Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 10:55   

Nie sugeruję, że jesteście gejami, tylko, że to gejowsko wygląda. Moim zdaniem jest różnica. Jak byście dołączyli do tego obcisłe spodnie + różową koszulkę + 'damskie' trampki, wtedy mogłabym się zastanawiać nad orientacją.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 11:01   

Ale z tego można wprost wyciągnąć tezę, że jeśli coś wygląda gejowsko to znaczy, ze noszą to głównie geje ?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 11:29   

Nie.. aczkolwiek możliwe. Raczej mam na myśli to, że torby pasują idealnie do pozostałej części garderoby pedałów. Pedałów- nie gejów. O. Teraz udało mi się to sformułować jakoś.
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 11:33   

Więc bez inwektyw. Mam rozumieć, że chodzi ci o ludzi metroseksualnych ?
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 12:45   

Uważam, że chłopak z torbą to nic nadzwyczajnie dziwnego, pedalskiego, czy gejowskiego. Z metroseksualnością też nie ma jakichś szczególnych powiązań. Jeszcze tak niedawno mężczyźni na co dzień nosili torby na ramieniu i nie było to jakoś dziwnie postrzegane przez ogół. Jeśli torba jest czymś kojarzonym z "pedalstwem" to naprawdę współczuję elektrykom, czy innym ludziom "za pan brat" z torbą na co dzień w pracy.

mist napisa³/a:

Raczej mam na myśli to, że torby pasują idealnie do pozostałej części garderoby pedałów.

W takim razie równie dobrze do takiej garderoby idealnym dopełnieniem mogłaby być czarna czapka z daszkiem.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 15:24   

Isair napisa³/a:

chodzi ci o ludzi metroseksualnych


No tak mniej więcej. Raczej więcej niż mniej.

bottle_of_dreams napisa³/a:

współczuję elektrykom, czy innym ludziom "za pan brat" z torbą na co dzień w pracy.


Napisałam, że nie wlicza się do tego torba od laptopa, ani sprzętowa- to co innego.

bottle_of_dreams napisa³/a:

W takim razie równie dobrze do takiej garderoby idealnym dopełnieniem mogłaby być czarna czapka z daszkiem.


Z różowym daszkiem.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-10-02, 15:30   

Odkąd pamiętam mój tata nosił taką skórzaną torbę.Mężczyzna z męską torbą jest także niezwykle popularnym widokiem na uczelni,a także na ulicy.Nie sądzę,by w jakikolwiek sposób uwłaszczało to męskości danego mężczyzny.
_________________
Drugs&hugs.
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-10-02, 15:48   

mist napisa³/a:

Nie sugeruję, że jesteście gejami, tylko, że to gejowsko wygląda.


mist napisa³/a:

Napisałam, że nie wlicza się do tego torba od laptopa, ani sprzętowa- to co innego.


Czyli co Ty masz na myśli? Damskie torebki z cekinami?
To jak stwierdzić, że kobieta w spodniach to transwestyta.
Jest dużo toreb dla mężczyzn, na dokumenty, laptopy itp. -skórzane, z normalnego materiału w normalnych kolorach tj. czarnym, brązowym itd.
Nie widzę w tym nic gejowskiego, a wręcz przeciwnie.
Jak dla mnie, lepiej wygląda, a na pewno dostojniej mężczyzna w garniturze ze skórzanym neseserem przewieszonym przez ramię niż dresiarz w plecaku.
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

Ostatnio zmieniony przez jutro 2010-10-02, 16:20, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 16:15   

Osobiście mam czarna torbę na ramie i jakoś w życiu mi nie przyszło do głowy, że takie coś mogło by się kojarzyć z odmiennym stanem upodobań seksualnych. Torba w zależności od wzoru, modelu, koloru pasuje faceta i kobietą. Niektóre przedmioty są uniwersalne, co zaś strojów lub elementów strojów gejowskich to za przeproszeniem w 99% to pic na wodę. Homoseksualiści ubierają się w większości tak samo jak normalne osoby, mały odsetek jedynie pokazuje to przez odmienny strój.
Dla tego torba nie jest i nie będzie dla mnie rzeczą z tym kojarzona.
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 18:07   

Czyli kolorystyka jest zarezerwowana dla danej płci? Myślę, że jeśli wszystko wygląda estetycznie, gustownie, to kolor nie gra tu większej roli, eliminującej go w użyciu przez kogokolwiek. Owszem, zdaję sobie sprawę z istnienia kiczu na tym świecie - chyba nigdy nie przekonam się do 'oczojebnych' kolorów - czy byłby to odblaskowy róż, odcień błękitu lub fioletu (nawet kolekcje Dolce&Gabanna, czy innych czołowych projektantów mnie raczej nie przekonają). Kicz to kicz, ale gust ... O gustach się podobno nie rozmawia, ale jednak temat ten często wysuwa się na prowadzenie ku uciesze gawiedzi. I sorry, ale chyba nieco zeszłam z tematu.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

herger  

Stały User



Wiek: 38

Do³±czy³: 16 Wrz 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 20:24   

¯aden kolor nie jest zarezerwowany wyłącznie dla którejś płci. Bardziej chodzi o częstsze używanie np właśnie kolor różowy, choć patrząc na obecne trendy itp, to się zaciera wszystko.
Co do dokÅ‚adnego wyglÄ…du to kwestia jest tylko wyÅ‚Ä…cznie mody. BÄ™dÄ…c ostatnio na zakupach razem z OstiÄ…, zauważyliÅ›my, że trudno czasem znaleźć coÅ› innego niż jest w modzie. Możliwe, że wÅ‚aÅ›nie przez takie podążanie za modÄ… w sklepach i braku w pewnym sensie możliwoÅ›ci wyboru, niektóre rzeczy mogÄ… siÄ™ różnie kojarzyć. PrzykÅ‚adowo nie obrażajÄ…c nikogo, torby z wizerunkiem „Hannah Montana” czy innych gwiazd w co drugim sklepie mi siÄ™ przejadÅ‚y.
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 21:18   

jutro napisa³/a:

Czyli co Ty masz na myśli? Damskie torebki z cekinami?


Matko... Już wystarczająco jasno wyjaśniłam.

Wszelkiego rodzaju torby, z wyjątkiem tych do laptopów i roboczych, powtarzam po raz kolejny. Tak ciężko to zrozumieć? Nie mówię o akceptacji czy poparciu mojego zdania, ale zrozumienia o co chodzi. Z dziesięć razy powtarzałam tą samą kwestię, tylko innymi słowami
To tak jak facet w sukience wygląda jak wygląda, a na księdza patrzy się inaczej, który też ma jakby nie patrzeć coś na wzór kiecki. O to mi chodzi mniej więcej..
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:22   

Argumentem za tora na ramie jest chociażby toi, ze lepiej wygląda przy oficjalnych strojach - koszula, krawat, garniak czy chociażby sama marynarka. Z plecakiem niewygodnie i śmiesznie. To optymalne rozwiązanie. dyrektorem jeszcze nie jestem by nosić skórzany neseser do pracy.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

mist  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 31 Sie 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:30   

Przy oficjalnym stroju nawet torba wygląda durnie, ale na pewno lepiej od plecaka. Do garniturów to raczej tylko 'walizki' wyglądają normalnie.. aczkolwiek dyrektor mojej szkoły biega z plecakiem..
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-10-02, 22:35   

No widzę, że forumowy Jacyków nam się objawił :mrgreen:
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com