Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Mizantrop | 2013-07-05, 12:59

Autor

Wiadomo¶æ

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-20, 22:35   Test mod

Mamy moderatorów do kitu, nie da się tego ukryć. Dlatego proponuję wprowadzenie takiej ranki jak TestMod. Osoba, która miała by zostać modem musiała by przejść okres próbny. Teraz administrator będzie mnie chciał zagiąć gadką typu, że zanim kogoś wybiorą to się mu przyglądają. Ale ktoś jako użytkownik może być luzny, a jak dostaje moda to odbija mu palma.
Jeżeli by taka osoba nie przeszła poprawnie okresu próbnego to nie zostaje moderatorem i tyle.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-11-20, 22:39   

I Straho idzie pierwszy :-D
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

MamPoblemy  

Stały User

Nastolatek



ImiÄ™: Michal

Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Lis 2009

Sk±d: Niemcy

   

Wys³any: 2009-11-20, 22:44   

Straho, Ma racje ;] to nie jest głupi pomysł zrobić range TestModa, i zobaczyć czy jest dobry, potem np po takim teście zakłada temat w odpowiednim miejscu i użytkownicy dają mu glosy i mówią coś o nim :) a potem Admin decyduje
_________________
Nie Pisze Po Prawnie po Polsku!
"Udaje Kogos kim chce Byc...:-("

"(...)Dzieci powinno sie trzymac zdala od Internetu, Internet od dzieci glupieje(...)"
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-20, 23:10   

e tam, moderatorzy sobie radzą dość dobrze. jedyne co mnie wkutwia niemożliwie to ta durna gadka "zmień nazwę tematu bo wyląduje w koszu". naprawdę się spodziewacie, że 13latek potrafi nazwać swój temat jakoś ambitniej niż "mam problem" czy "pomocy!" ? po to chyba macie ten dział "wasze problemy", żeby każdy sobie mógł założyć temat o takim a nie innym tytule a w poście wyjaśnił co się dzieje..
poza tym z tego, co się orientuję, to swój post można edytować przez półtorej godziny od zalożenia, więc jeśli moderator napisze po dwóch godzinach "zmień nazwę tematu" a później go wywala, to to niezbyt dobrze świadczy o moderatorze. jak niby ktoś ma zmienić nazwę tematu, której zmienić się nie da? trochę pomyślunku.
jak tak bardzo przeszkadzają wam "głupie" czy nieadekwatne tytuły postów nastolatków, zmieniajcie je sami, a nie wymagajcie tego od kogoś, kto nie ma czysto technicznie możliwości tego zrobić.
ja na forum na którym jestem moderatorką parę razy zmieniłam nazwę tematu bo nie pasowała i wprowadzała w błąd i korona mi od tego nie spadła. a tematy typu "POMOOOOOCY" istnieją i nikt ich nie rusza - jak ktoś chce wiedzieć więcej o problemieautora, wchodzi do tematu i czyta w czym rzecz.

tyle ode mnie.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

MamPoblemy  

Stały User

Nastolatek



ImiÄ™: Michal

Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Lis 2009

Sk±d: Niemcy

   

Wys³any: 2009-11-20, 23:15   

Taa masz racje 'Prawie' bo jeszcze jest takie coś jak szukaj jak coś chcesz szukać to musi być nazwa tematu jakaś normalna.. bo takich 'poomoocyy' jest pełno, osobiście sam bym zmieniał tematy jak bym miał moda ,p
_________________
Nie Pisze Po Prawnie po Polsku!
"Udaje Kogos kim chce Byc...:-("

"(...)Dzieci powinno sie trzymac zdala od Internetu, Internet od dzieci glupieje(...)"
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-11-20, 23:24   

Lista Test-Modów:
1. Straho
2. MamProblemy
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

MamPoblemy  

Stały User

Nastolatek



ImiÄ™: Michal

Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Lis 2009

Sk±d: Niemcy

   

Wys³any: 2009-11-20, 23:29   

FajnyNick ?, tnz? Czemu ja? 14 lis. Dołączyłem i mam mało postów :<
_________________
Nie Pisze Po Prawnie po Polsku!
"Udaje Kogos kim chce Byc...:-("

"(...)Dzieci powinno sie trzymac zdala od Internetu, Internet od dzieci glupieje(...)"
 

