Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:41   

muniek94 napisa³/a:

gdyż nie słysze na lewe ucho więc o karierze w wojsku

kwiatkova napisa³/a:

Jeśli na policjanta to może lepiej iść do liceum gdzie owy profil by był?


Skoro nie słyszy na lewe ucho to do policji też go nie przyjmą. Poza tym po liceum wojskowym tak na prawdę nic się nie ma oprócz matury. Może jest więcej wfu, sztuki walki i ćwiczy się wytrzymałość, co wcale nie oznacza, ze pomaga zdać testy przy przyjęciu do policyjnej szkoły.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

kwiatkova  

Stały User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Sty 2010

Sk±d: Tarnów

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:47   

Nie miałam na myśli liceum wojskowego, a ogólnokształcące. Ja chodzę do swojego na profil psychologiczny, ale co roku organizowane są dwie klasy policyjne, jedna matematyczna a druga humanistyczna. Nie ma tam więcej wfu z tego co wiem, jedyne co to są kursy samoobrony, różne wyjazdy na obozy, musztra, w każde wtorki uczniowie chodzą w mudurach... ogólnie trzeba mieć kase, żeby do takiej klasy należeć bo to jest dosyć kosztowne, ale nie sądze, żeby z powodu takiego problemu zdrowotnego ktoś nie został przyjęty :-) To nie technikum, więc zaświadczenia lekarskiego nie musi mieć :-)
_________________
M <3
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-01-03, 12:49   

kwiatkova napisa³/a:

z powodu takiego problemu zdrowotnego ktoś nie został przyjęty


Taaa. Tylko problem w tym po co mu to liceum skoro do policji i tak siÄ™ dostanie?
Bo pobawić się w ten sposób to można i indywidualnie.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Kubala

User


Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-03, 13:14   

Ja wam Polecam idzie do Technikum Informatycznego
 

asot92  

User

Daro



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Sty 2010

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-01-23, 17:36   

Ja proponujÄ™ technikum budowlane.
Jestem już w 2 klasie i teraz wiem, że żadnej innej szkoły bym nie zamienił.
Jeżeli jesteś dobry z matmy i fizyki to polecam tam iść. Przyda się również dobra wyobraźnia oraz talent plastyczny i dokładność. Ale jeśli nie masz tych umiejętności to nie znaczy, że nie możesz tam iść. Wszystkiego da się nauczyć ;-)
Obecnie ten zawód jest cholernie dobrze płatny (wiem z własnego doświadczenia bo niedawno miałem budowę), a już nie mówię jak jest po studiach budowlanych.
Nie wiem jak wam ale niektórym ludziom wydaje się ze taka szkoła uczy tylko kopania po rowach i zapierdzielania z taczką. A w cale tak nie jest bo od tego są zawodówki. Po zdaniu egzaminu potwierdzający kwalifikacje otrzymuje się uprawnienia do kierowania budów (z tym, że mniejszych i nieskomplikowanych). Projektować budowle z wykonywaniem obliczeń konstrukcyjnych oraz można też pracować w biurze projektowym.
Jest to dobry start dla kogoś kto myśli o studiach budowlanych.
Dodam jeszcze, że architektura, budownictwo to duża różnica ;-)
 

GiBoN  

User

ten tego



ImiÄ™: co cie to?

Do³±czy³: 02 Gru 2009

Sk±d: z Ziemi

   

Wys³any: 2010-01-24, 01:26   

Jak chcesz isc do technikum i lubisz przedmioty scisle to polecam informatyczne,a co do matury po zawodowce to nie widze problemu, dla ktorego miala by byc ona nie do zdania,wystarczy pojsc na zaoczne uzupelniajace(w miedzy czasie mozesz sobie dorabiac) i na koncu masz mature+zawod i jesli zdales wczesniej egzamin zawodowy to tytul wykwalifikowanego pracownika...
_________________
"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda
Musisz być waleczny, jak Lion of Juda
Pamiętaj, że Babilon to jedna wielka obłuda
Ej Bracie, ej Siostro, ej!"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com