Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Autor

WiadomoŠ

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki

Imi─Ö: Mary┼Ťka

Do│▒czy│a: 09 Mar 2012

Sk▒d: Rawicz

Wys│any: 2016-09-27, 10:45   

Najlepszy jest zwyk┼éy spirytus salicylowy na noc a rano krem nawil┼╝aj─ůcy

Patrykus  

User

Do│▒czy│a: 08 Wrz 2016

Wys│any: 2016-10-10, 19:10   

dorota_k masz racj─Ö - ju┼╝ nied┼éugo wog├│le nie b─Ödzie wida─ç nic - oj teraz b─Öd─Ö m├│g┼é poszpanowa─ç przed dziewczynami - ju┼╝ teraz taka fajna Aga sama do mnie zagada┼éa a najdziwniejsze, ┼╝e to wszystko przez pryszcze albo mo┼╝e ich szybkie znikanie - chocia┼╝ na co┼Ť si─Ö te paskudztwa przyda┼éy

dorota_k

Mega wymiatacz

Do│▒czy│: 04 Lut 2009

Wys│any: 2016-10-14, 21:18   

To super :) Gratuluj─Ö :evil:
Teraz ju┼╝ "stara" sk├│ra powinna si─Ö zacz─ů─ç z┼éuszczy─ç, zask├│rniki znika─ç, b─Ödzie super :)

Co do spirytusu to pozornie jest dobry, bo zasusza pryszcze, ale nie zlikwiduje stanu zapalnego , no i niestety bardzo wysusza sk├│r─Ö.

emilka99  

User

Do│▒czy│a: 18 Pa╝ 2016

Wys│any: 2016-10-19, 10:36   

Cze┼Ť─ç. Ja przez kilka lat mia┼éam straszne problemy z tr─ůdzikiem, po prostu co┼Ť okropnego. Stosowa┼éam chyba wszystkie dost─Öpne preparaty, kremy, toniki, po protu wszystko. I do tego domowe sposoby, w┼éa┼Ťnie aloes, maseczki z warzyw, peelingi z kawy itd nic nie pomaga┼éo. By┼éam 2 razy u dermatologa, ale ko┼äczy┼éo si─Ö na tym, ┼╝e przepisywa┼é mi jakie┼Ť kremy i toniki, kt├│re nic nie dawa┼éy. W ko┼äcu wyczyta┼éam, ┼╝e co┼Ť mo┼╝e by─ç nie tak z moj─ů diet─ů no i rzeczywi┼Ťcie okaza┼éo si─Ö, ┼╝e wszystkiemu winny by┼é nabia┼é. A jad┼éam go naprawd─Ö sporo, codziennie ze 2 jogurtu, kawa z mlekiem, serki wiejskie, kanapki z twaro┼╝kiem. Jak odstawi┼éam na tydzie┼ä to po prostu cud, pryszcze poznika┼éy :-D Chyba nie ma lepszego domowego sposobu ni┼╝ odpowiednia dieta, chocia┼╝ szczerze nie jest ┼éatwo, zw┼éaszcza na pocz─ůtku, ale warto si─Ö przyjrze─ç temu co jemy http://www.biomedical.pl/...ziku-6141.html. Ja ju┼╝ od kilku miesi─Öcy w og├│le nie jem nabia┼éu i ┼╝yj─Ö, chocia┼╝ na pocz─ůtku my┼Ťla┼éam, ┼╝e w moim przypadku to nie do wykonania ;)

coala

User

Do│▒czy│: 30 Sty 2017

Wys│any: 2017-01-30, 15:00   

Mi pomogły tylko antybiotyki :/

skarab

User

Do│▒czy│: 01 Lut 2017

Wys│any: 2017-02-01, 09:31   

Najlepiej niestety lub stety czas pomaga w leczeniu tr─ůdziku...

wilczurek

User

Do│▒czy│: 24 Lis 2016

Wys│any: 2017-03-22, 14:23   

podobno maseczka z aspiryny pomaga, ale ja nigdy nie stosowałem

DeSade  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 20 Lip 2011

Wys│any: 2017-03-22, 15:09   

Nie mia┼éam problem├│w z tr─ůdzikiem jako takich.
Tylko niekiedy z cer─ů jako tak─ů. Tak si─Ö wydarzy┼éo, ┼╝e przesta┼éam u┼╝ywa─ç specyfik├│w jakichkolwiek. Ani tonik├│w, ani krem├│w, ani pudr├│w.
I ostatnio kole┼╝anka pyta mnie, jakiego pudru u┼╝ywam, ┼╝e go nie wida─ç.
A ja m├│wi─Ö, ┼╝e ┼╝adnego. Wi─Öc pyta si─Ö- wi─Öc jak? Sk─ůd taka cera nieskazitelna u ciebie?
Opowiedzia┼éam jej o tym, na drugi dzie┼ä przychodzi, wygl─ůda gorzej ni┼╝ zazwyczaj
I m├│wi- nie mam dzi┼Ť pudru na twarzy, postanowi┼éam niczego nie u┼╝ywa─ç, jak ty. Czy b─Ödziesz si─Ö nadal ze mn─ů przyja┼║ni─ç przez ten czas, dop├│ki mi wszystko nie wr├│ci do normy?
Ja odpowiadam, ┼╝e tak.
A ona- dzi─Ökuj─Ö, jeste┼Ť prawdziwym przyjacielem.
I tak po miesi─ůcu widz─Ö, ┼╝e si─Ö u niej poprawi┼éo wszystko.

Justtina  

Wymiatacz

Do│▒czy│a: 30 Lis 2012

Wys│any: 2017-06-14, 11:40   

U mnie by┼éo to samo. Od tego trzeba zacz─ů─ç.

Eljot  

User

Do│▒czy│: 10 Sie 2017

Wys│any: 2017-08-17, 10:58   

Polecam je┼Ť─ç dro┼╝d┼╝e (wiem, ┼╝e s─ů ohydne, wi─Öc mo┼╝na kupi─ç je w aptece w tabletkach, chocia┼╝ osobi┼Ťcie polecam te w naturalnej postaci, efekty ju┼╝ wida─ç po kilku dniach) i stosowa─ç "maseczk─Ö" z sody oczyszczonej. No i przede wszystkim dba─ç o higien─Ö sk├│ry! :]

berli

User

Do│▒czy│: 05 Maj 2020

Wys│any: 2021-03-12, 10:04   

By┼éam w bardzo podobnej sytuacji i przerzuci┼éam si─Ö na prost─ů piel─Ögnacj─Ö, polecam ┼╝el do sk├│ry t┼éustej z cerave i lekki, niekomendogenny krem np. ducray z witamin─ů pp, a je┼Ťli chodzi o przebarwienia to jestem zadowolona z myde┼éka z pca skin ;) ) pi─Öknie doczyszcza i rozja┼Ťnia buzi─Ö. Na stronie jest opisane, czym mo┼╝e skutkowa─ç takie w┼éasnie https://estetico.pl/wyciskanie-pryszczy

jusiaq1

User

Imi─Ö: jusiaq1

Do│▒czy│: 09 Kwi 2021

Wys│any: 2021-04-09, 17:24   

zmien sposob pielegnacji - wejdz na blog kosmostolog a dowiesz sie o co mi chodzi. Ja dzieki temu pozbylam sie tradziku.

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com