Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

artystaferrari  

User

Zbłąkana Dusza


Doł±czyła: 14 Kwi 2017

Sk±d: Opolskie

   

Wysłany: 2017-04-14, 10:40   Technikum samochodowe dla dziewczyn???

Jeatem dziewczyną i zastanawiam się nad wyborem szkoły średniej. Myślę nad technikum samochodowym w Warszawie, a konkretniej nad kierunkami Technik pojazdów samochodowych lub Kierowca mechanik. Czy myślicie, że to fajny pomysł? Dodam, że od małego interesuje się samichodami . Pewnie byłabym jedyną dziewczyną w klasie.Moja mama nawet nie chce o tym szłyszeć. Napiszczie czy podoba Wam się ten pomysł i czy warto
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2017-04-15, 06:36   

Podoba i warto, jeśli Ciebie to interesuje naprawdę.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

philosophus  

Pogromca postĂłw


Doł±czył: 07 Lut 2013

   

Wysłany: 2017-04-15, 12:05   

Najlepszy mechanik, to mechanik z pasjÄ….

Musisz się tylko liczyć z dwoma problemami które będą Ci na co dzień towarzyszyć w pracy:

-brudne ręce. Często trzeba się pobrudzić bo nie wszędzie da się chwycić jakiś element czy śrubkę dłonią w rękawiczce.
-Nie wszędzie da się podejść z dźwignią i trzeba się będzie trochę pomęczyć z odkręcaniem różnych rzeczy.
Z drugiej strony ten zawód pozwala też na znaczną specjalizację, np. można zostać technikiem w zakładzie modyfikacji silników i robotę ma się dość czystą i schludną.

Poza tym, zapotrzebowanie na ten zawód niesłabnące na całym świecie.
Po technikum jak będziesz ogarniać matematykę, to zawsze możesz też iść na kierunek inżynierski związany z samochodami, wybór w samej Polsce jest bardzo szeroki, a jeszcze szerszy za granicą, bo tam są kierunki takie jak w Polsce plus kierunki sportowe, np. inżynier zawieszeń samochodów wyścigowych.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

mtrojan  

User


Doł±czył: 18 Kwi 2017

   

Wysłany: 2017-04-18, 11:20   

A dlaczego by nie? Mam w końcu równouprawnienie.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com