Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Rampi

Stały User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-06-15, 23:00   

ale są też rzeczy co ich mierzyć nie trzeba i można z allegro zamówić raczej bez obaw np. stopki do balerinek czy gumki do włosów i inne pierdółki ;)
 

Adelcia  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-31, 16:32   

Lubię allegro tam praktycznie wszystko można dostać.
 

misskuuzi

User



Do³±czy³: 12 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-12, 10:55   

Ja raz czy dwa kupiłam, ale raczej nie pokuszę się o to, żeby kupić następny raz... Zwyczajnie, ciężko jest kupić ubrania dobrej jakości, najczęściej są to chińskie ciuchy, które po założeniu kilka razy tracą na wyglądzie, po pierwszym praniu nie wyglądają ciekawie, albo zupełnie odbiegają od tego co było na zdjęciu w aukcji. Szkoda tracić kasy, nawet jeśli ubrania wydają się super fajne, zupełnie inne niż w sklepach jakie mamy wokół siebie. Wolę e-sklepy takich zwykłych sklepów - Reserved czy h&M :)
 

Adelina  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 19 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-19, 00:52   

Kupuję i to dość często;nie miałam jeszcze żadnych problemów z rozmiarami.
 

Blejzin

User


Do³±czy³: 15 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-22, 22:04   

Jeżeli szukasz czegoś ciepłego na sezon zimowy to mam dla Ciebie ciekawe miejsce które warto odwiedzić. Chodzi mi o ten konkretny sklep internetowy http://salewa.sklep-luz.pl sporo dobrej jakości artykułów i nie jest to co z allegro że są to produkty nieznanego pochodzenia. Tutaj wiesz, że są to produkty od oficjalnego producenta, żadne chińskie podróbki które przemakają albo przepuszczają powietrze
 

Filigranowa  

User

Idealnie Nieidealna



ImiÄ™: Monika

Wiek: 39

Do³±czy³a: 30 Lis 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-11-30, 10:07   

Staram się nie kupować na allegro , bo jednak jestem z tych kobiet które lubią przymierzyć i sobaczyć jak dana rzecz leży na mnie. Chyba że jakieś dodatki, gadzety niekoniecznie z serii modowych ;)
_________________

 

ubecz

User


Do³±czy³: 23 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-12-02, 14:56   

na allegro jest pełno taniej tandety niestety
 

Vic98  

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Wrz 2015

   

Wys³any: 2015-12-28, 15:22   

"Na allegro jest pełno taniej tandety" - Nawet nie wiesz jak bardzo jest to prawdziwe.

