Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

taa  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 06 Lis 2011

Sk±d: Bydgoszcz

   

Wys³any: 2012-08-23, 15:31   

Hm . Jak dla mnie obciachowcy . :D , mam takich kilku w klasie ; / . Próbują zaszpanować tym że są niegrzeczni , jarają , piją , ćpają . Jak dla mnie - patologia -.- .
_________________
Czekolada jest spoko
 

mat1313

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Lut 2012

   

Wys³any: 2012-08-26, 17:51   

Dno i trzy metry mułu, ale jak takie kozaki, to i z czasem w szkole się nie pojawiają więc nie ma problemu
 

Asiula

User


Do³±czy³: 27 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-31, 16:23   

U mnie też tacy sa( z reszta jak wszedzie). Zgrywają kozaków a jak przyjdzie co do czego to sie chowaja za plecami kolegów. Oczywiscie taka "elita klasowa", rozwalaja cala lekcje( w sumie wszystkie). Niby opowiadaja, ze pobili sie z kims itd. ale w sytuacjach takich, gdzie ktos ich wyzywa na pojedynek to wola zostac w cieniu. Nienawidze takich ludzi. Wysmiewaja sie ze wszystkich. :-(
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-01-31, 19:38   

Niestety miałam ostatnio styczność z takimi.
To są zazwyczaj uczniowie młodszych klas.
Mieliśmy wspólną lekcję- religię.

Co za zachowanie skandaliczne. W ogóle było to dla mnie niezrozumiałe, że ksiądz na to pozwala.
Pozwala, bo to dobry człowiek, który nie potrafi sobie poradzić z takimi imbecylami.
W ogóle używają telefonów na lekcji, nie piszą, nawet nie raczą wyciągnąć zeszytów i mają głupie odzywki, w ogóle nieśmieszne. Cwaniacy, wywołali we mnie litość.
Zapewne to kwestia wychowania. Takie zachowanie zawsze świadczy o rodzinie danego dziecka. Znam wiele takich przypadków. One się sprawdzają zazwyczaj. Tacy młodzi ludzie pochodzą z patologicznych rodzin, gdzie są bici, albo mają rodzica- alkoholika, albo rodzice gdzieś wyjechali.
Dlatego szkoda mi ich.
Doskonale rozumiem dlaczego ksiądz nie reaguje, robię do niego smutną minkę, że go doskonale rozumiem.

Dobrze, że w mojej klasie mam normalnych ludzi. Uchodzi za najgrzeczniejszą i w zasadzie sami spokojni ludzie do niej chodzą.

W każdym bądź razie dopóki mi nie zawadzają, jest w porządku. Ale kiedyś miałam taką głupią sytuację, że chcieli tacy jedni wrzucić kota do śmieci. Wiadomo, kocham zwierzęta, i nie pozwoliłabym na to i nagle staję się odważna mówiąc, żeby go zostawali. Na szczęście zostawili, co mnie bardzo zdziwiło. Podobnie z papierkiem, kiedy kretyn taki nie trafi do kosza. Nie wiem, czemu mnie to tak zdenerwowało, ale zmierzyłam takim wzrokiem okrutnym tego kolesia, rzuciłam uwagę.
Podobnie, kiedy zaczepiają słabszych, lub przeklinają, albo palą w moim towarzystwie, przy dzieciach.
Nie boję się im postawić. Z kolei nie można im cały czas pobłażać, dlatego ważna jest reakcja.
 

Beznickowy

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 09 Sty 2012

   

Wys³any: 2013-02-01, 15:38   

A czego ty oczekujesz, że jak będą zachowywać się na lekcji religii? Większość chodzi na nią, bo rodzice kazali albo nie chce im się czekać na etykę więc traktują to jako godzinę wolną. U mnie w 1 LO ksiądz na każdej religii włączał film (nie o tematyce religijnej, zwykłe filmy) i było wszystko ok. ;) Potem jak przyszedł jakiś inny klecha który robił lekcje to się z niej wypisałem.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-02-01, 15:51   

Takie zachowanie można zaobserwować nie tylko na lekcjach religii.
Ale też innych, z reguły tych, gdzie uczą słabi nauczyciele.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Oriflamme  

Hiper wymiatacz

FSM!



Wiek: 31

Do³±czy³: 03 Gru 2012

Sk±d: Kalisz

   

Wys³any: 2013-02-02, 11:53   

Pati009 napisa³/a:

Co o nich sÄ…dzicie?


Debile, margines społeczny który skończy w poprawczaku/pierdlu, lub na ulicy modląc się, by przyjęli go na kasę w Tesco.
_________________
"Nauka to nie tylko element wiedzy. To sposób myślenia i postrzegania rzeczywistości" - Carl Sagan
 

Lawenda  

Wymiatacz

Oboistka



Do³±czy³a: 23 Gru 2012

   

Wys³any: 2013-02-03, 09:29   

Generalnie wieś tańczy i śpiewa. W gimnazjach roi się od takich ludzi, w liceum już wpływ środowiska i wielu innych czynników prowadzi do tego, że zaczynają zdawać sobie sprawę z tego, że się zbłaźnili :).
_________________
"Dorożki mokrej w deszczu wrak
Spoczął na dnie wielkiej kałuży,
Wydęty ciszą żagla garb
Wspomina chwile wielkiej burzy."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com