumiem z mamą mojego chłopaka. dużo rozmawiamy, jest bardzo sympatyczna.
jego taty tak dobrze nie znam, ale również wydaje mi się, że darzymy się sympatią.
_________________
meow
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-03, 10:33   

Hah, teściowie wcale nie muszą być straszni. Z mamą A. dogadywałam się bardzo dobrze, lubiła mnie, twierdziła, że mam zbawienny wpływ na A., zresztą ona znała mnie od przedszkola;p. Z jego tatą nie miałam kontaku wcale. Ostatni teściowie...hmm byli przeciwko mnie;). W zasadzie rozumiem, bo to się zbiegło z pewnymi wydarzeniami, a każy chce dla swoje dziecka jak najlepiej.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-03, 10:37   

Y, no...Nie sądzę, żeby kiedykolwiek jakakolwiek teściowa miała duży wpływ na moje życia - zwłaszcza, że z pewnością nie będę mieszkała z nią, a jednak rządzić swoim własnym gniazdkiem nie dam.
Zresztą, jeszcze nie spotkałam pre-teściowej, która miałaby silniejszą osobowość niż moja -.-
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-04, 23:18   

E tam, uważam, że warto przy kilku pierwszych spotkaniach zagrać na grzeczną dziewczynkę - starannie dobrać strój, miło prowadzić rozmowę, dużo się uśmiechać i potem dłuuugo lecieć na takiej opinii. ;)
Nie miałam jeszcze teściowej-potwora, aktualna, i ostatnia jest całkiem okej, i nawet śmiem twierdzić, że mnie lubi (a teść już w ogóle, szau :mrgreen: )
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-23, 09:47   

Teściowa? ¯aden problem. Moja przyszła teściowa to anioł. Nie słyszałem nigdy od niej narzekania, złego słowa. Pochwali, zapyta, zainteresuje się. Poleciłbym swoją teściową.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com