Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

krzyhuepi

User

Wysłany: 2016-09-06, 19:06   Tr?dzik

Znacie jakies domowe sposoby na tradzik i zaczerwienienia po nim ? dermatolog odpada. prosze o domowe sprawdzone metody :) Pozdrawiam :-)

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2016-09-06, 23:14   

Czy zna kto? domowe sposoby na raka?

miniX  

Pogromca postĂłw

Emerytowany Dj

Imię: miniX

Wysłany: 2016-09-07, 01:46   

Szczotka druciana i pumeks :D

Muszkieter  

Stały User

Imię: Maciej

Wysłany: 2016-09-07, 07:59   

Kup sobie ALOES w doniczce. Utnij jeden li??, obetnij kolce a reszt? dok?adnie posiekaj na miazg?.
Na?ó? papk? na sterylny gazik i po?ó? na nadgarstek, a nast?pnie owi? banda?em z gazy. Potrzymaj przez noc.
Je?eli nie b?dziesz mia? rano zaczerwienienia, to znaczy nie jeste? na niego uczulony.
Kolejnego wieczoru obetnij dwa-cztery li?cie i posiekaj na miazg?. Na?ó? grubo papk? na gaziki, przy?ó? do twarzy, szyi ( tam, gdzie masz tr?dzik) i owi? grubo banda?em z gazy. Potrzymaj przez noc, rano umyj twarz najlepiej sam? wod?, lub neutralnym myd?em. Powtórz zabieg przez dwa, trzy kolejne wieczory.
Tr?dzik powinien ust?pi?, czasami nawet po pierwszej nocy. W miar? potrzeby powtórz kuracj? po kilku dniach.

Mo?esz te? kupi? ma?? / krem z aloesem - ?atwiejsze w stosowaniu, ale d?u?ej trwa, bo w kremie aloesu jest tyle, co kot nap?aka?.
Pisz? z do?wiadczenia. Mój brat gdy mia? na?cie lat mia? koszmarny tr?dzik i biega? do dermatologa, bez skutku.
Mój ojciec zastosowa? na nim t? domow? kuracj?. Po kilku nocach braciszek mia? buzi? g?adk?, jak pupka noworodka.

[img] [/img]

Pomaga te? na uk?szenie komara i wiele innych dolegliwo?ci.
Poczytaj:
http://aloespolska.pl/alo...-zdrowotne.html

matiwo  

User

Wysłany: 2016-09-07, 11:33   

Mnie siostra kupi?a peeling enzymatyczny w proszku i kaza?a robi? maseczki z tego raz na tydzie?. Po takim czym? mam ja?niejsz? buzi? i g?adsz?, wi?c chyba pomaga :D

sacharon  

Mega wymiatacz

Wysłany: 2016-09-07, 14:36   

Odpowiednie od?ywianie si?. Generalnie przyjmuje si?, ?e im produkt ma ni?szy indeks glikemiczny, tym mniej szkodliwych zmian cery mo?e spowodowa?. Ja kiedy? mia?em dosy? spory tr?dzik, teraz prawie w ogóle go nie mam (tabletki i ma?? od dermatologa), ale je?eli mam jakie? zmiany na twarzy, to na ogó? w okresie wzmo?onego jedzenia ostrych potraw, fast-foodów. Gdy zmieniam diet?, tr?dzik znika dosy? szybko.

karokrakow  

Stały User

Wysłany: 2016-09-07, 15:59   

Z tym, ?e nie u ka?dego tr?dzik jest spowodowany z?ym od?ywianiem. Na przyk?ad w moim przypadku nie mia?o znaczenia co jad?am, bo odrzucaj?c niektóre produkty problem wcale si? nie zmniejsza?.

W ko?cu posz?am do kosmetyczki i po kilku zabiegach kwasami problem jest minimalny (co jaki? czas jaki? pryszcz mi wyskoczy), a wynika on wy??cznie ze zmian hormonalnych. Moim problemem by?o to, ?e wierzchnia warstwa mojej skóry jest bardzo sucha, natomiast pod spodem jest t?usta. Z jednej strony twarz mi si? ?uszczy?a, ale z drugiej ca?y czas pojawia?y si? nowe pryszcze. Tak wi?c wszelkie ?rodki typowo na tr?dzik tylko pogarsza?y spraw?.