Coco Chanel  

Pogromca postów



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-20, 23:31   

Fajny Ty zawsze chciałeś być modem, lecisz więc :-P
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2009-11-20, 23:31   

To sarkazm był chyba...
_________________
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-11-20, 23:33   

niech każdy dostanie Test-Moda :-P Coco 3'cia :-D
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-20, 23:43   

MamPoblemy napisa³/a:

bo jeszcze jest takie coś jak szukaj jak coś chcesz szukać to musi być nazwa tematu jakaś normalna..

niekoniecznie, bo szukajka wyszukuje nie tylko w temacie, ale i w treści wiadomości.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-21, 06:43   

Co do nazewnictwa tematów nie zgadzam się. Bo temat powinien dokładnie odzwieciedlać treść wiadomości, a więc łatwiej jest taki znaleźć za pomocą wyszukiwarki.
A do nowej rangi mam mieszane uczucia. Z jednej strony macie racjÄ™, z drugiej jednak

Straho napisa³/a:

Jeżeli by taka osoba nie przeszła poprawnie okresu próbnego to nie zostaje moderatorem i tyle.


Nie łatwiej: jeśli osoba nie sprawdza się w roli moderatora - usunąć ją z funkcji? Zresztą, jak na razie nie widzę osób które by się do tego kwalifikowały.
 

Martina  

Hiper wymiatacz

pomarańczowa mantra



Wiek: 33

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2009

Sk±d: Jastrzêbie Zdrój

   

Wys³any: 2009-11-21, 07:03   

TQIT napisa³/a:

Co do nazewnictwa tematów nie zgadzam się. Bo temat powinien dokładnie odzwieciedlać treść wiadomości, a więc łatwiej jest taki znaleźć za pomocą wyszukiwarki.

ale głupotą jest kazać komuś zmienić nazwę tematu podczas gdy technicznie wykonanie tej czynności nie jest możliwe nawet przy chęci autora do poprawy.
więc albo zmieniacie te nazwy sami, jako moderatorzy, zapoznając się najpierw z problemem i ujmując go jakoś w piękny, adekwatny tytuł, albo sobie odpuśćcie, alo usuńcie w ogóle dział "wasze problemy", bo połowa tych tematów nie ma zbyt ambitnych tytułów i to się raczej nie zmieni, bo piszą tam głównie bardzo młodzi ludzie, którzy nie potrafią zatytułować porządnie swojego problemu.

[ Dodano: 2009-11-21, 07:05 ]
poza tym kiedy ktoś wchodzi ze swoim prywatnym problemem, to raczej nie szuka w wyszukiwarce czy ktoś nie miał podobnego, tylko liczy na to, że jego indywidualnym problemem ktoś zajmie się indywidualnie. taki tok myślenia u nastolatków jest całkowicie normalny.
_________________
potrafię już tylko pełzać po ścianach własnych struktur. teraz ich nie ma. moje myśli są bezdomne.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-21, 07:42   

Martina napisa³/a:

bo piszą tam głównie bardzo młodzi ludzie, którzy nie potrafią zatytułować porządnie swojego problemu.


Nie no, 13-15 lat to o wiele za mało żeby wymyślić nazwę porządną.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-11-21, 08:54   

TQIT napisa³/a:

Nie łatwiej: jeśli osoba nie sprawdza się w roli moderatora - usunąć ją z funkcji?


Masz przykład mizantrop w ogóle nie ma żadnych kompetencji na bycie moderatorem a jest nim nadal.

[ Dodano: 2009-11-21, 09:20 ]
FajnyNick ?, mam prośbę. Skończ pisanie tych swoich durnowatych postów, krótko jeżeli nie masz nic sensownego do napisania to ściśnij wary i nie odzywaj się.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com