Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Salsa  

User

Uwielbiam taniec!!!



ImiÄ™: Marta

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-04-17, 21:17   

Ja sie wybieram na film - może nawet jutro.
To prawda że wszystko zależy od psychiki i osoby otaczające się "gorszymi"od siebie mają pewnie większe kompleksy i nie akceptują do końca siebie bardziej niż duffy. W dobie fejsa, internetu gdzie filmiki każdy może wrzucić nastolatkowie mają problem by sobie radzić z negatywnymi ocenami innych ich osoby. Oceniają siebie przez pryzmat innych i tego co powiedzą pozostali.

[ Dodano: 2015-04-17, 21:18 ]
Ja sie wybieram na film - może nawet jutro.
To prawda że wszystko zależy od psychiki i osoby otaczające się "gorszymi"od siebie mają pewnie większe kompleksy i nie akceptują do końca siebie bardziej niż duffy. W dobie fejsa, internetu gdzie filmiki każdy może wrzucić nastolatkowie mają problem by sobie radzić z negatywnymi ocenami innych ich osoby. Oceniają siebie przez pryzmat innych i tego co powiedzą pozostali.
 

¦piÄ…cy  

Wymiatacz

wieczny śpioch



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 34

Do³±czy³: 24 Sty 2012

Sk±d: wawa

   

Wys³any: 2015-04-20, 09:21   

Salsa - dzisiaj nastolatki nie mają gorzej niż te sprzed epoki fejsa. Wiem, że tyle się trąbi o cyberprzemocy o takie rzeczy się dzieją, ale bez przesady, że wszyscy wszystkich teraz filmują. :) Wścibska sąsiadka z zza firanki widzi więcej i może wiecej nagadać. Może w USA tak mają jak właśnie w filmie. "Wyrzuce cię z twittera, a ja z tumbira, a ja z fejsa, a ja z instagrama". :D :D :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com