Taniej tandety na allegro jest aż przesyt. Trzeba mieć na prawdę dużą wprawę w licytowaniu by zakupy zawsze były opłacalne.
Sam dosyć często kupuję towar nowy, który na allegro zdarza się być w cenach niższych czasem nawet o 50-70% niż w butikach, mowa na przykład o tańszym (120euro) sorcie swetrów Tommy Hilfiger bądź Ralph Lauren, który na Allegro sprzedaje się za 160zł-250zł. Niestety droższego sortu swetrów Cashmere 100% nie da się już kupić na Allegro w niższej cenie, co tylko dowodzi teorii że Allegro to skład taniej tandety z końcowek kolekcji. Oczywiście zdarzało mi się kupować towar używany, ale tylko wówczas kiedy były to stuprocentowe autentyki, prawdziwe perełki, w cenach zawsze tańszych niż nowy produkt.
Jako przykład mogę podać idealną kurtkę Armani wartą 1600-1800zł, którą mi udało się kupić za 110zł. Identyczne na ebayu sprzedają się za 100-150euro.
Oczywiście nie każdy mój zakup był udany, mógłbym wymienić co najmniej 4 produkty których zakupu w tym roku żałuję, dwóch bluz, jednej koszuli i jednej marynarki. Szczęście że nie straciłem zbyt wiele, bo osobiście oddałem towar potrzebującym ludziom którzy bardzo się z nich ucieszyli.
Gdybym miał podać sumę którą do tej pory wydałem na ubrania wyłącznie dla siebie, robiąc zakupy na Allegro, jest to około 1/2tys. zł w skali roku, nie tak dużo, gdyż tak jak powiedziałem Allegro służy mi głównie do zakupów drobnych artykułów markowych, z tym że tańszych niż w sklepie. Po prostu idę do sklepu stacjonarnego, mierzę dany sweter, a później i tak kupuję go na Allegro taniej jeśli mi się spodoba, oczywiście jako nowy. Perełki zdarzają się ostatnio bardzo rzadko.
Przeglądam od czasu do czasu aukcje w poszukiwaniu produktów Burberry, mojej ulubionej marki, bo jako że ostatnio jestem trochę low on money, chciałbym kupić autentyk taniej, ale 99% towaru podpisanego jako Burberry na Allegro to podróby, a 1% to towar tak do kwadratu vintage, że już sam w sobie faktycznie jest nic nie wart, więc dałem sobie spokój i kupuję polówki i tego typu rzeczy na net-a-porter, Bloomingdale's, Neiman Marcus, czy nawet na Burberry.com jak się zdarzy wyprzedaż świąteczna, tak jak ostatnio - 120 euro za sztukę.
Mam w swojej garderobie około 10 produktów które mógłbym określić jako ścisły Flagship (Hermes!!!!!!!, Burberry, Versace, Christian Louboutin etc.), bo same w sobie tworzą potrojoną wartość całej reszty. Nawet mimo tego, że reszta to też same markowe, z tym że tańsze autentyki, np. Hugo Boss, Ralph Lauren. No nie powiem jest tego.
Pamiętaj, że najlepszą metodą robienia zakupów jest 1. kupowanie rzeczy nowych 2. kupowanie taniej rzeczy wcześniej zmierzonych w sklepie stacjonarnym.
 

arendelka  

User

arendelka


Do³±czy³a: 03 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-03, 16:12   

Ja od jakiegoś czasu nie kupuję na all tam nigdy nie wiadomo czy rozmiar jest taki jak w opisie.. Ostatnio trafiłam na http://sklep.hultajpolski.pl/koszulki-damskie i chyba zacznę zamawiać w tym sklepie. Odzież jest wysokiej jakości i z pewnością inna niż wszystkie. Kupujecie w takich sklepach Ja od jakiegoś czasu bardzo lubię ubrania autorskie.
 

Waleria  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 08 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-08, 10:42   

Ja kupuję i to dość często ważne tylko alby sprawdzać dokładnie rozmiar w cm podany na aukcji i jeszcze mi się nie zdarzyło aby kupić coś co mi później nie pasowało.
 

Dead Matty  

Stały User

.ASSC



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Sty 2016

Sk±d: Polsza

   

Wys³any: 2016-01-08, 23:55   

Nie kupuję ciuchów przez allegro. Dawno temu zdarzało mi się kupić kilka koszulek, czy akcesoriów, ale generalnie jeśli chodzi o ubrania to muszę pochodzić, posprawdzać sobie i dopiero kupić.
 

lolek89  

User


ImiÄ™: Karol

Wiek: 20

Do³±czy³: 09 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-09, 16:35   

Witam o to Darmowe pendrive dla Waszych chłopaków w kształcie czekolady woow cudo własnie mi przysłali łapcie link http://goo.gl/tLXFlz
_________________
Nie martw sie jutra,bo jeszcze dziÅ› CiÄ™ czeka
 

Arameska  

User



ImiÄ™: Anna

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 12:17   Re: Ubrania z allegro

feeve napisa³/a:

Dziewczyny, czy kupujecie ubrania na allegro? Czy według was to się oplaca? Znalazłam na allegro taka fajną paczke modnych ciuszków, w sumie to wszystkie mi się podobają i są w moim rozmiarze i własnie myślę żeby wziąć udział w aukcji. Czy wy tak robicie?




często tak kupuje jak mi się coś spodoba, uważaj tylko na sprzedawców typu japan style bo ubrania odbiegaja od wzorów nieraz się naciełam:D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com