Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Don Rafaello  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafa?

Wysłany: 2010-11-25, 08:57   

Gdy wchodzi?em do szko?y (wejscie smoka) ma?o co nie wyjepad?em na wej?ciu o wycieraczke , lecz ?miech dziewczyn by? bez cenny :kwasny:

RikiTiki  

Stały User

Wysłany: 2010-11-26, 19:36   

Przypomnia?a mi si? pewna historia, która mia?a miejsce w moim ?yciu gdzie? niedawno temu.
Wi?c pewnego dnia w nocy wróci?am z impry, troch? zm?czona. Po?o?y?am si? na pod?odze i g?ow? opar?am o ?ó?ko. Ju? z samego rana mia?am taki sen, ?e mama mnie po g?owie g?aska. Budz? si? z tego snu i czuje, ?e dalej mnie kto? g?aska po g?owie. No to patrze co to a to mojego brata obrzydliwa noga dotyka moich w?osów! :wsciekly: my?la?am, ?e go zabije! a on te? spa? a przez noc rusza? nog?.
Posz?am od razu do kibla umy? g?ow?!!!

rainbow  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2010-11-27, 02:48   

Don Rafaello napisał/a:

Gdy wchodzi?em do szko?y (wejscie smoka) ma?o co nie wyjepad?em na wej?ciu o wycieraczke

to by?e? ty? :-D

wsiad?am do samochodu obcego faceta, gdy? my?la?am, ?e to auto mojego tatusia, który w tym miejscu mia? na mnie czeka?. jego mina-bezcenne ;)

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2010-11-27, 10:23   

W maju rok temu konkretnie naprani pojechali?my z cyganami (których w ogóle nie znali?my) pi? wódk? na cmentarz. Nie by?o kielonów wi?c ze zniczy grzmocili?my wod? ognist?. A gdy wracali?my to mia?em 3 kilo w gaciach, ale jak wida? - ?yj? mimo wszystko.

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony

Wysłany: 2010-11-27, 11:33   

Jak kiedy? poszed?em zap?aci? za tankowanie i okaza?o si?, ?e zatankowa?em za 20 groszy;p By?o jeszcze par? innych rzeczy, ale to mo?e kiedy? tam napisz?;p

dzilu96  

Pogromca postĂłw

Imię: Piter

Wysłany: 2010-11-27, 18:35   

Wpadek mia?em ... eeee... - na prawd? sporo.

Na wakacjach jecha?em z koleg? na skuterach w tras? i zatrzymali?my si? na stacji ?eby zatankowa?. Odkr?ci?em korek kluczykiem i nala?em paliwo, do tego otworzy?em siedzenie chocia? wcale nie trzeba by?o. Kiedy wraca?em od kasy ku mojemu zaskoczeniu zamkn??em siedzenie z kluczykami w ?rodku....
Na szcz??cie CPN by? nieopodal domu wi?c kolega podskoczy? do mojego domu po kluczyki zapasowe i wszystko sko?czy?o si? dobrze :D.

inna ciekawa sytuacja zdarzy?a si? na przerwie w szkole, w szatni na wf.
Robili?my "kanapk?" w 2 klasy. Wszyscy bawili si? w najlepsze, a ja wpad?em na cudny pomys?. Udar?em si? "ku*waaaaaaa! Pan idzie!", kiedy on sta? od d?u?szego czasu w drzwiach szatni... :wstyd:

Równie? ze szko?y - raz na plastyce mieli?my narysowa? d?o?. Kolega po 30 minutach ci??kich prób w ko?cu uwolni? nerwy i krzykn?? "pie*dol?, nie rysuj?!" - reakcja nauczyciela - bezcenne.

Grabarz91  

Pogromca postĂłw

Świata obserwator

Imię: Arek

Wysłany: 2010-11-28, 12:34   

Przypomnia?o mi si? przy okazji jednego tematu na forum. W czwartej klasie podstawowej mieli?my wycieczk? do Kotliny K?odzkiej. wszystko git kiedy w drodze powrotnej okaza?o si?, ?e nie bardzo sobie radz? z d?u?szymi podró?ami, gdy do tego dosz?o to co zjad?em efekt by? straszny. M?czy?em si? z bólem brzucha z dwie godziny kiedy to nagle... zwymiotowa?em na koleg? siedz?cego obok. Masakra :D. Dobrze, ?e jeszcze dzieciakiem by?em to teraz nikt mi tego bardzo nie rozpami?tuje.

