Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

agrafka95  

Stały User

smaczne truskawki

Imię: Mary?ka

Wysłany: 2016-09-27, 10:45   

Najlepszy jest zwyk?y spirytus salicylowy na noc a rano krem nawil?aj?cy

Patrykus  

User

Wysłany: 2016-10-10, 19:10   

dorota_k masz racj? - ju? nied?ugo wogóle nie b?dzie wida? nic - oj teraz b?d? móg? poszpanowa? przed dziewczynami - ju? teraz taka fajna Aga sama do mnie zagada?a a najdziwniejsze, ?e to wszystko przez pryszcze albo mo?e ich szybkie znikanie - chocia? na co? si? te paskudztwa przyda?y

dorota_k

Mega wymiatacz

Wysłany: 2016-10-14, 21:18   

To super :) Gratuluj? :evil:
Teraz ju? "stara" skóra powinna si? zacz?? z?uszczy?, zaskórniki znika?, b?dzie super :)

Co do spirytusu to pozornie jest dobry, bo zasusza pryszcze, ale nie zlikwiduje stanu zapalnego , no i niestety bardzo wysusza skór?.

emilka99  

User

Wysłany: 2016-10-19, 10:36   

Cze??. Ja przez kilka lat mia?am straszne problemy z tr?dzikiem, po prostu co? okropnego. Stosowa?am chyba wszystkie dost?pne preparaty, kremy, toniki, po protu wszystko. I do tego domowe sposoby, w?a?nie aloes, maseczki z warzyw, peelingi z kawy itd nic nie pomaga?o. By?am 2 razy u dermatologa, ale ko?czy?o si? na tym, ?e przepisywa? mi jakie? kremy i toniki, które nic nie dawa?y. W ko?cu wyczyta?am, ?e co? mo?e by? nie tak z moj? diet? no i rzeczywi?cie okaza?o si?, ?e wszystkiemu winny by? nabia?. A jad?am go naprawd? sporo, codziennie ze 2 jogurtu, kawa z mlekiem, serki wiejskie, kanapki z twaro?kiem. Jak odstawi?am na tydzie? to po prostu cud, pryszcze poznika?y :-D Chyba nie ma lepszego domowego sposobu ni? odpowiednia dieta, chocia? szczerze nie jest ?atwo, zw?aszcza na pocz?tku, ale warto si? przyjrze? temu co jemy http://www.biomedical.pl/...ziku-6141.html. Ja ju? od kilku miesi?cy w ogóle nie jem nabia?u i ?yj?, chocia? na pocz?tku my?la?am, ?e w moim przypadku to nie do wykonania ;)

coala

User

Wysłany: 2017-01-30, 15:00   

Mi pomog?y tylko antybiotyki :/

skarab

User

Wysłany: 2017-02-01, 09:31   

Najlepiej niestety lub stety czas pomaga w leczeniu tr?dziku...

wilczurek

User

Wysłany: 2017-03-22, 14:23   

podobno maseczka z aspiryny pomaga, ale ja nigdy nie stosowa?em

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2017-03-22, 15:09   

Nie mia?am problemów z tr?dzikiem jako takich.
Tylko niekiedy z cer? jako tak?. Tak si? wydarzy?o, ?e przesta?am u?ywa? specyfików jakichkolwiek. Ani toników, ani kremów, ani pudrów.
I ostatnio kole?anka pyta mnie, jakiego pudru u?ywam, ?e go nie wida?.
A ja mówi?, ?e ?adnego. Wi?c pyta si?- wi?c jak? Sk?d taka cera nieskazitelna u ciebie?
Opowiedzia?am jej o tym, na drugi dzie? przychodzi, wygl?da gorzej ni? zazwyczaj
I mówi- nie mam dzi? pudru na twarzy, postanowi?am niczego nie u?ywa?, jak ty. Czy b?dziesz si? nadal ze mn? przyja?ni? przez ten czas, dopóki mi wszystko nie wróci do normy?
Ja odpowiadam, ?e tak.
A ona- dzi?kuj?, jeste? prawdziwym przyjacielem.
I tak po miesi?cu widz?, ?e si? u niej poprawi?o wszystko.

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2017-06-14, 11:40   

U mnie by?o to samo. Od tego trzeba zacz??.

Eljot  

User

Wysłany: 2017-08-17, 10:58   

Polecam je?? dro?d?e (wiem, ?e s? ohydne, wi?c mo?na kupi? je w aptece w tabletkach, chocia? osobi?cie polecam te w naturalnej postaci, efekty ju? wida? po kilku dniach) i stosowa? "maseczk?" z sody oczyszczonej. No i przede wszystkim dba? o higien? skóry! :]

berli

User

Wysłany: 2021-03-12, 10:04   

By?am w bardzo podobnej sytuacji i przerzuci?am si? na prost? piel?gnacj?, polecam ?el do skóry t?ustej z cerave i lekki, niekomendogenny krem np. ducray z witamin? pp, a je?li chodzi o przebarwienia to jestem zadowolona z myde?ka z pca skin ;) ) pi?knie doczyszcza i rozja?nia buzi?. Na stronie jest opisane, czym mo?e skutkowa? takie w?asnie https://estetico.pl/wyciskanie-pryszczy

jusiaq1

User

Imię: jusiaq1

Wysłany: 2021-04-09, 17:24   

zmien sposob pielegnacji - wejdz na blog kosmostolog a dowiesz sie o co mi chodzi. Ja dzieki temu pozbylam sie tradziku.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com