Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-04-01, 15:46   

hm..Człowiek to człowiek sądze ,że dopiero tak nazwany staje się w naszym wyobrażeniu "toksyczny" , myślę ,że nie możemy ot tak podać definicji charakteryzującej taką osobę ,

margola napisa³/a:

Tzn. tacy którzy samą swoją obecnością zatruwają powietrze negatywnymi emocjami.
Po kontaktach z takimi ludźmi często mamy zły humor, po psuty cały dzień czujemy sie zdołowani.
Spotkaliście takiego toksycznego człowieka?


Tak , spotkałam. Ale czy nazwałabym ich toksycznymi ludźmi..niekoniecznie.
Po spotkaniu z osobą chorą na depresją możesz mieć takie same odczucia ..heh..wprawdzie po spotkaniu z człowiekiem ,który ma na dzień dzisiejszy wszystko w d*** będziesz czuła się tak samo.
Czy są ludzie ,którzy specjalnie wytwarzają wokół siebie taką atmosferę..Pewnie tak ,ale toksycznymi odrazu bym ich nie nazywała.
_________________
Drugs&hugs.
 

easy  

Hiper wymiatacz



Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Lut 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2009-04-02, 16:02   

Kometa napisa³/a:

Tak , spotkałam. Ale czy nazwałabym ich toksycznymi ludźmi..niekoniecznie.



Kometa napisa³/a:

Czy są ludzie ,którzy specjalnie wytwarzają wokół siebie taką atmosferę..Pewnie tak ,ale toksycznymi odrazu bym ich nie nazywała.



no właśnie, a to dlatego, że każdy z osobna wyrabia sobie definicje toksycznej osoby.. różne negatywne cechy człowieka moga spowodować, że tak go nazwiemy.. Dla jednych będzie to dwulicowość, kłamliwość dla innych nerwowość, a nawet małomówność.. wszystko zależy od tego jakie działanie na nas będzie miała taka osoba.. jednym mogą przeszkadzać w kimś cechy, na które ktoś inny nie zwróci większej uwagi..
_________________
be high, fly away..
 

fafikowa_  

Stały User



Do³±czy³a: 11 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-05-16, 17:12   

oj sÄ… tacy :-/
_________________
Biały murzyn, wiesz, mam na sobie duży dres, wiesz
I użytek robię z jego dużych kieszeni , 5 gram zieleni ! !!
 

JaÅ›nieOÅ›wiecona  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 15 Maj 2009

Sk±d: Kalisz/Poznañ

   

Wys³any: 2009-05-16, 17:16   

Już nie raz.
Taka dziewczyna z mojej klasy z którą się kumpluje, gdy jest w szkole mam same złe oceny, gdy jej nie ma mam całkiem niezłe...to dziwne ,ale tak jest.
_________________
żal to ja. xD
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.



Do³±czy³a: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-16, 17:48   

prawie każdy jest na swój sposób toksyczny. może nawet ja jestem taka dla kogoś? nie wiem. każdy odbiera tą ''toksyczność'' inaczej.
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

T85  

User

rozrabiaka



Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lip 2009

Sk±d: z piek³a rodem

   

Wys³any: 2009-07-14, 05:46   

Pewnie że istnieją i sam takich spotkałem . Zaliczam do tej grupy tzw marudy którym to nigdy nic nie pasuje i cały czas marudzą a jak się pytasz co zrobili aby to zmienić to taka osoba się pyta czy ma cel taka zmiana tego ;/.
Dobra poza nimi jeszcze są tzw cwaniaki które to dla mnie mało co znaczą ale zatrufają mi powietrze tym jacy to oni są genialni i tym podobne :)
_________________
Ale my chcemy spokojnie żyć, dlaczego tak się dzieje?
My chcemy normalnie żyć, a ten na górze się z nas śmieje
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 09:25   

Ja się zgodzę z margolom, toksyczni ludzie to tacy którzy rozsiewają wokół siebie negatywna energie, negatywne emocje i tym samym wpływają na nasz stan emocjonalny,
Ludiz3e wiecznie smutni, zdołowani, skrajni, pesymiści, tacy wysysają soki życiowe, sprawiają że człowiek momentalnie czuje się jak onij, dodatkowo do tego wystarczy sama ich obecność