Straho  

Pogromca postĂłw

Imię: Jac?aw

Wysłany: 2010-11-28, 12:36   

wczoraj przysz?a do mnie s?siadka, starsza pani swoj? drog?, przynios?a placek. Gadka szmatka, pyta sie czy mam dziewczyne, ja na to, ?e nie bo gejem jestem (to moja odpowied? na pytanie dotycz?ce czy mam dziewczyne, a czemu nie mam). Obok sta? ojciec, z zagryzionymi zebami mówi zamknij sie i g?upot nie gadaj. A ja "co? Nie akceptujesz mnie?". Sasiadce sie g?upio zrobi?o i posz?a ;d

dzilu96  

Pogromca postĂłw

Imię: Piter

Wysłany: 2010-11-28, 12:54   

Grabarz91 napisał/a:

M?czy?em si? z bólem brzucha z dwie godziny kiedy to nagle... zwymiotowa?em na koleg? siedz?cego obok

Hah, mia?em podobnie :D.
W 5 klasie podstawówki jechali?my na wycieczk? do WWA. Nie wiedzia?em jeszcze, ?e mam chorob? lokomocyjn? i bardzo bola? mnie brzuch (podró? trwa?a oko?o 6h). Po 3h godzinach m?ki podszed?em na przód autobusu do dyrektorki i powiedzia?em, ?e bardzo ?le si? czuj?. Usiad?em sobie na stopniu i nie wytrzyma?em - zbe?ta?em centralnie na jej ?wiec?ce kozaczki...

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2010-11-28, 15:02   

Wpadka znajomych mojej przyjació?ki, opowiedzia?a mi jaki? czas temu.
S?siad poprosi? ich, ?eby podczas jego nieobecno?ci zaj?li si? jego posiad?o?ci?. Byli u niego w ogródku, gdy nagle ich pies (owczarek niemiecki, o ile si? nie myl?) przyniós? w pysku zdech?ego kundelka nale??cego do s?siada. Oczywi?cie panika, ?e ich psisko zagryz?o biednego malucha, wi?c wzi?li go ostro?nie i po?o?yli w budzie - ?e niby sam zdech?. I niby wszystk?o wysz?o zgodnie z planem... Tylko jestem ciekawa ich min, kiedy s?siad by? wielce w?ciek?y o to, ?e kto? wykopa? mu pieska, którego sam par? dni temu pogrzeba? i z jakiego powodu wsadzi? go do budy. :mrgreen:

Czarodziejka

Wymiatacz

Wysłany: 2011-05-12, 20:05   

Kiedy? si? k?pali?my ze znajomymi w stawie i jak si? przebiera?am, to zdj??am majtki, bo mi mokro by?o, a moja kole?anka je do wody wrzuci?a. Kolejnego dnia przychodzimy nad staw wieczorem, a tam jaki? facet sobie p?ywa, zanurkowa? i nagle wyci?gn?? moje majtki, ale wstyd.

Promyczek425  

Stały User

Promyczek425

Wysłany: 2011-06-14, 14:33   

Wymiana szkolna, Niemcy.

Stoimy z kole?ankami w t?umie (to by? jaki? festyn czy co? w tym rodzaju) ;) I widzimy fajnego ch?opaka. No to jak to dziewczyny, zacz??y?my na jego temat gor?c? dyskusj? ;D a ?e fajny, przystojny, ?e to, tamto :) w ko?cu by?y?my w?ród obcokrajowców, wi?c my?la?y?my ?e i tak nikt nas nie rozumie. Jednak przez ca?y czas tej dyskusji naszej ten ch?opak tak si? do nas u?miecha? dziwnie ;D w ko?cu powiedzia?: "Polki? czeeee?? ;D" Jak nietrudno wywnioskowa?, okaza? si? Polakiem ;D nasze miny - bezcenne. No ale przynajmniej nas?ucha? si? komplementów na swój temat :))

