Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Tamtaram  

Stały User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 29

Doł±czył: 03 Maj 2011

   

Wysłany: 2011-05-03, 02:28   Technikum informatyczne - przyszĹ‚ość w zawodzie

Witajcie ; )

Kierunek już chyba mam wybrany - technikum informatyczne. Z tego co widzę, słyszę i czuję (?) sporo osób idzie na ten kierunek. No właśnie, czy przez to nie dojdzie do sytuacji, że będzie problem ze znalezieniem zawodu? Jak to się prezentuje obecnie? Poznałbym też opinię ludzi uczęszczających do owych techników (co tam robicie, jakie macie przedmioty itp.). Chciałbym być przygotowany na najgorsze ;d
 

disanto  

User


ImiÄ™: Artur

Wiek: 28

Doł±czył: 12 Mar 2011

   

Wysłany: 2011-05-03, 03:04   

Hmmm, też sie zastanawiałem nad tym kierunkiem ale juz postnowiłem ze pójde do Mechanika, lub do Budowlanki.. Jak przeglądałem rózne foram na których był mowa właśnie o tym kierunku, osoby które sie tam wybrały mówiły ze to jest kierunek dobry, ale po skończeniu technikum musisz no nie stety(prznajmniej ja ta uważam, sugerując sie dzisiejszymi wymaganiami tego zawodu) iść na studia..
A co do pracy to jest bardzo ciężko..Ale też zależy jak sie bd uczył.. Chyba ze jak pojedziesz do Niemczech to moze chycisz jakąs robote, ale tam byle kogo nie przyjmą..

I to tyle z mojej Strony :-P :-P
_________________
Oby drzewa z których zrobią wasze trumny rosły jak najdłużej.
 

nasta17  

Stały User


Wiek: 29

Doł±czyła: 28 Cze 2011

   

Wysłany: 2011-06-28, 17:44   

Myślę że informatyka to zawód przyszłościowy... teraz wszystko praktycznie opiera się na komputerach, także nie powinno być problemu ze znalezieniem pracy.
W Niemczech potrzebują bardzo dużo informatyków, więc tam można sobie nieźle zarobić ;)
TeĹĽ idÄ™ na informatykÄ™. Pozdrawiam .
:-P
 

seba1631  

Stały User


ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 30

Doł±czył: 08 Cze 2011

Sk±d: Btm

   

Wysłany: 2011-06-28, 18:56   

A jak dla mnie to jest tak jak napisał disanto. ¯eby osiągnąć coś w tym zawodzie musisz iść na studia lub na jakieś kursy. Od razu po technikum jest trudno znaleść pracę
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com