Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 11:59

Autor

Wiadomo¶æ

MagicalFire  

Stały User

McGavyer



Imię: Paweł

Wiek: 37

Do³±czy³: 21 Lis 2008

Sk±d: cybinka

   

Wys³any: 2009-11-21, 10:24   

Cytat:

I Straho idzie pierwszy :-D



no to nastÄ…pi koniec tego forum
_________________
'Może i jestem idiotÄ…, ale nie jestem gÅ‚upi.' © Forrest Gump


reklamuje swoje forum :p
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-21, 10:52   

Może się nie znam ale chciałbym tylko grzecznie zapytać co Mizantrop robi źle ? Bo ja nie wyłapałem niczego takiego.

Co do tych nazw tematów to bardzo dobrze że nakazują zmieniać na bardziej sprecyzowane bo dzięki temu inny użytkownik wie czy chce czytać czy go to nie interesuje. Poza tym opcja szukaj wtedy lepiej działa.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-21, 11:08   

Cytat:

Masz przykład mizantrop w ogóle nie ma żadnych kompetencji na bycie moderatorem a jest nim nadal.



Konkrety, konkrety, no chyba, że bawimy się w zabawę, którą wymyśliłeś. Aaa, tam też podawało powody, tylko Ty nie podałeś, ale to twoja zabawa-jesteś tam szefem.

Grejpfrut napisa³/a:

grzecznie zapytać co Mizantrop robi źle ?



Mówi prawdę, a prawda czasami boli niektórych użytkowników.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-21, 12:06   

pomysł Straha, a jednak niegłupi.

i nie świadczy to o tym, że widzę jakies dziury w pracy moderatorów. tyko na przyszłość, byłoby w sumie poważniej, gdyby praca takiego przyszłego moda zwracała uwagę. chociaż z drugiej, byłby na celowniku, a każdy hcyba dobrze widzi, że są tu osoby, które za wszelką cenę chcą wszelkiej władzy truć i psuć, więc byłyby na celowniku. więc mam mieszane odczucia. bez tych rang też jakoś daje rade.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Ostatnio zmieniony przez sheilven 2009-11-21, 12:21, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2009-11-21, 12:16   

Co do nowej rangi, ja jestem przeciwny.
Moim zdaniem obecni moderatorzy sprawują się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że nie można powiedzieć, żeby na forum był syf, było nie zadbane - nie moderowane.
Każdy moderator jest wybierany podczas konferencji całej administracji forum, a nie tylko mnie i Michała.
... poza tym, zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie będzie pasowało.


Odnośnie nazwy tematów.

Cytat:

naprawdę się spodziewacie, że 13latek potrafi nazwać swój temat jakoś ambitniej niż "mam problem" czy "pomocy!" ? po to chyba macie ten dział "wasze problemy", żeby każdy sobie mógł założyć temat o takim a nie innym tytule a w poście wyjaśnił co się dzieje..


Jeżeli ktoś potrafi znaleźć forum, zarejestrować się na nim, znaleźć dział Wasze problemy itd, myślę też, że potrafi napisać konkretniejszy tytuł niż "pomocy".
Każdy tytuł tematu ma odzwierciedlać jego treść.

1. UÅ‚atwia to korzystanie z wyszukiwarki.
2. Moduł Podobne tematy pokazuje inne, na podstawie właśnie tytułu.
3. Inni użytkownicy przeglądając forum, patrzą i widzą od razu o czym jest temat, czy w jakiś sposób mogą pomóc itd. Nie muszą zagłębiać się w każdy kolejny temat, aby wiedzieć o czym jest.


Jeśli chodzi o czas edycji postu, bardzo często jest tak, że moderator pisze zanim minie to 90 minut. Jeżeli zdarzy się jednak, że użytkownik nie może już edytować postu, może albo napisać w danym temacie, aby moderator zmienił nazwą na "taką i taką", albo napisać bezpośrednio do niego na PW.
 

MamPoblemy  

Stały User

Nastolatek



ImiÄ™: Michal

Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Lis 2009

Sk±d: Niemcy

   

Wys³any: 2009-11-21, 12:24   

No i proszę :) chyba temat do zamknięcia, vialink, Wszystko wyjaśnił, mimo ze dalej uważam ze TestMod, to dobra ranga :)
_________________
Nie Pisze Po Prawnie po Polsku!
"Udaje Kogos kim chce Byc...:-("

"(...)Dzieci powinno sie trzymac zdala od Internetu, Internet od dzieci glupieje(...)"
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-11-21, 14:43   

Straho napisa³/a:

FajnyNick ?, mam prośbę. Skończ pisanie tych swoich durnowatych postów, krótko jeżeli nie masz nic sensownego do napisania to ściśnij wary i nie odzywaj się.


Postaram siÄ™ ;)
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-21, 18:14   

Zauważmy jedną oczywistą rzecz.
Każdy kto zwykle ma coś do narzucenia moderatorom otrzymał od nich ostrzeżenie/upomnienia,czy inną 'forumową karę' za naruszenie regulaminu.
Pomysł nie zły,ale nie sądzę,aby sprawdził się na naszym forum.
O wybieraniu nowego moderatora decyduje moderacja,a nie użytkownicy.Każdy kandydat jest omawiany wspólnie z uwzględnieniem jego wad i zalet.
Zauważmy także,że dodatkowy moderator jest dla forum , dla nas, to my oceniamy w sposób obiektywny jak wywiązuje się z nowej funkcji.Nie sądzę,aby miało to zależeć od użytkowników oraz ich subiektywnych opinii.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-21, 18:19   

Skoro moderator jest dla nas to dlaczego my nie możemy go wybrać?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-11-21, 18:38   

No właśnie. Jeśli ktoś chce pisać temat, to niech sam wymyśli odpowiednią nazwę. Ja nie mam zamiaru się głowić. I to nie jest wielkim problemem napisać nową nazwę na pw do osoby, która może go zmienić.
A co do tej rangi to przecież każdy nowy mod ma pewien okres próbny.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-21, 19:01   

Straho napisa³/a:

Skoro moderator jest dla nas to dlaczego my nie możemy go wybrać?


Moderator jest dla forum,dla nas ,dla administracji.Pilnuje porządku.Zwykle nowy moderator wybierany jest w sytuacjach ,gdy liczba moderatorów jest zbyt mała lub,gdy ich czas ,który mogą poświęcić na forum staje się co raz bardziej ograniczony.
To nie jest konkurs na miss,czy konkurs na najpopularniejszego użytkownika, w którym użytkownicy wybierają swoje sympatie ,lecz na osobę ,która ma pilnować ładu na forum. Oczywiście użytkownicy mają prawo zgłaszać swoje sugiestie,skargi,lecz ostateczna decyzja należy do administracji.
_________________
Drugs&hugs.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-21, 19:04   

Ale oklepana odpowiedź. Myślałem, że mnie zaskoczysz czymś nowym.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com