edziaaaaa  

User

Wysłany: 2011-07-30, 21:06   

pamietam kiedys mielismy zastepstwo z polskiego siedzialam obok mojej przyjaciolki i czytalismy jakis wiersz noc kupaly czy cos w tym stylu jakos sie zestresowalam i nie moglam przeczytac jednego wyrazu tam bylo dziewki biegaly wokol ogniska, mylalam ze moja kumpela mi podpowiada a ta sobie zarty robila i ja na cala klase dziwki jak facet sie zaczol smiac i cala klasa mialam farta ze byl fajny ;p

Bonus  

User

Imię: Tomek

Wysłany: 2011-11-07, 21:20   

Mój kolega na kartkówce z chemii narobi? kropeczek na ca?ej kartce. Oczywi?cie dosta? bani?, a na pytanie nauczycielki, co oznaczaj? te kropeczki odpowiedzia?, ?e on po prostu pisa? Braillem :D

wegrrrry  

Mega wymiatacz

paranoid

Imię: Diana

Wysłany: 2011-11-07, 22:35   

Tam kilka nieznacz?cych mia?am, ale najpierw przychodzi mi do g?owy pewna sytuacja z moj? kole?ank? w roli g?ównej.
Rok temu, apel z okazji 11 listopada, wszystko powa?nie, wszyscy na galowo, chór ?piewa i wchodzimy mówi? wiersze. Ona zaczyna?a. Mówi, mówi, wszystko fajnie, patos jest i tu nagle ze stresu pomyli?a dziedzictwo z dziewictwem i wysz?o "Nikt im nie i?? nie kaza?, poszli bo tak chcieli, bo takie dziewictwo wzi?? po dziadku wnuk". Wszyscy w ?miech, ledwo wymówi?am swój wiersz gapi?c si? w sufit, bo nie mog?am znie?? widoku tych za?mianych twarzy :-D
Poza tym ostatnio pozna?am pewnego ch?opaka i okaza?o si?, ?e chodzi do tej samej szko?y, tylko do liceum. Widz? go na przerwie gdzie? w oddali na ?awce i wo?am "czeeee??". Na co on machn?? r?k?, ?ebym podesz?a do niego. Okej, id?. Mówi mi "dobrze, ?e Ci? widz?, daj mi swój telefon", na co ja jako naturaln? reakcj? uzna?am to, ?e chce mój numer i mówi?, ?eby zapisywa?. On zmieszany wyci?ga komórk? i ju? gotowy wpisywa? numer mówi "Ale ten... Ja chcia?em sobie piosenki poprzesy?a? z Twojego telefonu, bo widzia?em, ?e masz fajne".
Wpadka z wczoraj. Pozna?am grup? nowych ludzi, akurat wtedy samych facetów i poszli?my w pogo. Wiadomo, ?rednio 30 cm i przynajmniej 20 kg wi?cej ode mnie ka?dy z nich, ale co tam. Wywali?am si? kilka razy, ale sko?czy?o si? na do?? drobnych "usterkach". Posz?am odpocz?? na bok, zaraz przyszed? jeden, stan?? do mnie ty?em i opar? si?. Troch? ci??ki by?, wi?c ?cisn??am go pod boki i odsun??am do przodu, ale ten znowu si? opiera?. Stwierdzi?am, ?e jak go popchn? r?koma, to niewiele da, wi?c da?am mu kopniaka w ty?ek z glana, ?eby polecia? w t?um poguj?cych. Nie by?o to mocne, ale nagle jako? tak trafi?, ?e ludzie si? rozst?pili, a on upad? na ziemie zdzieraj?c sobie ?okcie do krwi. Na szcz??cie wybaczy? mi bez problemu ?miej?c si?, ale g?upio mi si? zrobi?o:P Pó?niej odwdzi?czy? si? (te? przypadkiem) tak, ?e zdar?am sobie skór? z 1/3 pleców, wi?c jeste?my kwita :hyhy:

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com