Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:01   trolling

A więc tak w temacie o tym jak mówić aby nas słuchano wymieniono bardzo szeroką gamę przykładów jak tego nie robić. Moderatorzy poprowadzili dyskusję w taki sposób, że z tematu zostało co najwyżej wspomnienie. Żaden inny użytkownik poza Panem moderatorem i osobą, która aktualnie z nim "rozmawia" (w często przewijającym się ostatnio temacie "ale gdzie ja napisałem, bo Ty oczekujesz/uważasz, bo nie macie argumentów") nie ma miejsca na wyrażenie swojej opinii.
Nie podoba mi się taki sposób prowadzenia dyskusji, a dzieje się to w niemal każdym wątku i nieustannie na ShoutBox. Ale czego oczekiwać skoro Pan Moderator sam przyznaje, że jest trollem

DeVaneio napisa³/a:

DeSade często troluje jak ja


Czy ktoś jest w stanie zrobić coś z tą sytuacją?

I taka moja osobista prośba: chciałabym, aby nie wklejano tu cytatów osobno z każdego zdania do którego chcecie się odnieść, tylko pisanie w jednej spójnej wypowiedzi. W moim odczuciu ułatwi to wzajemnie zrozumienie i ograniczy, nikomu nie potrzebne słowne przepychanki.

Uważam, że opcja cytowania jest coraz szerzej nadużywana i wymaga mimo wszystko jakiejś regulacji prawnej/ regulaminowej.
Dziękuję za uwagę
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:05   

Nie ma mnie dosłownie na chwilę. Już to poprawiam.

Lady Virgin napisa³/a:

Ale czego oczekiwać skoro Pan Moderator sam przyznaje, że jest trollem
DeVaneio napisał/a:

DeSade często troluje jak ja


To że często trolluje nie znaczy że jestem trollem.Od tego mam chat.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Ostatnio zmieniony przez DeVaneio 2019-04-27, 14:14, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:08   

Ale czemu usuwasz posty które są normalną dyskusją?
I czemu dostałem za nic ostrzeżenie? :mrgreen:
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:10   

acoo123 napisa³/a:

Ale czemu usuwasz posty które są normalną dyskusją?
I czemu dostałem za nic ostrzeżenie?


Po pierwsze sÄ… niezgodne z tematem.
Po drugie chciałem zobaczyć do czego ta dyskusja z tobą prowadzi
Po trzecie to sprawa między mną a Kasią.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:13   

Rozmowa o człowieku który jest głównym tematem działu jest nie na temat. AHA
XD
Chyba całym forum...
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:15   

acoo123 napisa³/a:

Rozmowa o człowieku który jest głównym tematem działu jest nie na temat. AHA
XD
Chyba całym forum...


Nie na temat jest rozmowa z tobą która nie prowadzi do niczego dlatego usunąłem niepotrzebną część konwersacji.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:20   

Przecież prowadzi
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:23   

Cytat:


Nie.
Nie podałeś żadnego przykładu. Żadnego argumentu. Zacząłeś wymyślać dziwne rzeczy i odpowiadać pytaniem na pytanie i kazales mi cię przepraszać za coś czego nie zrobiłem. Tamta rozmowa zaszła na poziom pani przedszkolaki i nicponia który nic nie rozumiem I ma radość z gry słów. Tyle.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:26   

Rozkazywałem ci przepraszać?

DeVaneio napisa³/a:

Co ?
O przepraszam to ty opierasz swoją cała wiedzę etykę i moralność na książce niewiadomego autorstwa nie ja.
Więc cieszę się że się sam zaorałas bez mojej pomocy



Nic się nie stało wybaczam ci pogubiony człowieku.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:28   

Cytat:

Nic się nie stało wybaczam ci pogubiony człowieku.


Był jeszcze inny przykład w poście ale już go usunąłem. Niniejszym uważam że taka dyskusja nie ma propostu sensu dlatego usunąłem tamte posty.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

kasia_demaÅ„ska  

Wymiatacz



Imię: kasia_demańska

Do³±czy³a: 22 Lut 2019

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:33   

DeVaneio napisa³/a:

Po trzecie to sprawa między mną a Kasią.


Myślę, że z mojej strony już wystarczy.

acoo123 napisa³/a:

I czemu dostałem za nic ostrzeżenie? :mrgreen:


Też mnie to dziwi. Nie widziałam w tych postach żadnych drastycznych wulgaryzmów.

Lady Virgin napisa³/a:

I taka moja osobista prośba: chciałabym, aby nie wklejano tu cytatów osobno z każdego zdania do którego chcecie się odnieść, tylko pisanie w jednej spójnej wypowiedzi. W moim odczuciu ułatwi to wzajemnie zrozumienie i ograniczy, nikomu nie potrzebne słowne przepychanki.
Uważam, że opcja cytowania jest coraz szerzej nadużywana i wymaga mimo wszystko jakiejś regulacji prawnej/ regulaminowej.


Nie zgodzę się z tym. Możliwość zacytowania konkretnego fragmentu wypowiedzi i odniesienia się do niego poprawia skuteczność komunikacji i rozwiewa wiele wątpliwości. Akurat to uważam za dobre rozwiązanie.
_________________
Mądrość nie zawsze przychodzi z wiekiem. Czasami wiek przychodzi sam.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:39   

8-)
To sobie popatrzę i się pośmieję.
Ludzie, dystansu trochÄ™.
_________________
W miękkim futrze kota
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:42   

DeVaneio napisa³/a:

Był jeszcze inny przykład w poście ale już go usunąłem

Cytat:

DeVaneio napisa³/a:

O przepraszam ja nie pisałem do ciebie privów w tym celu



Wybaczam znowu wybaczam :-D



Rzeczywiście...inny przykład...
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2019-04-27, 14:46   

Ja może wypowiem się w skrócie.
Zaczęło się od tego że miałem zupełnie inne zdanie niż Kasia co nie jest niczym złym.
Dlasza forma dyskusji to moja próba odwiedzenia się od osoby z którą dyskutowałem dlaczego uważa tak a nie inaczej, i dowiedziałem się co było małym sukcesem.
Następnie próbowałem na prostych argumentach przedstawić na jakiej podstawie ja zbudowalem siebie zdanie na temat ostatnich wydarzeń z Sri Lanki przedstawiając argumenty historyczne które mają wpływ na obecną sytuacjie.

Co mnie niezwykle zdziwiło dyskusja na prosty temat zmieniała się w roast na moją skromna osobę tworząc karykature moich postów i robiąc z mnie agresora.

Podsumowując. Cała ta gównoburza wynika z braku komunikacji międzyludzkie i braku umiejętności czytania z zrozumieniem.

Ode mnie to tyle.

acoo123 napisa³/a:

Rzeczywiście...inny przykład...


Dobrze wiesz że takiej sytuacji nie było i bezczelnie kłamiesz. To ty napisałeś do mnie na priva że się nad tobą znacam tylko dlatego że parę razy na chacie postawilem tezę którą zacząłem argumentowć i która według ciebie w jakiś sposób cię dotknęła.
Nie muszę cię za nic przepraszać. To że masz paranoje i jesteś przewrazliwony na swoim punkcie to już nie moja sprawa. Idź do psychologa może on ci pomoże.
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2019-04-28, 08:17   

To nie jest prawdziwy trolling :mrgreen:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com