A to o czym reszta mówi to po prostu ludzie którzy wam z charakteru nie odpowiadają, jeśli ktoś denerwuje was swoim zachowaniem to problem tkwi w was a nie w nim jeśli zmienicie swoje podeście oni was przestana denerwować
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-14, 10:08   

Cytat:

Ludiz3e wiecznie smutni, zdołowani, skrajni, pesymiści, tacy wysysają soki życiowe, sprawiają że człowiek momentalnie czuje się jak onij, dodatkowo do tego wystarczy sama ich obecność


tu się nie zgodzę. to zależy od twojej psychiki akurat czy za chwilę będziesz czuł się jak oni czy też będziesz im tylko współczuł/ignorował/śmiał się z nich.

Cytat:

Ja siÄ™ zgodzÄ™ z margolom


z margolÄ… ;)
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-11-19, 20:18   

tak, znam nawet dwie takie osoby.
Swoją głupotą zadzwiają innych. No mało kto twiedzi że anglia jest w stanach zjednoczonych... ;/
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

farbenka  

Hiper wymiatacz



Wiek: 32

Do³±czy³a: 14 Lis 2009

Sk±d: Honolulu

   

Wys³any: 2009-11-20, 15:46   

poem sometimes napisa³/a:

Ja ogólnie mam dystans do ludzi, więc tacy ludzie nie mają zbyt dużego wpływu na mnie. Niech sobie zatruwają atmosferę, ja zwyczajnie ich unikam, nie szukam więzi z kimś, kto tego nie chce.


Mam identyczne podejście do sprawy. Nie przejmuję się tym póki mnie to samej nie dotyczy - wtedy "działam". A tak to po mnie spływa kto co na mnie mówi. Tak pokrótce.
_________________
Nie wiem jaki jestem, ale cierpiÄ™, gdy mnie deformujÄ…... Wbrew wszystkiemu chcÄ™ być sobÄ…. — Witold Gombrowicz
 

vvdx  

Mega wymiatacz

smoker



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-21, 13:00   

oj sa takie osoby, ktore mniej lub bardziej zatruwaja atmoswere sowim zachowaniem, gadka lub nawet obecnoscia.
 

Alexis  

Mega wymiatacz

Księżniczka huligan



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 15 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-21, 13:05   

Tak, myślę, że są ludzie toksyczni.
Mam w klasie taką osobę. Powiedziałabym, ze ona ma raczej jakieś zaburzenia..
_________________
Zbieram na zupÄ™ dla Placka, bo chudy.
 

Li.  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Lidia

Do³±czy³a: 05 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-21, 13:09   

A ja, mówiąc szczerze, nigdy nie spotkałam się z taką osobą albo po prostu nie zwróciłam na to uwagi. Jednak fakt, czasem słyszę o takich ludziach.
 

paradoks  

Wymiatacz

oryginalność!



Wiek: 32

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-11-21, 17:08   

Jest u mnie w klasie taka jedna. Sama jej obecność sprawia, że wszyscy jesteśmy poirytowani... nie wspomnę już co się dzieje jak wygłasza swoje motta życiowe i porady ;|
 

Visage  

Mega wymiatacz


Wiek: 36

Do³±czy³: 03 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-06, 17:38   

Cytat:

Tzn. tacy którzy samą swoją obecnością zatruwają powietrze negatywnymi emocjami.

Raczej takich, którzy zatruwają powietrze czymś zupełnie innym ^^

Każdy może być toksyczny, wszyscy posiadamy do tego predyspozycje. I to nie jest całkowicie negatywne zjawisko, wręcz przeciwnie, rozdając złą energię i zarazem pasożytując na pozytywnej energii innych można bez wysiłku utrzymać optymalny poziom dobrej energii u siebie.
_________________
We are Satan's generation and we don't give a fuck(...)
Infernal blood runs in our veins
Alcohol and drugs is what we need and take
We need no stupid fucking conscience
Go get fucked if you are not one of the bestial ones
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com