Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: metalmummy | 2016-10-20, 10:17

Wyniki ankiety

Co myślisz, jeżeli jesteś w towarzystwie osoby niższej od siebie pod względem wykształcenia, zaradności etc. np.kolega z podstawówki, który zapomniał złożyć papiery do gimnazjum, twój pracownik, jakiś tam sąsiad, ubrudzony menel proszący o 2 zł itd.

  • Å»yj sobie, ja siÄ™ na Tobie dorobiÄ™... 0% [ 0 ]
  • CaÅ‚e życie z debilami oraz gÅ‚upiÄ… masÄ…. 0% [ 0 ]
  • A może by tak sobie nim podominować? 0% [ 0 ]
  • Warto byÅ‚o nad sobÄ… pracować przez te wszystkie lata. Nauka i praca nie poszÅ‚y na marne. Gdyby nie to, że miaÅ‚em ambicje, to skoÅ„czyÅ‚bym jak ten osobnik. 0% [ 0 ]
  • Oh, ach jaki ja jestem inteligentny i w ogóle lepszy.... 0% [ 0 ]
  • Nie, odejdź ty podludziu, nie zbliżaj siÄ™. A kyshz. Wracaj do ciemnogrodu. 0% [ 0 ]
  • O nie, jak ktoÅ› mnie z nim zobaczy, to mnie wyÅ›mieje. 0% [ 0 ]
  • Czy ja siÄ™ z czymÅ› przez przypadek nie ograniczam? 50% [ 1 ]
  • Nie myÅ›lÄ™ o nich nic. Szkoda na nich myÅ›li, bo żeby myÅ›leć trzeba zużyć energiÄ™, która przewyższy ich wartość. ZakaÅ„czam przemyÅ›lenia na ''WTF?'' 0% [ 0 ]
  • Hello my friend 50% [ 1 ]

G³osowañ: 2

Wszystkich G³osów: 2

Autor

Wiadomo¶æ

staryborderliner  

Stały User

przeGRYW



Imię: Odkładający na jut

Do³±czy³: 08 Pa¼ 2016

Sk±d: spoÅ›ród najgorszych

   

Wys³any: 2016-10-19, 22:27   Uchylcie rÄ…bka tajemnicy.

Jak to jest przebywać wśród lepszych od siebie doskonale wiem, ale jak to jest przebywać w towarzystwie lewaka, głupka, idioty, lenia, człowieka bez ambicji prosperującego jeszcze słabiej niż ja tudzież bardziej umorusanych *roboli niż ja, i gorszych niż ja analfabetów nie mam pojęcia...
*robol jest to maszyna napędzana chlebem. Jest ona nieelektryczna oraz niemechaniczna. Model ten jest na wymarciu, ponieważ powoli zastępuje go kolejna generacja maszyn roboczych o znacznie większej sprawności.

Po co państwo w ogóle to hoduje? Przecież za hajsy z 500 plus można byłoby kupić roboty, które nie dość, że nie dorastają 20 lat, to jeszcze nie kradną. W ogóle, to cały ten plebs ze mną na czele powinni przerobić na jakieś paliwo do autobusów albo coś w ten deseń.
Wyższe sfery wolą mieć żywe pieski zamiast sztucznych? Co za prymitywizm i zacofanie. To jest jakiś styl retro? Trzeba iść z duchem czasu... To się ani trochę nie opłaca. Rozumiem, że można jakieś małe bądź większe ZOO z podludźmi otworzyć w celach historycznych, ale nie, żeby to na ulicę wypuszczać :-o Toż to może szkód narobić dzikus taki.
Tak. jesteśmy takim samym gatunkiem jak pies czy małpa. Jednym z wielu, tyle że dominującym pod względem inteligencji i rzekomej kultury. ( Moralność istnieje dopóki ludzie boją się kary za złamanie reguł :) Tak. Wszyscy zginiemy. Zastąpią nas roboty, które wyprzedzą cywilizację ludzką, a następnie ją przerobią na lpg.
Ciekawe po co roboty będą żyły, gdy już się nas pozbędą :mrgreen:

Ich życie nie będzie miało sensu
Najpierw wytępią nas, a później same siebie za zbyt duży pobór prądu.







_________________
Życie to tylko gra, tyle że gra się w nią raz.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-10-20, 10:16   

Nazwa tematu nie wskazuje na jego treść, kolor czerwony jest zarezerwowany dla moderacji, a cały wątek nie znajduje się w odpowiednim dziale.
ZAMYKAM
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com