Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Inferior  

Mega wymiatacz

Ludź chyba...



ImiÄ™: Ola ;)

Wiek: 30

Do³±czy³a: 21 Kwi 2009

Sk±d: Zabrze! :]

   

Wys³any: 2009-04-22, 14:03   

Zależy jaka to osoba, ale przeważnie uważam takie osoby za margines społeczny, choć zdarzają się wyjątki. Nie rozumiem takiego zachowania, typu: olewaj wszystko w koło, miej wszystko gdzieś i się dobrze baw.
_________________
 

anek  

Wymiatacz



ImiÄ™: anka.

Wiek: 31

Do³±czy³a: 15 Maj 2009

Sk±d: lublin.

   

Wys³any: 2009-05-17, 13:32   

mam taki przypadek w klasie.
nauczyciele sÄ… bezradni.
ten bawi się w najlepsze, pyskuje a najlepsze jest to, że gdy coś zrobi to udaje idiotę i '' ale co ja zrobiłem? przecież ja nic nie zrobiłem''..
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-22, 19:23   

mnie takie osoby TAK STRASZNIE wkurzają... jak sobie popatrzę na taką grupkę 'VIPów' którzy stoją i się leją z takich głupot to ich nazywam elitą szkoły ;P
mają takie cudowne odzywki np. wczoraj tyle wypiłem że miałem 4,5 promila albo po wczorajszej nocy zmniejszył się procent dziewic... a raz słyszałam że jeden się chwalił że jechał na rowerze 80 km/h a dziewczyna mu powiedziała: "no nie przeszadzaj... z 60" lol
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

Marshall  

User


Do³±czy³: 27 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-30, 10:46   

U mnie w klasie jest ok 80 % takich ludzi. Banda zwykłych debili, dla którym jedynym tematem jest alkohol, imprezy, ośmieszanie ludzi o domniemanym "niższym poziomie inteligencji" i planowanie kolejnych "zajebistych" faz pokroju zalania klasy i kolegów wodą, picia alkoholu na lekcji i opowiadaniu kolejnych żałosnych żartów ;) . Tacy zawsze będą, ale większość idzie pod ostrzał w pierwszym roku szkół średnich, bo liceum, czy technikum to już nie wielka piaskownica dla rozwydrzonych bachorów jak nasze gimnazjum ;)
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 13:58   

Szkoda gadać! Jest taki jeden w szkole, który chce być ''kimś'', ale za nic mu to nie wychodzi. Charakterystyczne ruchy, mimika i to spojrzenie-żenada.
Myślę, że tacy marnują sobie życie na to by, być ''szanowanym'' przez ''wielkich''.
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Pati009  

Hiper wymiatacz

samotny wojownik


ImiÄ™: Patrycja

Do³±czy³a: 15 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 19:58   

kalina_225, jednym słowem szpad na pograniczu kiczu
 

lovez8  

Hiper wymiatacz

obserwatorka.



Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 21:42   

Pati009 napisa³/a:

kalina_225, jednym słowem szpad na pograniczu kiczu


dokładnie.
_________________
My dear fellow, the truth isn't quite the sort of thing one tells to a nice, sweet, refined girl.
One should always be in love. That's why one should never marry.

Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde
 

enchantment  

VIP

osobliwy wypadek



ImiÄ™: Jakub

Do³±czy³: 28 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-05-31, 23:17   

Moja klasa.. Hm...
Najbardziej zgrana na jaką mogłem trafić :). Co prawda są odłamy. To niby klasa sportowa, jednakże ok.4 osoby które uważają w wieku 14 lat picie, palenie etc. za rzecz normalną nie należą do tych hm.. bardziej rozgarniętych.
_________________
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda." - Albert Einstein
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-06-03, 12:03   

enchantment napisa³/a:

uważają w wieku 14 lat picie, palenie etc. za rzecz normalną

tak chyba uważa coraz wieksza część młodzieży .
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

GreenDay  

Stały User


ImiÄ™: Adrian

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-08, 21:09   

U mnie też takie osoby są... Nic nie zaradzę, jednak czasem też coś odwalę, bo lekcje takie są nudne... Ale liczę się z tym, żeby coś zrobić w jakichś granicach. Nie robię jakichś niesamowitych numerów, nie chwalę się niczym (bo po co?).

Pozdrawiam ;]
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 11:46   

Pati009 napisa³/a:

jednym słowem szpad na pograniczu kiczu



Cała szkoła właśnie tak uważa, ale co z tego? Chyba odpowiada mu to.
Naszczęście mają go przenieść do szkoły społecznej.
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Prima  

Stały User



ImiÄ™: Anita

Wiek: 31

Do³±czy³a: 09 Cze 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-06-11, 12:58   

Tak jak kilka osób wcześniej się wypowiadających powiem-cwaniaki byli, są i będą.
Ludzie mają różne charaktery, niektórzy by czuć się wartościowymi [zyskać uznanie wyżej postawionych osób w hierarchii szkoły tzn. stylowych, czy elity] zaczyna podskakiwać nauczycielom, innym uczniom, chwalić się głośno ile to ostatnio nie wypiła,przeklinać. W moim gimnazjum jest takich osób od groma, dla mnie są po prostu pajacami. :mrgreen:
Mam nadzieję,że w liceum natknę się na same normalne osoby. ;)
_________________
Wiarę masz, siłę masz.
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 13:18   

Cytat:

Mam nadzieję,że w liceum natknę się na same normalne osoby.



To też zależy jakie liceum wybierasz. Tam też ''tego'' jest od groma.
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

LSD  

User

muzyka duszÄ… mÄ…



ImiÄ™: Judith

Do³±czy³a: 23 Kwi 2009

Sk±d: miejsce-Polska

   

Wys³any: 2009-06-11, 20:24   

w mojej klasie nie ma takich przypadków ale w szkole - pełno. Dyrekcja i nauczyciele radzą sobie z nimi doskonale :] .


"-mieć troche kasy*

*ostatnie przeważnie w miastach bo na prowincji raczej nie "

słyszałes o coraz częstszych przypadkach emigracji z miasta na wieś?;> i że to robią Ci, którzy mają "troche kasy" ;>
_________________
Najsmutniej nie tam, gdzie śmiech zakazany, lecz tam, gdzie obowiązkowy.

"Nawet gdybym chciaÅ‚ i gdybym mógÅ‚, uciec tam gdzie jest koniec Å›wiata, nie napisaÅ‚ bym tych paru słów, nie napisaÅ‚bym tego lata"
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-01, 19:42   

zawsze niestety tacy będą, myślą, że są fajni, a tak naprawdę są okropnie żałośni, ale kiedyś życie im to pokaże :-D

bo w sumie nie cały czas życie kopie po d*** dobrych ludzi :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com