Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Rajzon  

Stały User



Wiek: 33

Doczy: 26 Wrz 2010

Skd: NY

   

Wysany: 2010-10-01, 20:09   Re: Torba na ramię dla faceta

Nekes napisa/a:

Czy uważacie że torba na ramię zamiast plecaka u faceta to obciach ? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?



Tak.

Jak widze takiego typa to wydaje mi sie ze jest homoseksualista lub metroseksualista, a napewno jest typem dosc dziwnym
_________________
"Ej DJ graj to do rana a Ty rusz tym co Ci dała mama"

"Stawiasz kołnierz mówisz "fajnie jest". tniesz beke i chu*owe sample też"


A. <3
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



Imię: Klaudia.

Doczya: 09 Sty 2010

Skd: Wadowice.

   

Wysany: 2010-10-01, 21:35   

Rajzon napisa/a:

Jak widze takiego typa to wydaje mi sie ze jest homoseksualista lub metroseksualista, a napewno jest typem dosc dziwnym


Moja Babcia ma nowocześniejsze poglądy, naprawde.

Nie wiem, jak nosząc torbe można przekonać innych o swojej orientacji.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Vasen  

User

Lickin' a beat



Wiek: 32

Doczy: 30 Wrz 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 01:34   

[quote="alpen."]

Vasen napisa/a:


Mała dygresja: 'nie' z przymiotnikami piszemy razem.



Dzięki za poprawke, ale myśle ze to bylo zbyteczne :) btw, mala dygresja: jeżeli piszemy wypowiedź i chcemy użyć poprawnej stylistyki to róbmy to w pełni, a nie używając kropki tylko dla efektu wizualnego (patrz: informacje o użytkowniku) :)
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doczy: 12 Maj 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 08:37   

Rajzon napisa/a:

Jak widze takiego typa to wydaje mi sie ze jest homoseksualista lub metroseksualista, a napewno jest typem dosc dziwnym


Nie szata czyni człowieka.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 09:28   

Rajzon napisa/a:

Jak widze takiego typa to wydaje mi sie ze jest homoseksualista lub metroseksualista, a napewno jest typem dosc dziwnym


alpen. napisa/a:

Moja Babcia ma nowocześniejsze poglądy, naprawde.


Moja chyba też. Co ma torba do orientacji? To tylko kwestia wygody, swoją drogą sam się nad taką torbą zastanawiam, bo plecak mam strasznie wielki i nie jest to wygodne w autobusie.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

mist  

Hiper wymiatacz



Doczya: 31 Sie 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 09:34   

Szej-Hulud napisa/a:

Co ma torba do orientacji?


Moim zdaniem.. i mam wrażenie, że również Rajzona, mężczyzna.. nie.. nie mężczyzna.. bo torby są niemęskie.. więc.. chłopak z torbą, jest jak chłopak w sukience. Chyba, że sukienka również nie ma nic do orientacji? Są rzeczy, które od początku były przeznaczone dla jakiejś płci i są to m.in torby, które są dla kobiet
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Doczy: 13 Pa 2008

   

Wysany: 2010-10-02, 09:44   

Cytat:

chłopak z torbą, jest jak chłopak w sukience


Albo w czerwonych szpilkach. Dobre porównanie...


Więc mężczyzna z torbą to gej. A kobieta w kapeluszu to ...?
 

Ostatnio zmieniony przez stubarwny 2010-10-02, 09:59, w caoci zmieniany 2 razy  

mist  

Hiper wymiatacz



Doczya: 31 Sie 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 09:56   

stubarwny napisa/a:

A kobieta w kapeluszu to ...?


Zły przykład. Kobiety nosiły kapelusze od hm.. zawsze? Choćby słomiane, ale nosiły.
A mężczyźni co najwyżej sakiewki. A sakiewka to zdecydowanie nie torebka.
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Doczy: 13 Pa 2008

   

Wysany: 2010-10-02, 10:01   

Mowa chyba o torbach na ramię, a nie damskich torebkach.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Doczya: 31 Sie 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 10:03   

A więc. Sakiewka to nie torba na ramię. Wiadomo o co chodzi, ale dla mnie u chłopaka torba jest porównywalna do torebki
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Doczy: 13 Pa 2008

   

Wysany: 2010-10-02, 10:11   

To jest Twoje zdanie, którego nie mam zamiaru zmieniać.

Ta torba na ramię to typowy element damskiego ubioru? Nie mówię tutaj o torebce na szminkę i lusterko.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Doczya: 31 Sie 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 10:17   

chodzi mi o to, że torebki zostały przerobione na torby, które teraz są hm.. unisex, co mi się nie podoba. Bo teraz są niby 'typowo męskie' torby, których nie założyłaby kobieta, co nie zmienia faktu, że w przeznaczeniu torby są dla kobieet..
To już jest po prostu gust. Dla mnie jest to pedalskie. Plecaki na chłopakach są ok, ale nie torby. A fe.
Nie wiem czy jasno to napisałam..
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 10:19   

mist napisa/a:

Chyba, że sukienka również nie ma nic do orientacji? Są rzeczy, które od początku były przeznaczone dla jakiejś płci


A starożytna Grecja i Rzym? Czyż nie zwało się to togą? A spodnie? Czyż nie zostało stworzone dla mężczyzn?

mist napisa/a:

nie mężczyzna.. bo torby są niemęskie..


Dlaczego nie? Nie chodzi przecież o torebkę, a torbę, w której pomieścisz książki,po prostu zamiast plecaka.

stubarwny napisa/a:

A kobieta w kapeluszu to ...?


Czarownica? :mrgreen:
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

mist  

Hiper wymiatacz



Doczya: 31 Sie 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 10:22   

Szej-Hulud napisa/a:

A starożytna Grecja i Rzym? Czyż nie zwało się to togą? A spodnie? Czyż nie zostało stworzone dla mężczyzn?


Dobra.. 1:0 dla Ciebie, że tak powiem..

Szej-Hulud napisa/a:

Dlaczego nie? Nie chodzi przecież o torebkę, a torbę, w której pomieścisz książki,po prostu zamiast plecaka.
stubarwny napisał/a:


A co złego jest w plecaku? Jest bardziej pojemny, wygodniejszy i 'zdrowszy'. A jak musisz spakować coś innego niż torby, to przecież dla Was zostały stworzone bojówki z pojemnymi kieszeniami, do których nawet książki się pomieszczą, przy odrobinie kombinacji.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Doczy: 12 Maj 2010

   

Wysany: 2010-10-02, 10:39   

mist torby na ramię kiedyś był bardziej popularne niż ci się wydaję. Wyparł je po prostu plecak. :-D Uważam, ze naciągane jest to z tym gejostwem, ale ok. Jak komuś to odpowiada to mogę być gejowski, tylko dlatego, ze noszę torbę na ramię. Indiana Jones też miał taką torbę tylko skórzaną, czy był gejem? Wątpię .. .
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com