Nie jest to mo?e tanie rozwi?zanie, ale zabiegi sko?czy?am pó? roku temu i jest ok (nie musz? ich powtarza?). Je?li nie ma ju? wyj?cia i zarówno domowe sposoby, jak i leki od dermatologa nie pomagaj?, to jest jeszcze takie wyj?cie.

Patrykus  

User

Wysłany: 2016-09-08, 20:43   

a macie jakie? ma?ci albo co? w tym stylu. Bo jak s?ysz? jakie? kosmetyczki albo ubijanie aloesu to nie brzmi to ciekawie przynajmniej do faceta w moim wieku - nie obra?aj?c nikogo. Jestem chyba za leniwy a te pojawiaj?ce sie pryszcze troch? mnie zaczynaj? wkurza? :wstyd: :wstyd:

motyl  

Moderator

gryz?.

Wysłany: 2016-09-12, 16:50   

Nie jest to sposób domowy, ale Skinoren dzia?a cuda. Co prawda jest do?? drogi i wymaga systematyczno?ci, ale efekty s? szybko widoczne. Przy d?u?szym stosowaniu rozja?nia te? przebarwienia.
W numery telefonów, które w s?uchawkach nigdy nie zamilkn?..."

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka

Imię: Julia

Wysłany: 2016-09-12, 16:54   

Papka do cery tr?dzikowej JADWIGA - dosta?am j? od kosmetyczki, u której by?am d?ugi czas sta?? klientk? z powodu syfów w?a?nie. ?wietna jest ta papka - tania, szybko schnie (5minut?), efekty te? dobre. Takie bia?o pomara?czowe opakowanie.

Patrykus  

User

Wysłany: 2016-09-13, 18:45   

mo?e to g?upio zabrzmi ale wys?a?em mam? do apteki - no dobra poprosi?em. Przynios?a mi jaki? ?el Aquaclin si? nazywa - od dzi? zaczynam go u?ywa? pono? jeden z lepszych. Za jaki? czas si? odezw? i powiem czy warto by?o

Archon  

User

:)

Imię: Mateusz

Wysłany: 2016-09-15, 09:53   

Ostatnio zacz???m kuracj? z produktami firmy Ivostin Puritin (?el do mycia twarzy oraz krem eliminuj?cy niedoskona?o?ci na dzie?), z czasem pojawi?y si? pierwsze efekty dzia?ania tego preparatu, zaczerwienienia, pryszcze ust?pi?y, lecz wiadomo, ?e ca?kiem ich nie wyeliminujemy tylko zmniejszymy ponownego powstawania.

Drugim preparatem jakiego u?ywam jest Sudocrem (preparat bliski dzieciom), jednak?e spe?nia swoj? rol?.

Patrykus  

User

Wysłany: 2016-09-22, 18:18   

jest ju? widoczna znaczna poprawa -te paskudne pryszcze s? mniejsze, bledsze i jakie? takie inne. Smiem twierdzi?, ?e kasa nie posz?a na marne

Phoca  

User

Wysłany: 2016-09-22, 22:13   

Spróbuj pokombinowa? z kosmetykami jakich u?ywasz :-)
Mo?e nie zabrzmi to wiarygodnie, jednak mnie zawsze wysypuje po tym jak u?yj?... myd?a w p?ynie.
Mówi? powa?nie, pewnego dnia zauwa?y?em ?e tr?dzik znika mi je?li nie umyj? si? jeden dzie? (np. z powodu choroby).
Wrogiem okaza?o si? myd?o w p?ynie. Teraz u?ywam w kostce i nic mi nie jest.
Magia :-D

dorota_k

Mega wymiatacz

Wysłany: 2016-09-23, 17:17   

To moze to nie by? tr?dzik, a jakas wysypka, uczulenie na to myd?o?

Cytat:

jest ju? widoczna znaczna poprawa -te paskudne pryszcze s? mniejsze, bledsze i jakie? takie inne. Smiem twierdzi?, ?e kasa nie posz?a na marne

S? mniejsze i bledsze, bo nie ma stanu zapalnego, aquaclin dzia?a przeciwzapalnie i antybateryjnie. Teraz ju? zaczn? znika? ca?kiem, tylko skóra si? zagoi.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com