Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2010-03-13, 07:27   

Planów jest dużo,ale czy coś z nich wyjdzie...
Na pewno wybieram się jak zawsze na tydzień do Borównej-to na początek.Potem będzie przelot po miastach Polski-Wrocław,Kraków,Zielona Góra,Opole,...Do tego kilkudniowa wycieczka rowerowa,w sumie nie wiem gdzie,ale pewnie o Czechy zahaczymy. :-D
Miło by było też odwiedzić ciocię w Egipcie tak na dwa tygodnie,a potem pojechać do Szczecina na koncert,o tak! :-P
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

Fretka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 11 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-03-13, 12:47   

byc może nad morze :-D ale gdzie dokładnie i kiedy to się okaże dopiero za jakiś czas
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-03-15, 20:11   

Nie wiem kiedy, nie wiem jeszcze jak, ale na pewno góry.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-03-16, 12:24   

Bałtyku sobie nie odpuszczę na pewno, na plaże, słońce, wodę i drinki z palemką czekam już czwarty miesiąc tej paskudnej zimy, także tego. Poza tym, znając życie, dużą część wakacji spędzę pewnie na śląsku, trochę na wsi... Chociaż opcja 'wakacyjna-warszawa' to również coś, co warto przemyśleć.
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

Weronika.  

Wymiatacz

czekam


ImiÄ™: Weronika

Do³±czy³a: 11 Sie 2009

Sk±d: in±d.

   

Wys³any: 2010-03-19, 16:47   

nigdzie siÄ™ nie ruszam w wakacje (;
zostaję nad morzem, czekając na tych wszystkim wczasowiczów i denerwując się ich obecnością w każdym kącie domu ;) także, Polska północna zaprasza ! ;)
_________________
Nawet nie chodzi mi o sens - jest czy nie
Ale w tym cała bida że go nie za bardzo widać
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-29, 00:55   

na jeden dzień do Wrocławia, praca dorywcza, znowu Wrocław i jakaś bardziej stała praca na ostatnie 2 miesiące.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2010-04-29, 00:59   

Jeśli chodzi o tegoroczne wakacje to najprawdopodobniej spędzę je na ganianiu po krakowskich uczelniach, szukaniu mieszkania i pracy.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

wronka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Lena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 04 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-04-30, 20:02   

pewnie jakiś wypad ze znajomymi - może Mazury? ;)
_________________
¯aden dzień sie nie powtórzy,
Nie ma dwóch podobnych nocy,
Dwóch tych samych pocałunków,
Dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
 

CzeczenskiCzolg  

Wymiatacz

Kontrrewolucjonista



Do³±czy³: 20 Kwi 2010

Sk±d: Niepodleg³y ¦l±sk

   

Wys³any: 2010-05-01, 11:59   

Pomijając fakt parunastu wycieczek do Krakowa, Wrocławia i Warszawy ze znajomymi w celu złożenia papierów na uczelnie, znalezienie jakiegoś lokum, to jeszcze Rzeszów - tym razem moja uczelnia. Też z 3/4 razy w te wakacje tam będę.
Berlin jakoś w czerwcu - połazić po sklepach, odpocząć w centrum jednego z najpiękniejszych miast jakie kiedykolwiek widziałem.
Znajoma mówiła o wypadzie do Sopotu - poskakać po klubach. Ale nie wiem co z tego wyjdzie...
Kumpel ma na oku jakąś robotę w Danii/Holandii, więc czekam aż wytrzeźwieje i wbijam do niego dowiedzieć się więcej.
Przełom lipca/sierpnia Lazurowe Wybrzeże z rodzicami, a pod koniec sierpnia/wrzesień gdzieś odpocząć - Malta, może Majorka. Last Minute, to jest to.

Chciałbym pojechać na Mazury tak jak w zeszłym roku, ale kuzyn kolegi w tym roku rozpoczął budowę, więc średnio u niego z kasą. A szkoda, będzie mi brakować lansującej się warszawki w Mikołajkach :D
 

Cole  

Hiper wymiatacz

dramatis personae



Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2010

Sk±d: spod ³ó¿ka

   

Wys³any: 2010-05-01, 13:51   

Grecja z koleżankami na pewno :) Być może Włochy i Niemcy ale nie wiem co z tego wyjdzie. Do tego liczne wypady nad polskie morze.
_________________
If you have to go don't say goodbye
If you have to go don't you cry
If you have to go I will get by
Someday I'll follow you and see you on the other side...
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-01, 13:55   

Kłopoty zmusiły mnie bym je miał w Katowicach, ale za to odwiedzę parę twarzy z forum :)
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-01, 15:13   

Ze wzgledu na sytuacje cale wakacje spedze w trójmiescie, jednak postaram sie wyrwac na festiwal do gizycka, ale co z tego bedzie to jeszcze nie wiem.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-05-01, 17:19   

Zapewne pojadę do kuzynki do Niemiec (Braunschweig), jak w zeszłe wakacje. Nie mogę się doczekać. Nie wiem tylko, na jak długo. Rok temu miały być 2 tygodnie, w ostatniej chwili dowiedziałam się, że będą 3, a ostatecznie (za sprawą pewnego incydentu) zostałam tam cały miesiąc. <;
No i może uda mi się pojechać do Gdyni, do drugiej kuzynki... Jeżeli nie na trochę dłużej, to przynajmniej z rodzicami na weekend. Ale nic nie jest pewne.
Resztę wakacji spędzę, być może wyjeżdżając z koleżankami gdzieś za miasto, ale raczej nic więcej.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-01, 18:24   

Pojawił się pomysł by jechać nad morze.
Myślimy nad tym w domu.
Ale jeszcze nie ma nic konkretnego ustalonego, wolę to dobrze przemyśleć. Może by tak więcej oszczędzić i za rok pojechać gdzieś naprawdę daleko ?
 

brajla  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Kwi 2010

Sk±d: w ludziach tyle jadu

   

Wys³any: 2010-11-11, 20:00   

na te wakacje będę w domu leżeć do góry brzuchem
_________________
Kiss my ass:*
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com